صفحه 1297 از 1402 نخستنخست ... 2977971197124712871288128912901291129212931294129512961297129812991300130113021303130413051306130713471397 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,961 تا 12,970 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط newElite نمایش پست ها
    من یه مشکل مشابه دارم و این هست که سازمان بکارگیرنده می گه برای مصاحبه ی فنی تماس می گیرند ولی یک ماه گذشته و تماس نگرفته اند. البته دو بار پیگیر شدم که گفتن باید صبر کنید.

کدام سازمان هستن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من تا پایان دی ماه برای گرفتن دفترچه وقت داشتم و بعد از ارسال تاریخ اعزامم اول اسفند خورد. بعد از این ماجرا متوجه شدم که می تونم برای نخبگی فناور اقدام کنم. بعد از طی کردن مراحل هفته پیش تو سامانه سینا فرایندش تکمیل شد و نامه من رو به دانشگاه عالی دفاع ارسال کردن و هنوز دو هفته نشده که برای وقت گرفتن ایمیل بزنم. امروز مرکز آموزشی من از نیرو هوایی به ۰۱ تهران تغییر کرد. تو عنوانش هم خورده کسري پروژه تحقيقاتي. با توجه به اینکه دوره آموزشی نخبگان دی ماه و تیر ماه هست الان تکلیف من چیه؟ اول اسفند برم آموزشی یا باید با دانشگاه عالی دفاع چیزی رو هماهنگ کنم؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

Junior Member

دوستان چرا داعا به ایمیل جواب نمیده؟

سلام
    معمول اینکه شما یک ماه بعد از نامه بنیاد به داعا باید اونجا برای تشکیل پرونده اقدام کنید (توی سامانه بنیاد نوشته دو هفته ولی داعا میگه یک ماه).
    بعدش با توجه به اینکه زمان اعزام شما رسیده باید آموزشی رو تشریف ببرید تا بعدا برای بقیه مراحل با داعا هماهنگ بشید.
    توی قسمت سوالات متداول سایت داعا میتونید مطالبی در این راستا رو ملاحظه بکنید.
    ولی شما بازم تماس بگیرید داعا ببینید میتونید پاسخی ازشونب گیرید یا نه.
    ان شاالله موفق باشید

من دوتا چیز متناقض دراین ارتباط دیدیم.
    یکی مصاحبه سردار کمالی که گفته بود کسیری خدمت فقط تا قبل از اعزام و یکی دیگه هم اینکه در طول خدمت در صورت موافقت محل خدمت امکان دریاف پروژه کسیری خدمت هست

دوستان یه سوال داشتم. من قراره یه پروژه جایگزین خدمت انجام بدم، ولی متاسفانه هنوز بعد از دو ماه از تاریخ معرفی نامه به یک سازمان، اون سازمان هنوز موضوعی برای من انتخاب نکرده که روش کار کنم، این رو هم بگم که ابتدا یه موضوع دادن که من پروپوزالشو بنویسم، ولی در نهایت گفتن این موضوعی که بهت دادیم تکراری بوده و باید عوض بشه !!! الان که دوماه گذشته چه اتفاقی می افته ؟ داعا محدویت زمانی برای تصویب پروپوزال نداره ؟

سلام
    از دوستان نخبه ای که در دانشگاه علوم پزشکی ارتش پروژه جایگزین خدمت دارند می خواستم بپرسم که حقوق بهمن ماه شون واریز شده؟
    حقوق من هنوز واریز نشده.
    احتمال داره مشکلی پیش اومده باشه؟

با سلام
    من بعد از اینکه دوره ی آموزشی رو گذروندم برای پروژه ی جایگزین خدمت نخبگان انتخاب شدم.
    در همون دوره آموزشی به من دفترچه بیمه دادند.
    الان نیازی هست تا دوباره برای دفترچه بیمه از طریق داعا اقدام کنم؟
    ممنون

Junior Member

اگر سوابق پژوهشی قابل توجهی داشته باشید قابل اغماض هست.

با سلام دو تا سوال داشتم اول اینکه آیا توی دوره آموزشی که از طریق بنیاد نخبگان میریم باید کچل کنیم؟ و دوم اینکه آیا بعد از اتمام خدمت کارتی که بهمون میدن به عنوان کارت پایان خدمت جایی از کارت درج میشه که به عنوان نخبه خدمتو گذروندیم ممنون میشم اگه اطلاع دارید خبر بدید ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)