صفحه 1299 از 1402 نخستنخست ... 2997991199124912891290129112921293129412951296129712981299130013011302130313041305130613071308130913491399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 12,981 تا 12,990 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlasoud نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید! لطفا کمکم کنید.
    من مهرماه 97 شروع به کارم زده شد، توو سازمان برام حکم کارگزینی زدن، حقوق و بیمم شش ماهه که برقراره، گزارش کار اولو هم تحویل دادم، فروردین 98 باید دومیشو تحویل بدم! متاسفانه، هفته اول اسفند 97 برای سازمان نامه فرستادن که پروپوزال مورد تایید بنیاد نخبگان نیست!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرتون چیکار کنم! چرا اذیت میکنن! کلی کار انجام دادم! حتی در نامه نگفتن چیزیو اصلاح کن!
    به نظرتون نامه حمایتی از سازمان ببرم کارم راه میفته؟
    راجع به اونایی که خدمتشون چند ماه مونده که تموم شه بگم که اصلا سراغ بنیاد نخبگان نیایین که شدیدا اذیت میکنن من الان 1 سال و 5 ماه گذشته از احراز نخبگیم (بهمن 96) کلا همه چی روو هواست! کلی وقتمونو گرفتن، اذیتمون کردن! خستمون کردن! اگه خدمت میرفتم 4 ماه دیگه تموم شده بود!
    نامه شروع به کار رو وقتی داعا میفرسته یعنی پروپوزال رو تایید کرده، یعنی یکبار هم بنیاد نخبگان باید تایید کنه؟!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfg74 نمایش پست ها
    نامه شروع به کار رو وقتی داعا میفرسته یعنی پروپوزال رو تایید کرده، یعنی یکبار هم بنیاد نخبگان باید تایید کنه؟!!!
    منظورم همون داعاست! مهرماه تایید کردن و شروع به کار زدن، سه ماه بعد نامه زدن به سازمان که پروپوزال مورد تایید ما نیست! اصلا این چه معنی داره؟!!! تازه توو سازمان 6 ماهه که حکم کارگزینیمو زدن و بهم حقوق میدن و حتی چندین میلیون هزینه آزمایشاتو حساب کردن!
    اینکارا یعنی چی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان خسته نباشید! لطفا کمکم کنید.
    من مهرماه 97 شروع به کارم زده شد، توو سازمان برام حکم کارگزینی زدن، حقوق و بیمم شش ماهه که برقراره، گزارش کار اولو هم تحویل دادم، فروردین 98 باید دومیشو تحویل بدم! متاسفانه، هفته اول اسفند 97 برای سازمان نامه فرستادن که پروپوزال مورد تایید بنیاد نخبگان نیست!!!!!!!!!!!!!!!! به نظرتون چیکار کنم! چرا اذیت میکنن! کلی کار انجام دادم! حتی در نامه نگفتن چیزیو اصلاح کن!
    به نظرتون نامه حمایتی از سازمان ببرم کارم راه میفته؟
    راجع به اونایی که خدمتشون چند ماه مونده که تموم شه بگم که اصلا سراغ بنیاد نخبگان نیایین که شدیدا اذیت میکنن من الان 1 سال و 5 ماه گذشته از احراز نخبگیم (بهمن 96) کلا همه چی روو هواست! کلی وقتمونو گرفتن، اذیتمون کردن! خستمون کردن! اگه خدمت میرفتم 4 ماه دیگه تموم شده بود!

سلام
    رشته تون چیه و کدوم سازمان هستید؟؟

Junior Member

بحث سره سازمان نیست! من میگم چرا نامه شروع به کار زدن و بعد سه ماه زدن زیرش؟!!!!!!!!!!!

Junior Member

جهاد.......

Junior Member

داستان زندگی من از بدو تولد تاکنون:
    از تولد تا آبان 96: زندگی خوب
    آبان 96: اعزام به خدمت
    آذر و دی 96
    : احراز نخبگی و تشکیل پرونده و ...
    بهمن 96 تا فروردین 97: معرفی به یک سازمان، نوشتن پروپوزال غیر مرتبط با رشتم و در نهایت، رد اون به دلیل عدم تخصصم در اون زمینه (اصلا چرا ما رو چنین جایی فرستادن!)
    اواخر فروردین 97: گرفتن نامه عدم نیاز از سازمان غیر مرتبط به تخصصم
    اردیبهشت 97: معرفی به یک سازمان دیگر؛ مرتبط با رشته تحصیلیم
    اواخر اردیبهشت 97: مراجعه نیروی انتظامی به محل سکونت به جرم فرار از خدمت! اینو دیگه کجای دلم بذارم! من آبان 96 رفتم آموزشی، اواسط آموزشی که احراز نخبگیم اومد تاریخ دوره آموزشیمو زدن درست 96/10/1، حالا رفتم داعا و نامه بردم نظام وظیفه عمومی تا تاریخشو درست کردن و درخواست و ... اینا بماند!
    تا مرداد 97: اصلاح و تایید پروپوزال در سازمان مذکور پس از عبور از موانع مختلف: کمیته های علمی، تخصصی و فنی
    مهر 97: ارسال نامه شروع به کار از داعا به سازمان
    اسفند 97: 5 تا 6 ماه در سازمان مشغول به کارم و گزارش پیشرفت کار اول رو هم دو ماه پیش فرستادم. هفته اول اسفند سازمان بهم اطلاع داده که پروپوزال مورد موافقت و تایید داعا نیست (ارسال نامه داعا به سازمان اواخر آذر بوده، 3 ماه بعد سازمان به من اطلاع داده) و گفتن که برای رفع نواقص با داعا تماس بگیرید!
    شما بودید دیوونه نمیشدین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    الان هم که اصلا نمیدونم باید چیکار کنم!
    فکر کنم هنوز اولشه.......

این همه مدت هم برا آزمون استخدامی خوندم به امید گرفتن گواهی استخدام بلامانع که اون هم با این شرایط پرید!

تموم شدم دیگر! ... شروع مرگ تدریجی!
    ویرایش توسط lvlasoud : March 3rd, 2019 در ساعت 06:04 PM

Junior Member

داستان زندگی من از بدو تولد تاکنون:
    از تولد تا آبان 96: زندگی خوب
    آبان 96: اعزام به خدمت
    آذر و دی 96
    : احراز نخبگی و تشکیل پرونده و ...
    بهمن 96 تا فروردین 97: معرفی به یک سازمان، نوشتن پروپوزال غیر مرتبط با رشتم و در نهایت، رد اون به دلیل عدم تخصصم در اون زمینه (اصلا چرا ما رو چنین جایی فرستادن!)
    اواخر فروردین 97: گرفتن نامه عدم نیاز از سازمان غیر مرتبط به تخصصم
    اردیبهشت 97: معرفی به یک سازمان دیگر؛ مرتبط با رشته تحصیلیم
    اواخر اردیبهشت 97: مراجعه نیروی انتظامی به محل سکونت به جرم فرار از خدمت! اینو دیگه کجای دلم بذارم! من آبان 96 رفتم آموزشی، اواسط آموزشی که احراز نخبگیم اومد تاریخ دوره آموزشیمو زدن درست 96/10/1، حالا رفتم داعا و نامه بردم نظام وظیفه عمومی تا تاریخشو درست کردن و درخواست و ... اینا بماند!
    تا مرداد 97: اصلاح و تایید پروپوزال در سازمان مذکور پس از عبور از موانع مختلف: کمیته های علمی، تخصصی و فنی
    مهر 97: ارسال نامه شروع به کار از داعا به سازمان
    اسفند 97: 5 تا 6 ماه در سازمان مشغول به کارم و گزارش پیشرفت کار اول رو هم دو ماه پیش فرستادم. هفته اول اسفند سازمان بهم اطلاع داده که پروپوزال مورد موافقت و تایید داعا نیست (ارسال نامه داعا به سازمان اواخر آذر بوده، 3 ماه بعد سازمان به من اطلاع داده) و گفتن که برای رفع نواقص با داعا تماس بگیرید!
    شما بودید دیوونه نمیشدین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    الان هم که اصلا نمیدونم باید چیکار کنم!
    فکر کنم هنوز اولشه.......

این همه مدت هم برا آزمون استخدامی خوندم به امید گرفتن گواهی استخدام بلامانع که اون هم با این شرایط پرید!

تموم شدم دیگر! ... شروع مرگ تدریجی!
    آقا گفتن باید اصلاح کنی. نپریده هیچی. گفتن که برای رفع نواقص با داعا تماس بگیرید!

Junior Member

آخه اصلاحاتو مگه توو نامه نمیگن؟ بعد چرا باید بگه موافقت نشده است؟! مگه داعا تلفنی اصلاحاتو میگه؟! شما تجربه ای دارین؟

Junior Member

آخه اصلاحاتو مگه توو نامه نمیگن؟ بعد چرا باید بگه موافقت نشده است؟! مگه داعا تلفنی اصلاحاتو میگه؟! شما تجربه ای دارین؟
    ببین اصلا منطقی نیست که توی نامه اداری برای شما موضوع رو شرح بدن و بگن فلان جاشو اصلاح کن و اینا. یه وقت بگیر برو اونجا ببین چی می خوان. یا با تماس تلفنی باید فکر کنم با کارگروه علمی تماس بگیری. بعدشم بیکارن مگه برای خودشون دردسر درست کنن. از اول معرفیت کنن جای دیگه بعد بازم همین داستان و بازم انرژی که داعا باید برای شما صرف کنه. اصلا منطقیه خداییش؟! الکی شلوغش نکن برادر من. سیستم که کلی ایراد داره و سازمان یافته نیست. ولی چاره چیه؟ یه غلطی کردیم اومدیم سربازیو اینجوری سپری کنیم.

Junior Member

در جواب جمله اولتون: به سایت نخبگان مراجعه کنید:
    7.1: نامه تاييده پروپوزال به همراه خود پروپوزال بايد توسط سازمان بکارگیرنده به مركز نخبگان ارسال شود. پروپوزال مورد بررسي قرار گرفته و در صورت نياز به اصلاح، موارد مورد نظر همراه نامه شروع به كار به سازمان به كارگيرنده ارسال مي­شود. لازم به ذكر است موارد اصلاحي بايد در اولين گزارش پيشرفت کار لحاظ شود.

وقتی نامه شروع به کار برای من اومد، فاقد موارد اصلاحی و پیوست خاصی بود!

جمله دومتون: چن روزه زنگ میزنم جواب نمیدن (قسمت کارگروه تخصصی).

در رابطه با شلوغ کردن کافیه خودتو جای ما بذاری!

من فعلا درخواست یه نوبت دادم برای مراجعه حضوری! نتیجشو شخصا به شما اعلام میکنم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)