صفحه 13 از 1402 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223631135131013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط hrhgroup نمایش پست ها
    شما عضو بنیادین؟ اگه هستین ادامه اش اینجوری میشه که بعد از اینکه بنیاد شما رو تایید کرد ازتون رزومه میخوان...(برای استفاده از تسهیلات سربازی) بر اساس اون رزومه شما رو معرفی میکنن به یکی از مراکز مربوطه مثلا تو برق اکثرا الکترونیها رو میفرستن صاایران...مخابرات هوافضا...بعد خود اون مراکز مثلا صا ایران یا هوافضا براساس نیازشون شما رو به یکی از زیر مجموعه ها معرفی میکنن...اونجا براتون پروژه تعریف میشه....سپس شما باید یک پروپوزال ارائه کنین...تصویب که بشه شروع میشه به محاسبه برای سربازی...این روندی بود که من طی کردم....ولی بودن از دوستام که کاملا روند متفاوتی داشتن...مثلا من تو خود نیروهای مسلح (مربوط به نخبگان) بودم یک نفر پایان نامه ارشدش رو به عنوان پروژه ازش قبول کرده بودن ... از صنعتی اصفهان بود...میگم که قوانینشون اصلا قاعده نداره...
    ممنون از توضیحتون،
    منظورتون از روند متفاوت یعنی چجوری؟ (میشه بهش گفت زیرآبی؟) شما جدیدا اقدام کردین؟
    دفتر نبروهای مسلح نخبگان کجاست؟
    ویرایش توسط davidbrtn : February 27th, 2010 در ساعت 01:25 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط hrhgroup نمایش پست ها
    سلام
    اون دو مقاله برای همون دانشجوهای دکترا هستش...ضمن اینکه هر مقاله هم مورد قبول نیست...یعنی بعید کنفرانسهای داخلی رو قبول کنن...حالا بازم برای اینکه صددرصد مطمئن بشین به بنیاد زنگ بزنید: 22414193 بگین با آقای کاکاوند کار دارم...جزء کارشناساشون هستن که از همه شون آدم باحال تریه...اونای دیگه خیلی قاطی ان...درست جواب نمیدن...همین سوال رو بپرسین
    چیزی که هست اینه که اون آیین نامه که تو سایت گذاشتن مشکل داره و بعضا بعضی شرایطشون باهم نمیخونه یا هم پوشانی داره. بهتره حتما تماس بگیرین.
    حیلی ممنونم
    یه نظر شما برای کسانی که رتبه اول دانشگاه نیستند یا ثبت اختراع/ مقام المپیاد ندارند راه حلی وجود داره؟؟؟ (البته همونطور که قبلا هم گفتم دوره کارشناسی مد نظرم هست)
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط davidbrtn نمایش پست ها
    از زمانی که اراده کردین برین بنیاد معرفی نامه بگیرین تا تصویب شدن پروپوزالتون چقدر طول کشید؟

اگه پروژه شش ماهه تموم شد یکی دیگه میدن یا میشه خدمت رو تموم شده تلقی کرد؟ (پیچش دست ستاده یا ناظر پروژه یا خودمون؟)

مرسی
    راستش من یکم شرایطم متفاوت بود..اول اینکه من بخاطر اختراع (با تایید علمی) عضو بنیاد شدم...دوم اینکه مراحل اداری مربوطه درست مصادف شد با شلوغی های تهران (البته بنیاد تو زعفرانیه است، منتها بهانه بود دیگه...) بنابراین یکم کارمون با تاخیر انجام شد....از زمانی که بنیاد تایید کرد تازمانی که نامه نیروهای مسلح صادر شد حدود دو ماه ولی روال کاری خود بنیاد هم چیزی همین حدودا طول میکشه...یعنی دو ماه...البته خودشون میگن ده روز تا پونزده روز ولی خب دیگه کارای اداری حساب کتاب نداره...رو همین حدود باید حساب کنین

Junior Member

سلام
    من ازدانشگاه Gent برای دکترا پذیرش گرفتم اما مشکل آزاد کردن مدرکمو دارم، می تونم از شرایط نخبگان استفاده کنم اما نمیدونم چقدر زمان میبره ؟؟؟؟
    ومن وقت ندارم !! میخواستم بدونم میشه وثیقه بذارم بعد از انجام کارام و عضو شدن در بنیاد پسش بگیرم و نامه بنیادو بجاش بدم؟؟؟

سلام من باید تا چند روز دیگه دفترچمو ارسال کنم. شرایط نخبگی رو هم دارم. آیا می تونم همچنان اقدام کنم؟ آموزشی چی می شه؟ دیر نشده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : رفتن به کشوری غیر از کشوری که اجازه خروج داریم؟

سلام دوستان
    می خواستم بدونم راهی برای رفتن به خارج از کشور در کارشناسی هست(برای یک هفته(ترکیه))؟نخبگان چیزی داره که بشه ازش استفاده کرد؟

سلام دوستان من 5 ماهه که عضو بنیادم.خواستم ببینم میشه پایان نامه ی کارشناسی ارشدم رو تبدیل به طرح کنم؟(الان ترم 2 ام)و اینکه بجز طرح سربازی مزایای دیگه ای برام داره؟
    Thanks in advanced

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

نقل قول نوشته اصلی توسط young_biologist نمایش پست ها
    سلام دوستان من 5 ماهه که عضو بنیادم.خواستم ببینم میشه پایان نامه ی کارشناسی ارشدم رو تبدیل به طرح کنم؟(الان ترم 2 ام)و اینکه بجز طرح سربازی مزایای دیگه ای برام داره؟
    Thanks in advanced
    دوست عزیز, اگه پست های همین صفحه رو وقت بگذارید و مطالعه کنید تا حدود زیادی دستتون میاد شرایط...لطفا قبل از ارسال پست جستجو کنید.
    با تشکر از شما.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

با سلام.
    من یک سؤال داشتم. قبلاً سؤالی مشابه مطرح شده بود ولی برای اطمینان و اینکه مال یکی دو سال پیش بود، دوباره می خواهم بپرسم. من در دوره کارشناسی رتبه اول شدم (17.61) ولی در دوره کارشناسی ارشد نتونستم رتبه اول بشم ولی معدلم (18.55) شد. دو مقاله ISI و بیش از 10 مقاله کنفرانس دارم. 4 مقاله ISI سابمیت شده و یک ترجمه کتاب در مراحل نهایی چاپ دارم. می خواستم ببینم این قانون شامل من هم میشه یا نه؟ یعنی میشه با رتبه اولی کارشناسی اقدام کرد؟
    اگر جوابتون مثبت بود می خواستم ببینم الآن اقدام کنم یا صبر کنم تا دو سه ماه دیگه که جواب مقالات سابمیت شده میاد و کتاب چاپ میشه اقدام کنم؟ با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    دوست عزیز, اگه پست های همین صفحه رو وقت بگذارید و مطالعه کنید تا حدود زیادی دستتون میاد شرایط...لطفا قبل از ارسال پست جستجو کنید.
    با تشکر از شما.
    دوست خوبم اطلاعات یه مقداری تغییر کردن و پست ها عمدتا قدیمیه گفت اگه کسی هست که از این تجربیات و امتیازات تازه استفاده کرد کمک کنه عالیه میشه.از تذکر شمام ممنونم همه ی صفحات رو خوندم.
    یه سوال چقدر ارزش داره که پایان نامه رو به طرح تبدیل کرد منظورم اینه که اگه جدا پایان نامه انجام بشه و طرح هم جدا و رزومه رو قوی تر کنیم بهتره یا هردو رو یکی کنیم و از شرش خلاص بشیم؟
    و اینکه کسایی که از امتیاز خروج بدون وثیقه استفاده کردن میشه یکم پروسه رو توضیح بدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)