صفحه 1301 از 1402 نخستنخست ... 3018011201125112911292129312941295129612971298129913001301130213031304130513061307130813091310131113511401 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,001 تا 13,010 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سروران عزیز، خیلی خیلی ممنون میشم که راهنماییم فرمایید

سلام دوستان وقت بخیر، بنده دانشجوی ترم چهارم دکتری هستم و درگیر آزمون جامع ام.

معدل لیسانسم 17.71 و معدل ارشدم 18.96 با ضریب همترازسازی هستش،
    ارشد مستقیم هم بودم.
    دو تا مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم یکی نفر سوم و یکی نفر دوم.
    سه تا کتاب هم بعد ارشد نوشتم، یکی اسم اول، یکی دوم و یکی سوم (همه سه نویسنده).
    مقاله همایشی با ارائه شفاهی هم سه تا دارم (اسم اول).

برای سال دیکه به عنوان دانشجوی دکتری که از پروپوزال هم دفاع کرده باشم میخوام اقدام کنم برای بنیاد، به نظرتون لزومی داره باز رزومه ام رو تقویت کنم؟

جدیدا یک موقعیت شغلی مناسبی گیرم اومده که تماما وقتم رو میگیره، میخوام بدونم اگه شرایطم اکیه اون شغل رو انتخاب کنم. بسیار سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alai نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان هست که آذر ماه به بعد مدارک پایان کار و صدور کارت را تحویل داده باشد؟

چون من آذر ماه تحویل دادم و داعا هم می گه مدارک من را برای صدور کارت فرستاده اما هنوز خبری از کارت نیست. آخرین بار داعا گفت که به نظام وظیفه تهران مراجعه کنم. چون شهرستانم مراجعه سخت است.

ممنون می شم اگر مورد مشابهی دارید کمک کنید.

سلام من هم دو ماه و نیم هست که مدارک رو تحویل دادم. با داعا تماس گرفتم گفتن که نامه منو زدن به نظام وظیفه. ولی هنوز کارت دستم نرسیده. اگه خبری شد لطفا همینجا اطلاع رسانی کنید. من هم اگه خبری شد اطلاع میدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshd نمایش پست ها
    سلام من هم دو ماه و نیم هست که مدارک رو تحویل دادم. با داعا تماس گرفتم گفتن که نامه منو زدن به نظام وظیفه. ولی هنوز کارت دستم نرسیده. اگه خبری شد لطفا همینجا اطلاع رسانی کنید. من هم اگه خبری شد اطلاع میدم.
    سلام، ممنون از جوابتون، من هر خبر و اتفاق جدیدی افتاد اینجا اطلاع می دهم. باز هم ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smv92 نمایش پست ها
    سروران عزیز، خیلی خیلی ممنون میشم که راهنماییم فرمایید

سلام دوستان وقت بخیر، بنده دانشجوی ترم چهارم دکتری هستم و درگیر آزمون جامع ام.

معدل لیسانسم 17.71 و معدل ارشدم 18.96 با ضریب همترازسازی هستش،
    ارشد مستقیم هم بودم.
    دو تا مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم یکی نفر سوم و یکی نفر دوم.
    سه تا کتاب هم بعد ارشد نوشتم، یکی اسم اول، یکی دوم و یکی سوم (همه سه نویسنده).
    مقاله همایشی با ارائه شفاهی هم سه تا دارم (اسم اول).

برای سال دیکه به عنوان دانشجوی دکتری که از پروپوزال هم دفاع کرده باشم میخوام اقدام کنم برای بنیاد، به نظرتون لزومی داره باز رزومه ام رو تقویت کنم؟

جدیدا یک موقعیت شغلی مناسبی گیرم اومده که تماما وقتم رو میگیره، میخوام بدونم اگه شرایطم اکیه اون شغل رو انتخاب کنم. بسیار سپاسگزارم
    سلام دوست عزیز،
    از صفحات آخر لینک زیر برای محاسبه امتیازاتت استفاده کن، ببین امتیازت چند می شه و ببین به حد نصاب می رسی؟

https://www.bmn.ir/asset/Written/Doc...m%20vazife.pdf

دوستان ممنون میشم که راهنمایی کنید

میخوام در داعا تشکیل پرونده بدم. چون فارغ التحصیلم ظاهرا برگ سبز لازمه. سوالم اینه که تاریخ اعزامی که در برگ سبز میخوره به چه معنی هست ؟ آخه توی سایت داعا نوشته برای شرکت در آموزشی 45 روزه باید ایمیل بزنید به داعا.
    اگر تاریخ اعزامی که در برگ سبز نوشته شده بگذره آیا غیبت میزنن برام ؟ چون ممکنه تا اون موقع پروسه اداری گرفتن پروژه جایگزین خدمت تموم نشده باشه.

سپاسگزار از دوستان

سلام خدمت همه دوستان بزرگوار من پروندم در سامانه ی ثریا در مرحله ی مقایسه امتیاز - نظام وظیفه هست ... مقطع دکتری تخصصی هستم و رشته ام فیزیولوژی و تز دکتریم در باره مواد مخدر و سلول بنیادی عصبی هست خیلی نگران این وضعیتم هستم دوستان ممنونم میشم تجربیات خودشون رو بیان کنند در این مورد ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hohaghighat85 نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم که راهنمایی کنید

میخوام در داعا تشکیل پرونده بدم. چون فارغ التحصیلم ظاهرا برگ سبز لازمه. سوالم اینه که تاریخ اعزامی که در برگ سبز میخوره به چه معنی هست ؟ آخه توی سایت داعا نوشته برای شرکت در آموزشی 45 روزه باید ایمیل بزنید به داعا.
    اگر تاریخ اعزامی که در برگ سبز نوشته شده بگذره آیا غیبت میزنن برام ؟ چون ممکنه تا اون موقع پروسه اداری گرفتن پروژه جایگزین خدمت تموم نشده باشه.

سپاسگزار از دوستان
    سلام، اون تاریخ اهمیتی ندارد چون برگ سبز را تحویل داعا که می دید خودشان درستش می کنند. برای آموزشی تیر ماه باید اوایل اردیبهشت باید به سایت داعا مراجعه کنی تا چگونگی ثبت نام در آموزشی را اعلام می کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azerbayjan نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان بزرگوار من پروندم در سامانه ی ثریا در مرحله ی مقایسه امتیاز - نظام وظیفه هست ... مقطع دکتری تخصصی هستم و رشته ام فیزیولوژی و تز دکتریم در باره مواد مخدر و سلول بنیادی عصبی هست خیلی نگران این وضعیتم هستم دوستان ممنونم میشم تجربیات خودشون رو بیان کنند در این مورد ....
    نگران نباشید. ان شا ا... پذیرفته می شید. تجربه یکی از دوستان این بود:

نقل قول نوشته اصلی توسط svaezian نمایش پست ها
    بعد از رفع نقایص پرونده رفتم تو مرحله جمع بندی که یه مدت ارسال برای جمع بندی بود یه مدت هم جمع بندی نهایی که یک ماه طول کشید، بعد مرحله برابر با اصل کردن بود که حضوری رفتم بنیاد و یک روزه انجام شد،بعد رفتم تو مرحله مقایسه امتیازنظام وظیفه و بعد از گذشت 15 روز از مرحله مقایسه امتیاز-نظام وظیفه، تو قسمت درخواست ها یه منوی جدید اضافه شد به نام نظام وظیفه تخصصی که اونجا فرمی به نام فرم اطلاعات فردی نخبگی رو پر کردم (اطلاعای مثل قد و وزن و وضعیت نظام وظیفه و خلاصه رزومه میخواست) الان باز تومرحله بررسی توسط کارشناسه و دیگه عنوانی به نام مقایسه امتیاز تو قسمت تسهیلات دانش آمختگان برتر نیست.
    27 ماه پیوسته تو شرکت دانش بنیان به عنوان کارشناس ارشد واحدمهندسی مکانیک هستم، کارمونم تولید قطعات توربینیه...

دوستان دلیل رد پروپوزال از طرف داعا، اغلب عنوان پروژه ست یا نحوه تدوین پروپوزال( مثلا بیان مسئله یا روش تحقیق و ...)"؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlasoud نمایش پست ها
    داستان زندگی من از بدو تولد تاکنون:
    از تولد تا آبان 96: زندگی خوب
    آبان 96: اعزام به خدمت
    آذر و دی 96
    : احراز نخبگی و تشکیل پرونده و ...
    بهمن 96 تا فروردین 97: معرفی به یک سازمان، نوشتن پروپوزال غیر مرتبط با رشتم و در نهایت، رد اون به دلیل عدم تخصصم در اون زمینه (اصلا چرا ما رو چنین جایی فرستادن!)
    اواخر فروردین 97: گرفتن نامه عدم نیاز از سازمان غیر مرتبط به تخصصم
    اردیبهشت 97: معرفی به یک سازمان دیگر؛ مرتبط با رشته تحصیلیم
    اواخر اردیبهشت 97: مراجعه نیروی انتظامی به محل سکونت به جرم فرار از خدمت! اینو دیگه کجای دلم بذارم! من آبان 96 رفتم آموزشی، اواسط آموزشی که احراز نخبگیم اومد تاریخ دوره آموزشیمو زدن درست 96/10/1، حالا رفتم داعا و نامه بردم نظام وظیفه عمومی تا تاریخشو درست کردن و درخواست و ... اینا بماند!
    تا مرداد 97: اصلاح و تایید پروپوزال در سازمان مذکور پس از عبور از موانع مختلف: کمیته های علمی، تخصصی و فنی
    مهر 97: ارسال نامه شروع به کار از داعا به سازمان
    اسفند 97: 5 تا 6 ماه در سازمان مشغول به کارم و گزارش پیشرفت کار اول رو هم دو ماه پیش فرستادم. هفته اول اسفند سازمان بهم اطلاع داده که پروپوزال مورد موافقت و تایید داعا نیست (ارسال نامه داعا به سازمان اواخر آذر بوده، 3 ماه بعد سازمان به من اطلاع داده) و گفتن که برای رفع نواقص با داعا تماس بگیرید!
    شما بودید دیوونه نمیشدین؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    الان هم که اصلا نمیدونم باید چیکار کنم!
    فکر کنم هنوز اولشه.......

این همه مدت هم برا آزمون استخدامی خوندم به امید گرفتن گواهی استخدام بلامانع که اون هم با این شرایط پرید!

تموم شدم دیگر! ... شروع مرگ تدریجی!
    داداش توکلت به خدا باشه من الان کلیه امتیازای ورود به نخبگانو دارم ولی جدا میترسم اقدام کنم همون سربازی عادی میرم و پستمو میدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)