صفحه 1302 از 1402 نخستنخست ... 302802120212521292129312941295129612971298129913001301130213031304130513061307130813091310131113121352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,011 تا 13,020 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط alai نمایش پست ها
    سلام، اون تاریخ اهمیتی ندارد چون برگ سبز را تحویل داعا که می دید خودشان درستش می کنند. برای آموزشی تیر ماه باید اوایل اردیبهشت باید به سایت داعا مراجعه کنی تا چگونگی ثبت نام در آموزشی را اعلام می کنند.
    سلام دوست عزیز. بسیار سپاسگزارم بخاطر راهنمایی خوبتون. پس برگ سبز رو میگیرم و میدم به داعا. دیروز با داعا هم تماس گرفتم. اونا هم فرمایش شما رو تایید کردن. فقط بهم گفت توی برگ سبز ماه اعزامت رو بزن اردیبهشت 98 تا بعد ما تغییرش بدیم به تیر 98. گفتم اگر خودم تاریخ اعزام رو بزنم تیر چی؟ گفت نه بزن اردیبهشت !!! اینو نفهمیدم چرا اصرار داشت بزنم اردیبهشت!!
    بعد گفتم من تیر نمیتونم برم آموزشی. میخوام بیفته عقب. گفت باید بیای اینجا صحبت کنی. شما تجربه ای در این زمینه ندارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hohaghighat85 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. بسیار سپاسگزارم بخاطر راهنمایی خوبتون. پس برگ سبز رو میگیرم و میدم به داعا. دیروز با داعا هم تماس گرفتم. اونا هم فرمایش شما رو تایید کردن. فقط بهم گفت توی برگ سبز ماه اعزامت رو بزن اردیبهشت 98 تا بعد ما تغییرش بدیم به تیر 98. گفتم اگر خودم تاریخ اعزام رو بزنم تیر چی؟ گفت نه بزن اردیبهشت !!! اینو نفهمیدم چرا اصرار داشت بزنم اردیبهشت!!
    بعد گفتم من تیر نمیتونم برم آموزشی. میخوام بیفته عقب. گفت باید بیای اینجا صحبت کنی. شما تجربه ای در این زمینه ندارید؟
    سلام، دلیل اصرارشون را نمی دانم. تا اون جایی که من می دونم تا الان این تاریخ اعزام نخبگان مهم نبود. برای دوره آموزشی هم حتما باید ثبت نام (حدود دو ماه قبل تر از شروع دوره آموزشی) انجام بشه و بعد از تایید می تونید به آموزشی برید و باز تاکید می کنم تا الان تاریخ روی آن برگه سبز مهم نیست. من آموزشی خودم را آخرهای پروژه و تاریخ اعزامم حدود یکسال قبل از دوره آموزشیم بود. برای آموزشی بعیده الان بخواهند ثبت نام کنند! حدودا اوایل اردیبهشت معمولا شروع می شه. فکر هم نکنم مشکلی برای به تاخیر انداختن آموزشی مشکلی داشته باشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadssu نمایش پست ها
    کدام سازمان هستن؟
    یک شرکت ظاهرا غیر نظامی. شانس بیارید گیرشون نیفتید که خیلی عوضی هستن. من نامه دارم می گیرم که دوباره برم داعا واسه معرفی به یه سازمان دیگه.

Junior Member

کسی هست پروژه ی حایگزین خدمت واسه دانشگاه تهران گرفته باشد؟

سلام، دلیل اصرارشون را نمی دانم. تا اون جایی که من می دونم تا الان این تاریخ اعزام نخبگان مهم نبود. برای دوره آموزشی هم حتما باید ثبت نام (حدود دو ماه قبل تر از شروع دوره آموزشی) انجام بشه و بعد از تایید می تونید به آموزشی برید و باز تاکید می کنم تا الان تاریخ روی آن برگه سبز مهم نیست. من آموزشی خودم را آخرهای پروژه و تاریخ اعزامم حدود یکسال قبل از دوره آموزشیم بود. برای آموزشی بعیده الان بخواهند ثبت نام کنند! حدودا اوایل اردیبهشت معمولا شروع می شه. فکر هم نکنم مشکلی برای به تاخیر انداختن آموزشی مشکلی داشته باشین.
    آها پس اینطور. خیلی هم خوب. سپاسگزارم. راستی کلا دوره آموزشی مهلت زمانی خاصی داره؟ یعنی چه مدتی مهلت داریم که در آموزشی شرکت کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hohaghighat85 نمایش پست ها
    آها پس اینطور. خیلی هم خوب. سپاسگزارم. راستی کلا دوره آموزشی مهلت زمانی خاصی داره؟ یعنی چه مدتی مهلت داریم که در آموزشی شرکت کنیم.
    مهلت خاصی نداره، می شه قبل از شروع پروژه یا حتی بعد از اتمام آن برید. به نظرم هر چه زودتر برید بهتره.

Junior Member

سلام،
    کارت پایان خدمتم آمد. برای اطلاع دوستان:

تحویل نامه پایان کار و مدارک: اوایل آذر
    ثبت پایان خدمت در سایت پلیس اواسط اسفند
    تحویل کارت توسط پست 5-6 روز بعد از تاریخ ثبت شده در سایت

پ.ن:
    -در ضمن از زمان تحویل پروژه تا گرفتن نامه پایان کار هم حدود 7 ماه طول کشید.
    -حدود 7 ماه هم از زمان معرفی تا نامه شروع به کار زمان برد.

================================================== ========

در ضمن یک مورد عجیب در کارت من وجود دارد که مدت خدمت من فقط چند ماه است!؟!؟!؟! من فکر می کردم مدت خدمت را 16 ماه یا بیشتر بزنند!!!!! آیا برای بقیه هم همین گونه است ؟
    ویرایش توسط alai : March 10th, 2019 در ساعت 01:40 PM

سلام،
    کارت پایان خدمتم آمد. برای اطلاع دوستان:

تحویل نامه پایان کار و مدارک: اوایل آذر
    ثبت پایان خدمت در سایت پلیس اواسط اسفند
    تحویل کارت توسط پست 5-6 روز بعد از تاریخ ثبت شده در سایت

پ.ن:
    -در ضمن از زمان تحویل پروژه تا گرفتن نامه پایان کار هم حدود 7 ماه طول کشید.
    -حدود 7 ماه هم از زمان معرفی تا نامه شروع به کار زمان برد.

================================================== ========

در ضمن یک مورد عجیب در کارت من وجود دارد که مدت خدمت من فقط چند ماه است!؟!؟!؟! من فکر می کردم مدت خدمت را 16 ماه یا بیشتر بزنند!!!!! آیا برای بقیه هم همین گونه است ؟
    سلام
    ممنون که تجربیاتتون رو در اختیار ما می‌ذارین.
    توی کارت پایان خدمتتون، تاریخ شروع خدمت رو همون تاریخ نامه‌ی شروع به کار در نظر گرفته؟
    تاریخ خاتمه‌ی خدمت چطور؟ اونم تاریخ نامه‌ی پایان کار در نظر گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SadioDaleone نمایش پست ها
    سلام
    ممنون که تجربیاتتون رو در اختیار ما می‌ذارین.
    توی کارت پایان خدمتتون، تاریخ شروع خدمت رو همون تاریخ نامه‌ی شروع به کار در نظر گرفته؟
    تاریخ خاتمه‌ی خدمت چطور؟ اونم تاریخ نامه‌ی پایان کار در نظر گرفته؟
    سلام، خواهش می کنم،
    تاریخ های روی کارت من عجیبه، تاریخ شروع و پایان روی کارت من در بازه انجام پروژهنیست. در واقع این تاریخها در بازه زمانی حدود تحویل نامه پایان کاره تا صدور کارته! البته برای محکم کاری به نظام وظیفه شهرمان رفتم، در سیستم 21 ماه خدمت برای من ثبت شده بود. ولی بازه زمانی تاریخ شروع تا تاریخ پایان خدمت با هم خیلی کمتر از این مدت است!

سلام، خواهش می کنم،
    تاریخ های روی کارت من عجیبه، تاریخ شروع و پایان روی کارت من در بازه انجام پروژهنیست. در واقع این تاریخها در بازه زمانی حدود تحویل نامه پایان کاره تا صدور کارته! البته برای محکم کاری به نظام وظیفه شهرمان رفتم، در سیستم 21 ماه خدمت برای من ثبت شده بود. ولی بازه زمانی تاریخ شروع تا تاریخ پایان خدمت با هم خیلی کمتر از این مدت است!
    پس این بی‌نظمیا تا مرحله‌ی آخر ادامه داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)