صفحه 1304 از 1402 نخستنخست ... 304804120412541294129512961297129812991300130113021303130413051306130713081309131013111312131313141354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,031 تا 13,040 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    من به دانشگاه مالک اشتر معرفی شدم. اما از ادریبهشت تا الان گرفتارشونم. هر روز یک چیز میگن و هی پروژه رو تغییر میدن. امروز ایمیل دادن ما یک کار بدیع تر میخوایم! من اصن نمیدونم چی میخوان. در واقع خودشونم نمیدونن انگار. الان سوالم اینه که من چطور میتونم یا باهاشون کنار بیام. امکان کنسل کردنشون هست؟ کلن تو این شرایط چیکار باید کرد؟ کسی تجربش و داره به من کمک کنه؟ ممنون میشم.

سلام
    از من درخواست شد که مدارکم رو برابر اصل کنم. یعنی این میتونه نشانه تایید اولیه درخواستم باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط superhero25 نمایش پست ها
    سلام
    از من درخواست شد که مدارکم رو برابر اصل کنم. یعنی این میتونه نشانه تایید اولیه درخواستم باشه؟
    سلام یه حد نصاب از امتیاز کسی کردی ولی امتیاز اصلی تو‌کارگروه محاسبه میشه و بعد مقایسه میشه

من دانشجوی دکتری هستم که آخر اسفند 97، سایت بنیاد، احراز نخبگی من را اعلام کرد، اما به دلیل تعطیلات نوروز، هنوز شماره و تاریخ نامه ب.ن.ن.م برای من ارسال نشده.
    اما مشکل اینجاست که در خصوص دفاع رساله دکتری مردد هستم، آیا فروردین دفاع کنم؟ یا صبر کنم بعد از تشکیل پرونده داعا؟ بعد از شروع به کار پروژه؟ بعد از گزارش کار اول؟
    هیچ قانون و تبصره ای در خصوص دفاع رساله دکتری برای سربازی نخبگان پیدا نکردم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دوستان عزیز سلام. آیا معدل امتیاز منفی دارد؟ من معدل کارشناسیم خیلی پایین هست و حدود 80 امتیاز منفی برایم ایجاد میکنه.
    رزومه من:
    معدل کارشناسی: 13.36
    معدل ارشد: 17.24
    معدل دکترا: 19.30
    یک مقاله ISI -Q1
    یک مقاله علمی پژوهشی
    عضویت کمتر از یکسال در 3 انجمن علمی تخصصی
    بنظرتون درخواستم رو ارسال کنم یا منتظر جواب مقاله دوم ISI باشم؟

Junior Member

سلام یک سوال داشتم آیا مدت زمان عضویت در انجمن های علمی تحصصی برای بحث امتیاز دهی مهم هست؟ یعنی اینکه ایا مهمه که چه مدتی عضو یک انجمن تخصصی بوده باشیم تا امتیازش لحاظ بشه؟

در قسمت معدل ارشد باید معدلی که توی گلستان هست رو بزنیم (و خود بنیاد ضریب همتراز را وارد میکند) یا خودمون باید بعد از همترازی معدل را وارد کنیم؟

سلام و وقت بخیر
    معمولا چند ماه طول میکشه که پرونده و امتیازها بررسی بشه از زمانی که ثبت میشه تو پرتالشون؟
    و چه مدت زمانی معمولا طول میکشه که پروژه تعریف و ثبت بشه و شروع به کار بشه و عملا تاریخ شروع به کار زده بشه؟
    و چقدر طول میکشه و از زمان شروع به کار تا اتمام پروژه؟
    خیلی ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط superhero25 نمایش پست ها
    در قسمت معدل ارشد باید معدلی که توی گلستان هست رو بزنیم (و خود بنیاد ضریب همتراز را وارد میکند) یا خودمون باید بعد از همترازی معدل را وارد کنیم؟
    معدل ارشد رو وارد کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط astronomer169 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    معمولا چند ماه طول میکشه که پرونده و امتیازها بررسی بشه از زمانی که ثبت میشه تو پرتالشون؟
    و چه مدت زمانی معمولا طول میکشه که پروژه تعریف و ثبت بشه و شروع به کار بشه و عملا تاریخ شروع به کار زده بشه؟
    و چقدر طول میکشه و از زمان شروع به کار تا اتمام پروژه؟
    خیلی ممنونم
    سلام
    من تجربه خودم رو میگم حالا شاید دوستان دیگر تجربه های متفاوتی داشته باشند.
    تقریبا یک ماه طول کشید تا مدارک رو بررسی کردند
    بعد اینکه شرایط نخبگی احراز شد تقریبا یک ماه طول کشید تا بهم برای داعا نوبت بدن
    بعدش هم از اونجا نامه دادند برای یکی از سازمان ها و انجا هم تقریبا 40 روز طول کشید تا پروژه تعریف شد
    البته گیر اصلی همون تعریف پروژه هست یکی از دوستانم بالای 6 ماه منتظر بود و هر جا معرفیش می کردند عدم نیاز براش می زدند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)