صفحه 1305 از 1402 نخستنخست ... 305805120512551295129612971298129913001301130213031304130513061307130813091310131113121313131413151355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,041 تا 13,050 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_gh64 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. آیا معدل امتیاز منفی دارد؟ من معدل کارشناسیم خیلی پایین هست و حدود 80 امتیاز منفی برایم ایجاد میکنه.
    رزومه من:
    معدل کارشناسی: 13.36
    معدل ارشد: 17.24
    معدل دکترا: 19.30
    یک مقاله ISI -Q1
    یک مقاله علمی پژوهشی
    عضویت کمتر از یکسال در 3 انجمن علمی تخصصی
    بنظرتون درخواستم رو ارسال کنم یا منتظر جواب مقاله دوم ISI باشم؟
    ماشالله بزنم به تخته، چه پیشرفتی
    پیشنهاد می کنم اول با بنیاد تماس بگیرید ازشون سوال بپرسید و دقیقا اشاره کنید که نمره منفی حساب میشه یا نه؟ بعد اقدام کنید. فکر کنم شماره تماس ها هم در اینترنت موجوده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط unicornuxx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به دانشگاه مالک اشتر معرفی شدم. اما از ادریبهشت تا الان گرفتارشونم. هر روز یک چیز میگن و هی پروژه رو تغییر میدن. امروز ایمیل دادن ما یک کار بدیع تر میخوایم! من اصن نمیدونم چی میخوان. در واقع خودشونم نمیدونن انگار. الان سوالم اینه که من چطور میتونم یا باهاشون کنار بیام. امکان کنسل کردنشون هست؟ کلن تو این شرایط چیکار باید کرد؟ کسی تجربش و داره به من کمک کنه؟ ممنون میشم.
    یکی از دوستان تقریبا مشکل شما رو داشت. البته پروژه اون دوستم در دانشگاه خاتم تعریف شده بود. باهاشون حرف زد و اوناهم عدم نیاز براش زدند. اگر مطمئن هستید که یک ارگان دیگه می تونید پروژه تعریف کنید یا اینکه حداقل اشنایی اونجا داشته باشید به نظر من شما هم باهاشون حرف بزنید و خیلی محترما ازشون درخواست کنید که عدم نیاز براتون بزنند. در غیر این صورت سعی کنید تو همون امام حسین یه پروژه تعریف کنید و شروع به کار کنید چون تقریبا همه ارگان ها مثل هم هستند
    موفق باشید

من دانشجوی دکتری هستم که آخر اسفند 97، سایت بنیاد، احراز نخبگی من را اعلام کرد، اما به دلیل تعطیلات نوروز، هنوز شماره و تاریخ نامه ب.ن.ن.م برای من ارسال نشده.
    اما مشکل اینجاست که در خصوص دفاع رساله دکتری مردد هستم، آیا فروردین دفاع کنم؟ یا صبر کنم بعد از تشکیل پرونده داعا؟ بعد از شروع به کار پروژه؟ بعد از گزارش کار اول؟
    هیچ قانون و تبصره ای در خصوص دفاع رساله دکتری برای سربازی نخبگان پیدا نکردم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

نمره منفی قطعاً حساب میشه، حتماً در نظر بگیرید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_gh64 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. آیا معدل امتیاز منفی دارد؟ من معدل کارشناسیم خیلی پایین هست و حدود 80 امتیاز منفی برایم ایجاد میکنه.
    رزومه من:
    معدل کارشناسی: 13.36
    معدل ارشد: 17.24
    معدل دکترا: 19.30
    یک مقاله ISI -Q1
    یک مقاله علمی پژوهشی
    عضویت کمتر از یکسال در 3 انجمن علمی تخصصی
    بنظرتون درخواستم رو ارسال کنم یا منتظر جواب مقاله دوم ISI باشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط exotic_x_exe نمایش پست ها
    نمره منفی قطعاً حساب میشه، حتماً در نظر بگیرید...
    اگر اینطور باشه که خیلی ناجوره که!!! اون وقت ممکنه طرف مجبور باشه برای فقط جبران همین امتیاز منفی دو تا ISI از پایان نامه بده فقط! بقیه موارد بماند!
    چه بد

من دانشجوی دکتری هستم که آخر اسفند 97، سایت بنیاد، احراز نخبگی من را اعلام کرد، اما به دلیل تعطیلات نوروز، هنوز شماره و تاریخ نامه ب.ن.ن.م برای من ارسال نشده.
    اما مشکل اینجاست که در خصوص دفاع رساله دکتری مردد هستم، آیا فروردین دفاع کنم؟ یا صبر کنم بعد از تشکیل پرونده داعا؟ بعد از شروع به کار پروژه؟ بعد از گزارش کار اول؟
    هیچ قانون و تبصره ای در خصوص دفاع رساله دکتری برای سربازی نخبگان پیدا نکردم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    No one? Really?

Junior Member

No one? Really?
    سلام
    ببینید من قبلا یکجا خوندم که برای اینکه بتونید از تسهیلات پروژه جایگزین خدمت استفاده کنید باید فارغ التحصیل ارشد، دکتری و یا دانسجوی دکتری باشید که در مورد اخری یه شرط هم داشت که فک کنم دفاع از پروپوزال بود. جدیدا اون شرط هم برداشتن. یعنی هر دانجشوی دکتری می تونه پروژه جایگزین خدمت بگیره و در حین تحصیل اون رو انجام بده ( نمونه ش چندتا از دوستای خودم امسال دکتری قبول شدند و پروژه هم گرفتند). پس فک نکنم دفاع شما ربطی به بحث تشکیل پرونده داشته باشه و مشکلی پیش نمیاد
    البته به شدت توصیه می کنم که با داعا تماس بگیرید و از شون سوال کنید شماره تماسشون تو اینترنت هست اگر پیدا نکردید پیام بدید براتون ارسال کنم.

Junior Member

سلام ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند بنده رو، با این شرایط اصلا امیدی به کسب حد نصاب هست:
    معدل کارشناسی(روزانه تهران):13.94
    معدل ارشد(روزانه شهرستان):17.89
    یک مقاله ISI مستخرج از پایان نامه ( Q1 با ایمپکت 1.74)
    5*مقاله کنفرانسی(2 بین المللی و 3 ملی) سخنرانی مستخرج از پایان نامه
    2 مقاله علمی پژوهشی مستقل(یکی نفر سوم از سه نفر و دیگری نفر سوم از چهار نفر)
    4مقاله همایشی(پوستری) که یکی مستخرج از پایان نامه و مابقی مستقل
    عضویت پیوسته در 4 انجمن علمی تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی

با این شرایط امیدی هست؟ اصلا میتونم اقدام کنم برای پروژه جایگزین؟

(*یکی از همایش ها نتایج مقالات رو اعلام کرده اما هنوز برگزار نشده و گواهی رو فعلا در اختیار ندارم)
    متشکر میشم راهنمایی کنید

Junior Member

کسی از دوستان هست که بعد از عید برای معرفی (مجدد) درخواست داده باشد و جوابی دریافت نکرده باشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alivictim نمایش پست ها
    اگر اینطور باشه که خیلی ناجوره که!!! اون وقت ممکنه طرف مجبور باشه برای فقط جبران همین امتیاز منفی دو تا ISI از پایان نامه بده فقط! بقیه موارد بماند!
    چه بد
    دوستان تا جایی که من اطلاع دارم، نمره منفی برای معدل محسوب نمیشه.

البته من زمانی که سامانه ثریا فعال بود درخواست دادم، الآن اطلاع ندارم که شیوه‌ها تغییر کرده یا نه. اما معدل کارشناسی من 15.5 بود که قاعدتاً باید نمره منفی حساب می‌شد. اما اینطور نیست.

منطقاً هم نباید حساب بشه، چون تمام این موارد دریافت میشه تا به صورت مجموع سطح یک فرد مشخص بشه. ممکنه کسی معدلش 19 باشه اما یک مقاله هم نداشته باشه. اما کسی معدلش 12 باشه، اما 10 تا مقاله داشته باشه.
    Sure, things will go well, I believe

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)