صفحه 1306 از 1402 نخستنخست ... 306806120612561296129712981299130013011302130313041305130613071308130913101311131213131314131513161356 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,051 تا 13,060 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin19 نمایش پست ها
    سلام
    ببینید من قبلا یکجا خوندم که برای اینکه بتونید از تسهیلات پروژه جایگزین خدمت استفاده کنید باید فارغ التحصیل ارشد، دکتری و یا دانسجوی دکتری باشید که در مورد اخری یه شرط هم داشت که فک کنم دفاع از پروپوزال بود. جدیدا اون شرط هم برداشتن. یعنی هر دانجشوی دکتری می تونه پروژه جایگزین خدمت بگیره و در حین تحصیل اون رو انجام بده ( نمونه ش چندتا از دوستای خودم امسال دکتری قبول شدند و پروژه هم گرفتند). پس فک نکنم دفاع شما ربطی به بحث تشکیل پرونده داشته باشه و مشکلی پیش نمیاد
    البته به شدت توصیه می کنم که با داعا تماس بگیرید و از شون سوال کنید شماره تماسشون تو اینترنت هست اگر پیدا نکردید پیام بدید براتون ارسال کنم.

قبلاً بحث این بود که دانشجوی دکترا پس از دفاع از پروپزال میتونه پروژه بگیره. اما تا جایی که خبر دارم، جدیداً میتونید با شرایط بازتری از این تسهیلات استفاده کنید.
    Sure, things will go well, I believe

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    دوستان تا جایی که من اطلاع دارم، نمره منفی برای معدل محسوب نمیشه.

البته من زمانی که سامانه ثریا فعال بود درخواست دادم، الآن اطلاع ندارم که شیوه‌ها تغییر کرده یا نه. اما معدل کارشناسی من 15.5 بود که قاعدتاً باید نمره منفی حساب می‌شد. اما اینطور نیست.

منطقاً هم نباید حساب بشه، چون تمام این موارد دریافت میشه تا به صورت مجموع سطح یک فرد مشخص بشه. ممکنه کسی معدلش 19 باشه اما یک مقاله هم نداشته باشه. اما کسی معدلش 12 باشه، اما 10 تا مقاله داشته باشه.
    من با قاطعیت عرض میکنم، "نمره منفی معدل" برای درخواست "نظام وظیفه دانشگاهی"، حتماً اعمال می شود.

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط exotic_x_exe نمایش پست ها
    من با قاطعیت عرض میکنم، "نمره منفی معدل" برای درخواست "نظام وظیفه دانشگاهی"، حتماً اعمال می شود.
    برای نظام وظیقه فناور هم نمره منفی معدل اعمال می شود؟

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط itmmit نمایش پست ها
    برای نظام وظیقه فناور هم نمره منفی معدل اعمال می شود؟
    دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره لطفا راهنمایی کنه.

Junior Member

با سلام
    پروژه نخبگان من با توجه به شرایط پیش اومده یکم طولانی شد و ممکنه بیشتر از 21 ماه طول بکشه، کسی شرایط مشابه داشته؟
    برای طولانی شدن پروژه بنیاد آیا اذیت نمی کنه؟

Junior Member

چند سوال درباره امریه دانش‌بنیان

۱- نحوه‌ی بازرسی از سرباز فناور (امریه دانش‌بنیان) چجوریه؟ اساسا حضور یا فعالیت ما در شرکت طی اون ۲۴ ماه از طرف جایی بررسی میشه؟ کدوم ارگان؟ چجوری؟ تجربه‌ای دارید؟

۲- هزینه‌هایی که شرکت باید پرداخت کند (به صورت تقریبی) چقدر است؟ هزینه‌ی آموزشی ، حقوق ماهانه، چک ضمانت و ...

۳- اگر حین گذروندن امریه در شرکت دانش‌بنیان، اعتبار دانش‌بنیانی اون شرکت تموم بشه و تمدید نشه (یا طول بکشه تمدید شدن)تکلیف من سرباز چی میشه؟ باید برم پادگان؟ میتونم همونجا ادامه بدم یا از همین شرایط برای یه شرکت دانش‌بنیان دیگه استفاده کنم؟

۳- باتوجه به آخرین قوانین، با این شرایط شامل امریه دانش‌بنیان هستم؟:
    شرکت دانش‌بنیانه،
    در اظهارنامه مالیاتی ۹۷ میزان فروشش دقیقا ۱۰۰ میلیونه،
    فارغ‌التحصیل ارشد هستم
    ۷ ماه سابقه بیمه تو شرکت دارم (که حین تحصیل بوده) و براساس فایل اکسل موجود تو سایت دانش‌بنیان معادل ۶۰ امتیازه
    امتیاز لازم از بخش دانشگاهی رو دارم (۵۰ امتیاز)

"ابهام در دوره آموزشی برای نخبه وظیفه دانشگاهی"

با سلام و وقت بخیر،

آیا انجام دوره ی آموزشی یکم تیرماه در پادگان شهید مدرس کرج سپاه (با توجه به مشکلات بوجود آمده برای سپاه) معقول هست؟
    در این حالت آیا برای خروج از کشور پس از دریافت کارت مشکلی بوجود نمی آید؟
    در حالت کلی، نام چه ارگان یا سازمانی بر روی کارت پایان خدمت درج خواهد شد؟

Junior Member

سلام دوستان. کسی می دونه برای دریافت دفترچه بیمه چه مدارکی نیاز هست؟ من نمایندگی ساتا رفتم میگن باید حتما نامه از یگان محل خدمت برای ما بیاری! کد ملی من رو هم وارد می کنن میگن نامه ای برای ما ارسال نشده در حالیکه حقوق من 2 ماهه که برقراره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AMiNENGiNE نمایش پست ها
    "ابهام در دوره آموزشی برای نخبه وظیفه دانشگاهی"

با سلام و وقت بخیر،

آیا انجام دوره ی آموزشی یکم تیرماه در پادگان شهید مدرس کرج سپاه (با توجه به مشکلات بوجود آمده برای سپاه) معقول هست؟
    در این حالت آیا برای خروج از کشور پس از دریافت کارت مشکلی بوجود نمی آید؟
    در حالت کلی، نام چه ارگان یا سازمانی بر روی کارت پایان خدمت درج خواهد شد؟
    بله پادگان مدرس خیلی جای خوبیه و فرماندهانش افراد محترمی هستند. فقط دوتا مشکل دارد 1- از شهر فاصله دارد 2- تابستون گرمای هوا اذیت می کنه (البته آسایشگاهها امکانات سرمایشی شامل اسپیلت دارد).
    روی کارت محل خدمت ذکر نمی شود ، و عکس روی کارت هم با لباس نیروزمینی ارتش است.

نقل قول نوشته اصلی توسط jjlazio نمایش پست ها
    بله پادگان مدرس خیلی جای خوبیه و فرماندهانش افراد محترمی هستند. فقط دوتا مشکل دارد 1- از شهر فاصله دارد 2- تابستون گرمای هوا اذیت می کنه (البته آسایشگاهها امکانات سرمایشی شامل اسپیلت دارد).
    روی کارت محل خدمت ذکر نمی شود ، و عکس روی کارت هم با لباس نیروزمینی ارتش است.
    خیلی ممنونم از پاسختون!
    فقط اینکه آیا خبر دارید که بر روی کارت پایان خدمت دقیقا چه ارگانی نوشته می شود؟ (مثلا ستاد کل نیروهای مسلح یا وزارت دفاع یا...)

پ.ن: چند روزی این ابهام برای من بوجود آمده که بعد از دریافت کارت، هنگام خروج از کشور برای دریافت ویزا با مشکل روبرو بشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)