صفحه 1308 از 1402 نخستنخست ... 308808120812581298129913001301130213031304130513061307130813091310131113121313131413151316131713181358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,071 تا 13,080 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط jjlazio نمایش پست ها
    با سلام
    پروژه نخبگان من با توجه به شرایط پیش اومده یکم طولانی شد و ممکنه بیشتر از 21 ماه طول بکشه، کسی شرایط مشابه داشته؟
    برای طولانی شدن پروژه بنیاد آیا اذیت نمی کنه؟
    قانوناً شما بین 14 تا 19 ماه باید پروژه را تمام کنید. با داعا تعامل کنید ببینید مشکلی پیش میاد یا نه.
    Sure, things will go well, I believe

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    این قاطعیتی که می‌گید برام جالبه. من مورد خودم رو گفتم که با معدل 15.55 نمره منفی اعمال نشد... اطلاعات شما رو نمیدونم از کجاست!
    شاید نمره منفی این معدل شما در قبولی یا عدم قبولی شما بی تاثیر بوده.
    اما در شرایطی که قبولی یا عدم قبولی شما در گرو همین امتیاز معدل باشه، نمره منفی اعمال میشه و مردود خواهید شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط exotic_x_exe نمایش پست ها
    شاید نمره منفی این معدل شما در قبولی یا عدم قبولی شما بی تاثیر بوده.
    اما در شرایطی که قبولی یا عدم قبولی شما در گرو همین امتیاز معدل باشه، نمره منفی اعمال میشه و مردود خواهید شد.
    ممکن است اینطور باشه. البته من امتیاز نهاییم رو از بنیاد پرسیدم و امتیاز خوبی بود.

با این حال به همه دوستان عرض می‌کنم که از خود بنیاد این موضوع را جویا بشن و به حرف من اعتنا نکنند.
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Photonics-Shahid beheshti university

سلام
    دوستان یه سوال
    من جایگزین خدمتم داره اوکی میشه.
    سال 93 یه پروژه شش ماهه تو صاایران انجام دادم و تو مجموعه دفاع کردم ولی پیگیری نهایی نکردم.
    شنیدم که میتونم این مقداری کسری رو از طول جایگزین خدمت کم کنم؟ آیا این درسته؟
    و اینکه چجوری میتونم پروژه صا ایرانمو نهایی کنم ؟
    ممنون میشم جواب بدین(خیلی گیرم )

Junior Member

ممکن است اینطور باشه. البته من امتیاز نهاییم رو از بنیاد پرسیدم و امتیاز خوبی بود.

با این حال به همه دوستان عرض می‌کنم که از خود بنیاد این موضوع را جویا بشن و به حرف من اعتنا نکنند.
    میشه لطف کنید در مورد رزومه (معدل و مقاله و سایر فعالیت های دارای امتیاز) و امتیاز نهایی که کسب کردید و تجربه ای که دارید مختصر توضیح بفرمایید و راهنمایی کنید. متشکرم

Junior Member itmmit آواتار ها

طبق این تبصره بنیاد :

تبصره 6: حداقل امتیازات حاصل از جمع فعالیت­های آموزشی، المپیادها، آزمون­های ورودی و آزمون­های علوم پزشکی، صفر منظور می ­شود.

به نظر میرسه معدل امتیاز منفی نداشته باشه. درست نیست؟

سلام دوستان. دو تا سوال داشتم:

1- از وقتی داعا نامه معرفی میزنه به یک سازمان چند ماه وقت داریم که پروپوزال رو تحویل داعا بدیم ؟
    2- از وقتی پروپوزال رو تحویل داعا میدیم چقدر طول میکشه که تاییدش کنن ؟

پیشاپش سپاسگزار از دوستان عزیز

سلام دوستان. وقتی به داعا ایمیل میزنیم که نوبت بگیریم برای تشکیل پرونده، نوبتمون میفته چند روز بعدش معمولا ؟

Junior Member P92SK آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hohaghighat85 نمایش پست ها
    سلام دوستان. دو تا سوال داشتم:

1- از وقتی داعا نامه معرفی میزنه به یک سازمان چند ماه وقت داریم که پروپوزال رو تحویل داعا بدیم ؟
    2- از وقتی پروپوزال رو تحویل داعا میدیم چقدر طول میکشه که تاییدش کنن ؟

پیشاپش سپاسگزار از دوستان عزیز
    سلام دوست عزیز. تحویل من طبق تجربه شخصی خودم بهتون میگم که زمان مشخصی نداره. شخصات سه ماه طول کشید تا پروپوزالو بفرستم و بهتون بگم که ۶ ماه طول کشید تا جواب تاییده پروپوزال رو به سازمان مربوطه اطلاع دادن یعنی در مجموع حدود یک سال این پروسه طول کشید. اینو گفتم که بدونین ممکنه خیلی طولانی بشه و جای نگرانی نیست که اگه طولانی بشه اتفاق بدی میوفته فقط اتمام کار خودتون به تعویق میوفته که بدیهی هست که هرچه زودتر انجامش بدین بهتره

سلام سپاسگزارم بخاطر پاسختون. پس تایید پروپوزال توسط داعا زیاد طول میکشه. تاریخ شروع بکار میشه همون تاریخی که داعا پروپوزال رو تایید میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط P92SK نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. تحویل من طبق تجربه شخصی خودم بهتون میگم که زمان مشخصی نداره. شخصات سه ماه طول کشید تا پروپوزالو بفرستم و بهتون بگم که ۶ ماه طول کشید تا جواب تاییده پروپوزال رو به سازمان مربوطه اطلاع دادن یعنی در مجموع حدود یک سال این پروسه طول کشید. اینو گفتم که بدونین ممکنه خیلی طولانی بشه و جای نگرانی نیست که اگه طولانی بشه اتفاق بدی میوفته فقط اتمام کار خودتون به تعویق میوفته که بدیهی هست که هرچه زودتر انجامش بدین بهتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)