صفحه 1311 از 1402 نخستنخست ... 311811121112611301130213031304130513061307130813091310131113121313131413151316131713181319132013211361 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,101 تا 13,110 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ی سوال از دوستانی که تازگیا به داعا مراجعه کردن داشتم
    اگر از ارگام خاصی مثل علم پزشکی ارتش نامه اعلام نیاز ببریم مارو اونجا میفرستن؟ یا خودشون تقسیم میکنن و براشون مهم نیست ؟
    مسیول این تقسیمات تو داعا شخص خاصی هست؟

Junior Member

سلام، رشته من پزشکی هست میخواستم بدونم ایا پروژه بنیاد همیشه بصورت یک پژوهش علمی هست؟ یا کارهای دیگه مثل ترجمه، آموزش و ... میتونه باشه؟ یک سوال دیگه اینکه اگر پژوهش هست باید تا چه حدی پیش بریم؟ ارائه پایان نامه کافیه یا باید به چاپ مقاله هم حتما ختم بشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member P92SK آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sia_r91 نمایش پست ها
    سلام، رشته من پزشکی هست میخواستم بدونم ایا پروژه بنیاد همیشه بصورت یک پژوهش علمی هست؟ یا کارهای دیگه مثل ترجمه، آموزش و ... میتونه باشه؟ یک سوال دیگه اینکه اگر پژوهش هست باید تا چه حدی پیش بریم؟ ارائه پایان نامه کافیه یا باید به چاپ مقاله هم حتما ختم بشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام دوست عزیز من با توجه به اطلاعات خودم بخشی از سوالتونو جواب میدم اما جواب دقیقتر رو دوستان دیگه باید بگن بهتون:
    اینکه کارتون تا چه حد پیش بره بستگی داره به سازمانی که با اون کار میکنید. بعضی از سازمانها حتما باید به چاپ مقاله برسه. طبیعتا چون پروژه جایگزین هست نمیتونه یک ترجمه کتاب باشه البته من دوستی رو دیدم که دو تا کتاب ترجمه کرده بود. در مجموع همچی بعد از معرفی به سازمان مربوطه مشخص میشه

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط itmmit نمایش پست ها
    طبق این تبصره بنیاد :

تبصره 6: حداقل امتیازات حاصل از جمع فعالیت­های آموزشی، المپیادها، آزمون­های ورودی و آزمون­های علوم پزشکی، صفر منظور می ­شود.

به نظر میرسه معدل امتیاز منفی نداشته باشه. درست نیست؟
    دوستان کسی در این مورد نظر یا تجربه ای نداره؟

Junior Member

سلام بنده با این مشکل مواجه نبودم اما یکی از دوستانم بابت معدل امتیاز منفی گرفته بود (طبق گفته مسئول بنیاد). امتیاز منفی هم به این صورت بود که در صورت داشتن امتیاز از فعالیت های آموزشی، المپیادی و رتبه در آزمون ها از اینجاها امتیاز کم میشه تا حداکثر به صفر برسه (یعنی اگر نفر اول المپیاد بشین ۱۲۰ امتیاز بگیرین و معدلتون جوری کم باشه که بشه ۵۰-، در نهایت امتیازی که کسب میکنین ۷۰ هست). اما اگر امتیاز پژوهشی، فناورانه یا فرهنگی باشه امتیاز منفی معدل ازش کم نمیشه.

سلام دوستان. من در فرجه یکساله بعد از فارغ التحصیلی هستم. تا چه زمانی فرصت دارم برای بنیاد اقدام کنم؟ آیا حتما باید تا قبل از یکسال که معافیتم تموم میشه شروع بکار خورده باشم یا مهم نیست؟

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_gh64 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در فرجه یکساله بعد از فارغ التحصیلی هستم. تا چه زمانی فرصت دارم برای بنیاد اقدام کنم؟ آیا حتما باید تا قبل از یکسال که معافیتم تموم میشه شروع بکار خورده باشم یا مهم نیست؟
    سلام. شما حتی در حین خدمت هم می تونید برای بنیاد اقدام کنید

سلام دوستان. دوتا سوال داشتم. اول اینکه بعد از اینکه شماره نامه خوردیم تو سامانه سینا، چقد طول میکشه که تایید نهایی بخوره؟
    دوم اینکه، بعد از اینکه دو هفته از تاریخ ناممون گذشت و ایمیل زدیم به داعا معمولا چند روز بعد بهمون وقت میدن. میخوام برم دنبال برگه سبز میخوام بدونم چقد وقت دارم.

Junior Member

سلام دوستان.
    ی اتفاق جالب و بحث برانگیز رخ داد که دوست دارم به اشتراک بگذارم. فروردین درخواست تسهیلات نظام وظیفه رو دادم چند روز پیش رسید به مرحله برابر اصل کردن. من تو سایت دیدم که گواهی رتبه کنکور کارشناسی ارشدم رو تایید نکردن (رتبه 1 کنکور سال 95). خلاصه رفتم بنیاد برای برابر اصل کردن! گفت رتبه ات رو قبول نکردن!!!!!!!! چون تو دانشگاه بهشتی قبول شده بودی ولی بعدش انتقالی گرفتی ی دانشگاه دیگه...خداییش من موندم این قوانین آبکی رو از کجاشون در میارن اینا...و بحث برانگیز تر از اون اینکه سال 96 جوایز تحصیلی بنیاد رو برنده شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
    حق داریم آیا عاشق رویه های اداری و آیین نامه های متزلزلتون بشیم؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomankaka نمایش پست ها
    سلام دوستان. دوتا سوال داشتم. اول اینکه بعد از اینکه شماره نامه خوردیم تو سامانه سینا، چقد طول میکشه که تایید نهایی بخوره؟
    دوم اینکه، بعد از اینکه دو هفته از تاریخ ناممون گذشت و ایمیل زدیم به داعا معمولا چند روز بعد بهمون وقت میدن. میخوام برم دنبال برگه سبز میخوام بدونم چقد وقت دارم.
    دوستان نظرتون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)