صفحه 1312 از 1402 نخستنخست ... 312812121212621302130313041305130613071308130913101311131213131314131513161317131813191320132113221362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,111 تا 13,120 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    کسانی که اخرین دوره اموزشی نخبگان رو گذروندن و یا سایر دوستان، آیا چیزی درباره تغییرات اون شنیدن؟؟
    مثلا کاهش طول مدت دوره به چهارده روز و صرفا برقراری کلاس های عقیدتی و اموزشی؟!

سلام دوستان. یه سوال داشتم.
    می شه بعد از اینکه نامه آغاز به کار اومد و اولین گزارشمون رو به سازمان فرستادیم، داعا یه نامه بده بهمون که بتونیم اصل دانشنامه و ریز نمرات رو آزاد کنیم؟ یا باید حتما صبر کنیم تا کارت پایان خدمت بیاد؟
    ممنون می شم اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه.

Junior Member P92SK آواتار ها

سلام دوست عزیز در این مورد من چیزی نشنیدم و آخرین دوره هم ثبت نامش انجامش شد و طبق منوال هر ساله تیر ماه در پادگان مدرسی کرج برگزار میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال داشتم.
    می شه بعد از اینکه نامه آغاز به کار اومد و اولین گزارشمون رو به سازمان فرستادیم، داعا یه نامه بده بهمون که بتونیم اصل دانشنامه و ریز نمرات رو آزاد کنیم؟ یا باید حتما صبر کنیم تا کارت پایان خدمت بیاد؟
    ممنون می شم اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه.
    سلام دوست عزیز اصل دانش نامتونو که بهتون نمیدن تا دوره رو تموم نکنید. نامه رو هم باید از سازمانی که داعا معرفی کرده بگیرین. من خودم نامه رو از سازمانی که کار میکنم گرفتم (نامه ای که نشون بده من مشغول به گذراندن دوره جایگزین خدمت هستم) تا دانشگاه گواهی موقتو بهم داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط P92SK نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اصل دانش نامتونو که بهتون نمیدن تا دوره رو تموم نکنید. نامه رو هم باید از سازمانی که داعا معرفی کرده بگیرین. من خودم نامه رو از سازمانی که کار میکنم گرفتم (نامه ای که نشون بده من مشغول به گذراندن دوره جایگزین خدمت هستم) تا دانشگاه گواهی موقتو بهم داد.
    ممنون از پاسختون.
    من گواهی موقت رو با برگ سبز که از پلیس 10 گرفتم آزاد کردم. اما دیدم جدیدا داعا یه نامه ای تحت عنوان "آزادسازی مدرک تحصیلی" می ده. گفتم شاید با این نامه بشه اصل دانشنامه و ریزنمرات رو تا قبل از اتمام کامل پروژه آزاد کرد.

سلام به همه دوستان. ممنون میشم اگر به سوال من جواب بدین. من پروپوزالم بعد از 11 ماه بالاخره توی پزوهشکده نیروی انتظامی تصویب شد و به داعا ارسال شده می خواستم ببینم اخیرا تصویب پروپوزال در داعا چقدر طول می کشه؟ اگر جواب بدید ممنون میشم.

Junior Member

سلام...کسی از میزان حقوق سربازی نخبگان خبر داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Jok304 نمایش پست ها
    سلام...کسی از میزان حقوق سربازی نخبگان خبر داره؟
    سلام. بستگی داره به سازمانتون، مجرد/متاهل بدون و یک سری چیزای دیگه (احتمالا) و بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ باید باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminizadeh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. ممنون میشم اگر به سوال من جواب بدین. من پروپوزالم بعد از 11 ماه بالاخره توی پزوهشکده نیروی انتظامی تصویب شد و به داعا ارسال شده می خواستم ببینم اخیرا تصویب پروپوزال در داعا چقدر طول می کشه؟ اگر جواب بدید ممنون میشم.
    من به شخصه چند ماه طول کشید تا جواب بدن، به نظرم خودتون مدام زنگ بزنیم و برین و ایمیل بزنین و پیگیر باشین.

Junior Member

سلام. کسی از دوستان راجع به پایان کار و صدور کارت خبر داره که چقدر طول میکشه؟ من الان یک ماهه درخواست پایان کار دادم اما هیچ خبری از کارت پایان خدمت نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)