صفحه 1315 از 1402 نخستنخست ... 315815121512651305130613071308130913101311131213131314131513161317131813191320132113221323132413251365 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,141 تا 13,150 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    به تازگی مقاله ام پذیرش شده ولی هنوز چاپ نشده
    یه مقاله علمی پژوهشی هست
    سامانه سینا اعلام نقص زده با این متن:

گواهي پذيرش نهايي مقاله را نيز علاوه بر فايل متن کامل مقاله ارسال نماييد در صورتيکه در گواهي پذيرش مقاله ترتيب نفرات قيد نشده بود نقش و جايگاه شما در مقاله " توسط استاد راهنما تعيين شود.(بر روي اصل يا پرينت نامه پذيرش ترتيب نويسندگان توسط استاد راهنما درج و امضا شود)

منظورشون از گواهی پذیرش نهایی مقاله چیه؟ من همون ایمیل پذیرش رو بارگذاری کردم. استاد هم امضا کرد. چیزی غیر از این هست؟

Junior Member

سلام دوستان به نظر شما با این رزومه امتیاز برای بنیاد نخبگان را میارم؟
    کارشناسی 14.47
    ارشد 18.9می 1
    دکتری 18.79
    3 مقاله کنفرانس دو مقاله علمی پژوهشی و عضویت در 4 انجمن

Banned

سلام
    من معدل کارشناسیم 12.81 هست و معدل ارشد 18.05 و دکترا 19.1 از دانشگاه دولتی هستم. رفتم بنیاد نخبگان یکی از کارمنداش گفت واسه معدل کارشناسیت نمره منفی در نظر میگیرن. چیزی که از بچه ها شنیدم این بود که نمره منفی در نظر گرفته نمیشه. ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akazemi2050 نمایش پست ها
    سلام
    من معدل کارشناسیم 12.81 هست و معدل ارشد 18.05 و دکترا 19.1 از دانشگاه دولتی هستم. رفتم بنیاد نخبگان یکی از کارمنداش گفت واسه معدل کارشناسیت نمره منفی در نظر میگیرن. چیزی که از بچه ها شنیدم این بود که نمره منفی در نظر گرفته نمیشه. ممنون میشم اگر راهنمایی کنین
    سلام وقت بخیر
    یکی از دوستام دقیقا مشکل شما رو داشت ما رفتیم بنیاد نخبگان تهران، اونجا بهمون گفتند که نمره منفی در کل وجود نداره
    یعنی شما امتیاز کل معدلتون منفی نمیشه در بدترین حالت صفر میشه اما مشکل اینجاست که امتیاز کل رو درنظر می گیرند به این صورت که شما فرضا -70 از کارشناسی 30+ ارشد و 35+ از معدل دکتراتون گرفته باشید کل امتیاز معدلتون میشه -5 و در نتیجه چون امتیاز هر بخش در کل نمیتونه منفی باشد امتیاز بخش معدل شما صفر میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jingoism نمایش پست ها
    کارشناسی 14.47
    ارشد 18.91
    دکتری 18.79
    دوستان کسی نظری نداره که اقدام کنم یا فرصتمو نسوزونم؟

Junior Member

سلام دوستان
    نظام وظیفه دانشگاهی و نظام وظیفه فناور چه فرقی با هم دارند؟ما باید نظام وظیفه دانشگاهی رو انتخاب کنیم؟
    روند معمول پاسخ چقدر هست از طرف بنیاد تا معلوم بشه فرد میتونه عضو بنیاد بشه یا نه؟اگر مدارک نقص داشته باشن چند روز بعد از طرف بنیاد بهمون اعلام میشه و در صورت رفع نواقص چقدر طول میکشه تا نظر نهایی بنیاد اعلام بشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jingoism نمایش پست ها
    کارشناسی 14.47
    ارشد 18.9می 1
    دکتری 18.79
    سلام دوست عزیز
    من پیشنهاد می کنم که اول امتیاز های هر بخش رو حساب کنید ببینید جد نصاب رو بدست میارید یا نه ؟ برای این کار با مرکز بنیاد نخبگان تهران تماس بگیرید و ضریب تاثیر مربوط به دانشگاه های کارشناسی ارشد و دکترا رو جویا شوید، به نظر میاد که امتیاز معدلتون در کل منفی نمیشه ولی خوب نگاه کنید ببینید دقیقا چقدر میشه مقاله های کنفرانسی هم که به صورت پوستر بوده باشند رو هم حساب نمی کنند
    این موارد رو درنظر بگیرید و امتیازتون رو حساب کنید ببینید به اون حد نصاب دکتری نزدیک هست یا نه
    بازم اگر سوالی بود من در خدمتتون هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siahkamar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظام وظیفه دانشگاهی و نظام وظیفه فناور چه فرقی با هم دارند؟ما باید نظام وظیفه دانشگاهی رو انتخاب کنیم؟
    روند معمول پاسخ چقدر هست از طرف بنیاد تا معلوم بشه فرد میتونه عضو بنیاد بشه یا نه؟اگر مدارک نقص داشته باشن چند روز بعد از طرف بنیاد بهمون اعلام میشه و در صورت رفع نواقص چقدر طول میکشه تا نظر نهایی بنیاد اعلام بشه؟
    ممنون
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin19 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من پیشنهاد می کنم که اول امتیاز های هر بخش رو حساب کنید ببینید جد نصاب رو بدست میارید یا نه ؟ برای این کار با مرکز بنیاد نخبگان تهران تماس بگیرید و ضریب تاثیر مربوط به دانشگاه های کارشناسی ارشد و دکترا رو جویا شوید، به نظر میاد که امتیاز معدلتون در کل منفی نمیشه ولی خوب نگاه کنید ببینید دقیقا چقدر میشه مقاله های کنفرانسی هم که به صورت پوستر بوده باشند رو هم حساب نمی کنند
    این موارد رو درنظر بگیرید و امتیازتون رو حساب کنید ببینید به اون حد نصاب دکتری نزدیک هست یا نه
    بازم اگر سوالی بود من در خدمتتون هستم
    سلام. ممنون از جوابتون. بنده دانشجوی دکترام باید 150 امتیاز بیارم. خودم محاسبه کردم در بدترین شرایط 100 امتیاز از معدل میارم و خودم فکر میکنم کل امتیازم حدود 130 تا 140 است نمیدونم که اقدام یا بازم قویتر کنم رزوممو

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siahkamar نمایش پست ها
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر مشغول به کار در یک شرکت دانش بنیان هستید نظاو وظیفه فناور و اگر از طریق دانشگاه اقدام می کنید، نظام وظیفه دانشگاهی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)