صفحه 1317 از 1402 نخستنخست ... 317817121712671307130813091310131113121313131413151316131713181319132013211322132313241325132613271367 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,161 تا 13,170 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member arash_bd آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

من دو تا کتاب تالیفی دارم و شش مقاله کنفرانسی که همگی گواهی ارایه دارند.
    معدل لیسانس ۱۷.۷۱
    معدل ارشد ۱۷.۰۵
    هر دو از دانشگاه آزاد که با احتساب ضریب منفی میشه! چون من از بنیاد پرسیدم گفتن نمره منفی برای معدل لحاظ میشه و ضریب دانشگاه آزاد هم ۰.۹۵۸ هست که بیست امتیاز منفی برام داره!
    به نظرتون چقدر شانس دارم؟ به کتاب معمولا چقدر میدن از صد نمره؟

دوستان سلام.
    میخواستم بپرسم کسی از دانشجویان دکتری (بعد از دفاع پروپوزال) به تازگی برای بنیاد نخبگان اقدام کرده که قبول بشه؟ (تو آیین نامه امتیاز 150 ذکر شده و من امتیازم حدود 172 ایناس. میخواستم بدونم چون امتیازم بالاتر هست، قطعی تعلق میگیره؟)
    ممنونم

Junior Member

دوستان کسی میتونه من رو راهنمایی کنه

تاریخ اعزامم توی برگ سبز 1 تیر 98 ثبت شده بود. برگ سبز رو دهه آخر اردبیهشت از پلیس+10 گرفتم.
    4 تیر تو داعا تشکیل پرونده دادم و برگ معرفی هم ازشون گرفتم. همون روز رفتم به محل معرفی شده و نامه رو تحویل دادم. البته هنوز پروژه تعریف نشده برام و منتظرم جواب بدن بهم.
    11 تیر برام پیامک اومد به دلیل عدم حضور در پادگان وارد غیبت شدی. تو سامانه epolice مجددا تاریخ اعزام زدن 1 شهریور و تو پیامک نوشته بود ظرف 10 روز به پلیس+10 مراجعه کن.
    کسی هست همچین مشکلی داشته باشه. شماره های داعا (27353380 و 27353381) هم به هبچ وجه جواب نمیده. برنمیدارن.
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_bd نمایش پست ها
    من دو تا کتاب تالیفی دارم و شش مقاله کنفرانسی که همگی گواهی ارایه دارند.
    معدل لیسانس ۱۷.۷۱
    معدل ارشد ۱۷.۰۵
    هر دو از دانشگاه آزاد که با احتساب ضریب منفی میشه! چون من از بنیاد پرسیدم گفتن نمره منفی برای معدل لحاظ میشه و ضریب دانشگاه آزاد هم ۰.۹۵۸ هست که بیست امتیاز منفی برام داره!
    به نظرتون چقدر شانس دارم؟ به کتاب معمولا چقدر میدن از صد نمره؟

مقاله کنفرانسی فقط ارائه شفاهی امتیاز داره و نه پوستر
    ترجمه کتاب و یا تالیف اطلاعی ندارم. مورد دیدم امتیاز ندادن. حالا یادم نمیاد اون مورد ترجمه بوده یا تالیف و چه سالی بوده.
    دانشگاه آزاد ضریب زیر 1؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟!

به شخصه برای خود من امتیاز منفی اعمال شد. هم لیسانس و هم ارشد منفی گرفتم. اما دکترا معدلم بالا بود.
    کل امتیازم 138 شد. در صورتی که امتیاز لازم برای احراز شرایط برای فارغ التحصیل دکترا 180 لازمه.
    حالا نمیدونم داستان چی بود. صددرصد بین خودشون ماده و تبصره و قوانین نانوشته دارن. من دوره ارشد دانشگاه مالک اشتر تهران بودم. فکر کنم این مورد رو لحاظ کردن.
    به علاوه اینکه برای نظام وظیفه کلا زیاد سختگیری نمیکنن.

شرایط من:
    لیسانس: 14.86 صنعتی اصفهان
    ارشد: 16.30 صنعتی مالک اشتر تهران
    دکترا: 18.94 دانشگاه تبریز
    دو تا Q1 انتشارات Elsevier هردو نویسنده مسئول و اول سالهای 1396 و 1397،
    یکی مجله علمی پژوهشی دانشگاه تبریز سال 1395
    و
    یک مورد ارائه شفاهی انگلیسی داخلی 1395

کل امتیازم 138 و احراز شرایط چند روز قبل عید 98

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jingoism نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی که نخبگان شاملش شده میشه امتیاز معدل منو محاسبه کنه؟
    کارشناسی : 14.47
    ارشد : 18.91
    دکتری: 18.79
    هرکس یه جور حساب میکنه. الان من خودم حساب کردم 110 شد اگر کسی دقیق میدونه ممنون میشم
    بستگی به دانشگاه محل تحصیل هم داره. تو تمام مقاطع، ضریب همترازسازی معدل اعمال میشه حتی دکترا. جدول داره که هرسال هم اون جدول ممکنه تغییر کنه. چون میانگین معدل رشته مورد نظر تو کل دانشگاه های کشور و اون دانشگاه در هرسال توش لحاظ میشه. فرمول خاصی داره که اطلاع دقیقی ندارم ازش. بنابراین جدول هرسال نیاز به آپدیت شدن داره و امتیاز امسال شما ممکنه با سال قبلش تفاوت کنه! البته تغییرات زیادی نباید داشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akazemi2050 نمایش پست ها
    سلام
    من معدل کارشناسیم 12.81 هست و معدل ارشد 18.05 و دکترا 19.1 از دانشگاه دولتی هستم. رفتم بنیاد نخبگان یکی از کارمنداش گفت واسه معدل کارشناسیت نمره منفی در نظر میگیرن. چیزی که از بچه ها شنیدم این بود که نمره منفی در نظر گرفته نمیشه. ممنون میشم اگر راهنمایی کنین
    در نظر گرفته میشه. برای من در نظر گرفته شد. 138 شدم. باید حداقل 180 میشد. ولی با این امتیاز هم شرایطم احراز شد! گاهی بقیه عوامل رو هم لحاظ میکنن. مثل آخرین مقطع و دانشگاه و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nym_am نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که پروژه ی جایگزین گرفتن خواهش می کنم به این سوال بنده پاسخ بدهند
    به نظرتون برای سربازی گرفتن پروژه جایگزین نخبگان بهتر و راحت تره یا امریه ی سربازی؟
    کار های ادارای گرفتن پروژه حدودا چه قدر طول میکشه از ابتدا تا تصویب شدن و شروع به کار؟
    بدجوری ذهنم مشغول شده چند ماه دیگه باید اقدام کنم برای سربازی.
    بستگی داره چه برنامه ای برای زندگیتون ریخته باشین!
    در حالت نخبه وظیفه، میتونید حین خدمت گواهی منع عدم استخدام هم بگیرید! البته بعد از تایید پروپوزال ...
    میتونید کنارش کار کنید. یه زندگیتون برسید. چه میدونم مقاله بدین و ... هرکاری که دوست دارین انجام بدین و البته اگر وقت و انگیزه اش رو داشته باشید. با این شرط که از شما حضور تمام وقت نخوان. فکر کنم درصد کمی اینطور سختگیری میکنن.

در کل هرکدام مزایا و معایب خودش رو داره ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidmousavi0 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کاری برام پیش اومده و نمیتونم زود درخواست را به داعا بفرستم.دو تا سوال داشتم
    ۱- اگر بیش از یک ماه از زمان نامه بنیاد بگذرد مشکلی پیش میاد؟
    ۲- اگر در نوبت تخصیص داده شده نتونم برم ایا دیگه بهم نوبت نمیدن؟
    با تشکر
    نه مشکلی پیش نمیاد. ولی زیاد معطل کردن هم فکر نکنم خوشایندشون باشه. در کل خودتون زمان رو از دست میدین.
    اگر نتونید مراجعه کنید حتما بهشون اطلاع بدید. بعدا نوبت بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mazijl نمایش پست ها
    ی سوال از دوستانی که تازگیا به داعا مراجعه کردن داشتم
    اگر از ارگام خاصی مثل علم پزشکی ارتش نامه اعلام نیاز ببریم مارو اونجا میفرستن؟ یا خودشون تقسیم میکنن و براشون مهم نیست ؟
    مسیول این تقسیمات تو داعا شخص خاصی هست؟
    اگر بهشون بگید کجا نیاز دارن و دوست دارم برم اونجا نامه تون رو همونجا میزنن. برای بنده تا گفتم، سریع زیر نامه نوشت بزنین فلان جا و ... البته واقعا هم قبلا رفته بودم پیششون و اوکی داده بودن و همینطوری خودم نگفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    قانوناً شما بین 14 تا 19 ماه باید پروژه را تمام کنید. با داعا تعامل کنید ببینید مشکلی پیش میاد یا نه.
    موقع تشکیل پرونده، موردی رو دیدم که 22 ماه برای تکمیل پروژه اش طول کشیده بود. فارغ التحصیل دکترا امیرکبیر بود و خودش میگفت فقط هم یه دونه گزارش تحویل دادم. هیئت علمی یه دانشگاه غیرانتفاعی بود تو مشهد و متاهل.
    کلا بستگی زیادی به مدیر پروژه تون هم داره. سختگیر باشه یا نباشه و ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)