صفحه 1329 از 1402 نخستنخست ... 329829122912791319132013211322132313241325132613271328132913301331133213331334133513361337133813391379 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,281 تا 13,290 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_new نمایش پست ها
    سلام دوستان. چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1. برای انجام پروژه جایگزین معمولا حضور تمام وقت در سازمان مورد نظر لازمه یا خیر؟
    2.حقوق حدودا چقدره و آیا درست و دقیق پرداخت میشه؟
    3.اگر کسی سابقه خدمت سربازی قبلی مثلا 10 ماه داشته باشه، لحاظ میشه یا خیر.
    4. در صورتی که سازمانی نیاز به حضور تمام وقت داشته باشه، تامین مسکن و خوراک به طور دقیق و درست انجام میشه از طرف اون سازمان؟
    در خصوص این سوالات اگر تجربه‌ای دارید یا اطلاعی دارید، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام.
    1- بستگی به سازمان داره که برای انجام پروژه ممکنه از شما بخوان چند روز در هفته حضور داشته باشید؛ ممکن هم هست بگن که حضور نداشته باشید اما گزارش بدید... کلاً بستگی به سازمان داره
    2- درباره مبلغش اطلاع دقیق ندارم اما اینکه سر وقت پرداخت بشه هم بستگی به سازمان داره. یه سازمان ممکنه سر ماه پرداخت کنه، یه سازمان دیگه چند ماه یک بار این کار رو انجام بده.
    3- خیر لحاظ نمیشه. البته در صورتی که سابقه خدمت بالایی دارید (مثلاً بالای 10-12 ماه) پیشنهاد میکنم با یک پروژه کسر خدمت، پایان خدمت رو تسریع ببخشید.
    4- چیزی که در سایت ذکر شده اینطور است
    Sure, things will go well, I believe

نقل قول نوشته اصلی توسط siahkamar نمایش پست ها
    سلام.دوستان من برگ سبز گرفتم.با این وجود میتونم تو سامانه سینا اقدام کنم؟حتی در حین اموزشی هم اگر قبول شدم میتونم بعد اموزشی پروژه رو بگیرم؟ممنون
    سلام.
    بله شما حتی در زمانی که در حال خدمت هم باشید می‌توانید درخواست بدید و بعد از رسیدگی و در صورت پذیرش، از خدمت ترخیص بشید و پروژه جایگزین رو انجام بدید. البته در صورتی که آموزشی رفته باشید، دیگه نیازی به آموزشی نخبگان نخواهد بود.

سلام.
    دوستان شما خبر دارید که بعد از پایان پروژه وضعیت کمیسیونی که براش تشکیل میشه به چه شکل است؟

سلام دوستان، یه سوال:

من نامه بنیاد نخبگانم مدتیه زده شده و هم‌زمان اعزام یک آبان هم دارم. برگ سبزم رو هم دادم به بنیاد نخبگان داعا.
    حالا زمان‌بندی گرفتن پروژه و تصویب پروپوزالم طوری شده که شروع پروژه‌م به یک آبان نمیرسه و وارد غیبت میشم.
    با فرض اینکه پروپوزالم حتما درآینده تصویب میشه، میدونید که اگه یک آبان نرم خدمت، غیبت برام حساب میشه یا نه؟ و کلا بهترین راهکار چی میتونه باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabvesali نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال:

من نامه بنیاد نخبگانم مدتیه زده شده و هم‌زمان اعزام یک آبان هم دارم. برگ سبزم رو هم دادم به بنیاد نخبگان داعا.
    حالا زمان‌بندی گرفتن پروژه و تصویب پروپوزالم طوری شده که شروع پروژه‌م به یک آبان نمیرسه و وارد غیبت میشم.
    با فرض اینکه پروپوزالم حتما درآینده تصویب میشه، میدونید که اگه یک آبان نرم خدمت، غیبت برام حساب میشه یا نه؟ و کلا بهترین راهکار چی میتونه باشه؟

در مورد غیبت هیچ جای نگرانی نیست:
    http://sndu.ac.ir/fa/content/%D8%A7%...A7%D8%AA%DB%8C

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری منظر دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabvesali نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال:

سلام.
    من هم وضعیتم مشابه شما هستش. اونجا ازشون پرسیدم که تکلیف من چیه؟ گفتن که مشکلی نداره و تو نرو سربازیتو که با نخبه ها بری. و گفتن که حتی ممکنه اس ام اس غیبت هم برات بیاد اما مشکلی نداره و ما برات رفع غیبت میکنیم. حالا اگر کسی تجربه شو داره بگه ببینیم واقعا همینطور هست یا خیر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری منظر دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام.
    1- بستگی به سازمان داره که برای انجام پروژه ممکنه از شما بخوان چند روز در هفته حضور داشته باشید؛ ممکن هم هست بگن که حضور نداشته باشید اما گزارش بدید... کلاً بستگی به سازمان داره
    2- درباره مبلغش اطلاع دقیق ندارم اما اینکه سر وقت پرداخت بشه هم بستگی به سازمان داره. یه سازمان ممکنه سر ماه پرداخت کنه، یه سازمان دیگه چند ماه یک بار این کار رو انجام بده.
    3- خیر لحاظ نمیشه. البته در صورتی که سابقه خدمت بالایی دارید (مثلاً بالای 10-12 ماه) پیشنهاد میکنم با یک پروژه کسر خدمت، پایان خدمت رو تسریع ببخشید.
    4- چیزی که در سایت ذکر شده اینطور است
    سلام.
    شما مطمینید که کسری خدمت لحاظ نمیشه؟
    من قبل از اینکه به بنیاد نخبگان معرفی بشم یه پروژه کسری خدمت انجام دادم و 4.5 ماه بهم کسری دادن. برای تشکیل پرونده بهم گفتن برو نامه اعلام مدت کسریتو بگیر از اونجایی که پروژه گرفتی تا ما توی پروژه جایگزین خدمتت لحاظ کنیم! حالا من نامه رو گرفتم منتظرم بهم وقت بدن که ببرم داعا.

نقل قول نوشته اصلی توسط zhenio نمایش پست ها
    سلام.
    شما مطمینید که کسری خدمت لحاظ نمیشه؟
    من قبل از اینکه به بنیاد نخبگان معرفی بشم یه پروژه کسری خدمت انجام دادم و 4.5 ماه بهم کسری دادن. برای تشکیل پرونده بهم گفتن برو نامه اعلام مدت کسریتو بگیر از اونجایی که پروژه گرفتی تا ما توی پروژه جایگزین خدمتت لحاظ کنیم! حالا من نامه رو گرفتم منتظرم بهم وقت بدن که ببرم داعا.
    کسری خدمت رو احتمالاً بپذیرند که کم بکنند ولی سابقه خدمت قبلی رو تا جایی که اطلاع دارم، نه منظور نمی‌کنند. یعنی اگر شما 15 ماه هم سربازی عادی رفته باشید، برای پروژه جایگزین خدمت منظور نمیشه.

میشه یکی بگه این نامه دقیقا چیه و کجاست؟
    من هرچی میگردم پیداش نمیکنم که چی بوده و از کجا میتونم دوباره دانلودش کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_no نمایش پست ها
    بله همون نامه هست که خود سامانه دوباره زیر شماره نامه مجددا امکان دانلود گذاشته

Junior Member

سلام خسته نباشید من درخواست نظام وظیفه رو در 14 مرداد ماه 98 داشتم که تا الان زده بررسی اطلاعات معمولا چقدر طول میکشه جوابش؟ باید خودمون پیگیری کنیم یا صبر کنیم تا سامانه اعلام کنه؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)