صفحه 133 از 1402 نخستنخست ... 33831231241251261271281291301311321331341351361371381391401411421431832336331133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام

دوستانی که پروژه کسر خدمت انجام دادن، لطفاً بفرمائید وقتی کمیسیون میریم و تعیین میکنن چند ماه کسری بهمون بدن، آیا همونجا توی کامپیوتر نظام وظیفه ثبت میشه؟ یا اینکه یه نامه میدن که هروقت رفتیم خدمت، اون نامه کسر خدمت رو نشون بدیم؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    ممنون از اطلاعاتی که در اینجا با بقیه تقسیم میکنین

یه سوال داشتم..ممنون میشم جواب بدین..

کسی اینجا هست که پروژه کسری خدمت بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مربوط به رشته مهندسی "پلیمر" برداشته باشه؟ میخواستم ازش مشورت بگیرم و ببینم چه سازمانی فعالیت کرده و آیا از فعالیت اونجا راضی بوده؟
    سطح پروژه چه طور بوده و چه پروژه هایی براش تعریف شده

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط viunaa نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    ممنون از اطلاعاتی که در اینجا با بقیه تقسیم میکنین

یه سوال داشتم..ممنون میشم جواب بدین..

کسی اینجا هست که پروژه کسری خدمت بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مربوط به رشته مهندسی "پلیمر" برداشته باشه؟ میخواستم ازش مشورت بگیرم و ببینم چه سازمانی فعالیت کرده و آیا از فعالیت اونجا راضی بوده؟
    سطح پروژه چه طور بوده و چه پروژه هایی براش تعریف شده

ممنون میشم راهنماییم کنید
    با سلام
    من پایان نامه ام رو کامپوزیت های پلیمری کار کردم...
    پروژه جایگژین خدمتم (نخبگی) رو تو سازمان صنایع دریایی برداشتم، خیلی ام راحت...
    صنعت آسون تر از دانشگاه ست به لحاظ علمی و گیر بودن و....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام
    من یه سوالی داشتم
    من می خواستم برم بنیاد نخبگان واسه پروژه سربازی- الان هم تویه فرجه یک سوالی معافیت بعد از تحصیل هستم. ظاهرا تو یک قسمت از ثبت نام از من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می خوان- من که الان نظام وظیفم مشخص نیست چه طوری می تونم این مدارک رو بگیرم.؟ کسی موردی شبیه به من ندیده؟ ممنون

سلام
    چندتا سوال دارم

چه مدارکی برای گرافتن کارت پایان خدمت نخبگان لازمه؟
    بعد اینکه همه مدارک رو تحویل بنیاد نخبگان نیروهای مسلح دادیم چقدر طول میکشه تا کارت بیاد؟
    وقتی مدارک رو تحویل دادیم میشه واسه خروج از کشور اقدام کرد؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, former AUT, now USC

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    سلام
    چندتا سوال دارم

چه مدارکی برای گرافتن کارت پایان خدمت نخبگان لازمه؟
    بعد اینکه همه مدارک رو تحویل بنیاد نخبگان نیروهای مسلح دادیم چقدر طول میکشه تا کارت بیاد؟
    وقتی مدارک رو تحویل دادیم میشه واسه خروج از کشور اقدام کرد؟

ممنون

مدارکی که تو آموزشی میدن بهتون، نامه از ازجایی که کار می کردید مبنی بر این که پروژه تموم شده و عکس با درجه.

میگن 4-5 ماهی طول می کشه

اگر برای ادامه تحصیل بخواهید خارج شید، شما رو با عنوان خروج برای فرصت مطالعاتی شش ماهه معرفی می کنند و می تونید برید، فکر می کنم به تعهد میگرن که بعد از اینکه کارت پایان خدمت اومد از اقوام میتونه بره لغو کنه تعهد رو. اگر هم همینجوری بخواید برید، یک بار رو مطمئن هستم که میشه، بیشترش هم احتمالا بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, former AUT, now USC

نقل قول نوشته اصلی توسط aminpoor نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان، امیدوارم همه در راهی که انتخاب کردند موفق باشند و هرجا می رند باعث افتخار ایرانی ها بشند، بلکه راه برای بچه های آینده راحت تر بشه. من یه سوالی دارم خواهش می کنم دوستان اگه می دونند جواب بدند.
    من برای سربازی عضو بنیاد شدم و از تاریخ 20 دی ما پروژم توی هسا شروع شده، مشکلی که پیش امده اینه که من برای پاییز 2013 اپلای کردم و الان از یه جا پذیرش گرفتم. و من برای اوایل شهریور باید آمریکا باشم. اما من چند ماه پیش که رفتم برای کارام بنیاد نخبگان نیروهای مسلح گفتند پروژه شما 10 ماهه است بعلاوه 2 ماه آموزشی که من هنوز نرفتم و باید دقیقا یک سال اینجا باشید. حالا من موندم چی کار کنم. من می تونم پروژم رو سریع تموم کنم و با هسا هم صحبت کردم اونا هم قبول کردند ولی نمی دونم با ب.ن.ن.م چیکار کنم. کسی می دونه من باید چیکار کنم؟ آیا اونا قبول می کنند که پروژه منو به پذیرند و بهم اجازه ی خروج بدند؟ کسی مورد مشابهی سراغ دارند؟

ب.ن.ن.م کاری نداره که شما حین انجام پروژه رفتید آموزشی یا بعد از اون، ینی لازم نیست 10+2=12 ماه بشه، 2 ماه رو می تونید تیر 92 برید که اواسط مرداد تموم میشه. لزومی نداره پروژه رو تا 1 تیر تموم کنید، اگر جایی که کار می کنید گیر نیست که اونجا باشید، می تونید نگید که میرید آموزشی! کلا قوانین بنیاد دورهمی هست! ینی با اصرار و سماجت راه میوفته کارت. موفق باشی. ضمنا دیفر برای ژانویه هم راه ممکنی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان اسمعیلی نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی داشتم
    من می خواستم برم بنیاد نخبگان واسه پروژه سربازی- الان هم تویه فرجه یک سوالی معافیت بعد از تحصیل هستم. ظاهرا تو یک قسمت از ثبت نام از من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می خوان- من که الان نظام وظیفم مشخص نیست چه طوری می تونم این مدارک رو بگیرم.؟ کسی موردی شبیه به من ندیده؟ ممنون
    مدارک دانشگاهی مهم هستش، فکر نمی کنم که برای دیپلم و پیش دانشگاهی خیلی گیر باشن احتمالا صرفا برای این که یک باکس اطلاعاتی داشته باشن این مدارک رو می خوان
    در هر صورت من خودم برای دیپلم یه کارنامه فارغ التحصیلی (نمرات سه سال دبیرستان) داشتم که اونو آپلود کردم و برای پیش دانشگاهی هم چیزی آپلود نکردم یعنی در حقیقت اصلا اطلاعات دوره پیش دانشگاهی رو وارد نکردم

نقل قول نوشته اصلی توسط Sasiii نمایش پست ها
    ب.ن.ن.م کاری نداره که شما حین انجام پروژه رفتید آموزشی یا بعد از اون، ینی لازم نیست 10+2=12 ماه بشه، 2 ماه رو می تونید تیر 92 برید که اواسط مرداد تموم میشه. لزومی نداره پروژه رو تا 1 تیر تموم کنید، اگر جایی که کار می کنید گیر نیست که اونجا باشید، می تونید نگید که میرید آموزشی! کلا قوانین بنیاد دورهمی هست! ینی با اصرار و سماجت راه میوفته کارت. موفق باشی. ضمنا دیفر برای ژانویه هم راه ممکنی هست.
    ممنون از زاهنمایی Sasii
    من هم مشکل همین دوستمون رو دارم با این تفاوت که آموزش رو دی ماه رفتم و الان کلا با اموزشی 6 ماه از سربازیم گذشته.
    سازمان به کار گیرنده بارها گفته اگه کارت تموم شده بیا تحویل بده خیال ما رو راحت کن! (ولی یه کم میترسم زود تحویل بدم) میترسم ب.ن.ن.م یه طرح دیگه به من بده..
    سئوال من اینه که من اگه احتمالا اوایل ماه بعد بخوام برای ویزا برم..اجازه میدن؟ باید وثیقه بزارم؟ طرح رو به نظر شما چی کار کنم ؟ (طرح آماده و کامل شده است)
    در ضمن پذیرش من آمده و الان منتظر تایید فاندش هستم مه تا اوایل مارس احتمالا میاد.

ممنون از راهنمایی شما

سلام

دوستانی که پروژه کسر خدمت انجام دادن، لطفاً بفرمائید وقتی کمیسیون میریم و تعیین میکنن چند ماه کسری بهمون بدن، آیا همونجا توی کامپیوتر نظام وظیفه ثبت میشه؟ یا اینکه یه نامه میدن که هروقت رفتیم خدمت، به پادگان بدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)