صفحه 1336 از 1402 نخستنخست ... 336836123612861326132713281329133013311332133313341335133613371338133913401341134213431344134513461386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,351 تا 13,360 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabvesali نمایش پست ها
    من حدود یک هفته پیش از جانشین رییس نخبگان، دکتر میار عباسی این سوال رو پرسیدم، گفت فقط 19 ماه کسری رو قبول میکنن و کمتر از این میزان هیچ تاثیری نداره و از پروژه کم نمیکنه.
    دوست عزیز یکم به چیزی که میگی فکر کن. آخه کسی که 19 ماه کسری خدمت داره چرا باید خودشو درگیر بنیاد نخبگان و داعا و اینا کنه؟ خب میره یه آموزشی و کارت پایان خدمتشو میگیره دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nassajpour نمایش پست ها
    دوست عزیز یکم به چیزی که میگی فکر کن. آخه کسی که 19 ماه کسری خدمت داره چرا باید خودشو درگیر بنیاد نخبگان و داعا و اینا کنه؟ خب میره یه آموزشی و کارت پایان خدمتشو میگیره دیگه
    6 ماه از سربازیش می مونه به علاوه این که در کارت نخبه وظیفه ثبت می شود.

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

سلام
    دوستان پروژه ای که از طرف بنیاد به ما داده میشه به چه صورتی هستش؟ بنده شاغل هستم و میخواهم بدونم پروژه ها مثل انجام کار پژوهشی هستش و نیازی به حضور در مکان خاصی نداره؟ و یا اینکه باید در سازمانی مشغول باشیم؟ (رشته بنده اقتصاد هستش)

متشکرم

سلام، دوستان بنده می تونم برای پروپوزال اسم کسی رو به عنوان همکار وارد کنم یا نه؟ و یا استاد راهنما؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh13704 نمایش پست ها
    سلام، دوستان بنده می تونم برای پروپوزال اسم کسی رو به عنوان همکار وارد کنم یا نه؟ و یا استاد راهنما؟
    سلام. بستگی داره کدوم سازمان یا دانشگاه باشید. من خودم دانشگاه بقیه ا... هستم و همه مراحل ثبت و پیگیری پروپوزال از طریق سامانه انجام میشه. این دانشگاه برای طرح جایگزین خدمت و حتی کسر خدمت همکاری مشترک با خارج از دانشگاه رو میپذیره. گاهی گفته میشه که باید اون فردی که میخواد همکاری کنه هم در سامانه ثبت نام انجام بده تا اسمش در پروپوزال وارد بشه. در مورد خودم به این صورت بود که چون ازم مقاله میخوان گفتن نیازی نیست اسم اون فرد رو حتما در پروپوزال بیاری بلکه در نهایت در مقاله اسمش رو وارد میکنیم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftbrave نمایش پست ها
    سلام
    دوستان پروژه ای که از طرف بنیاد به ما داده میشه به چه صورتی هستش؟ بنده شاغل هستم و میخواهم بدونم پروژه ها مثل انجام کار پژوهشی هستش و نیازی به حضور در مکان خاصی نداره؟ و یا اینکه باید در سازمانی مشغول باشیم؟ (رشته بنده اقتصاد هستش)

متشکرم
    سلام. همه چیز بستگی به سازمان یا دانشگاهی که بهش معرفی میشید داره. اما معمولا سازمان ها و دانشگاه ها هزینه ای برای اسکان و خوراک و ... فراهم نمیکنن بنابراین حضور هم از طرف نمیخوان...مگر اینکه بومی باشید! البته پاسخ من براساس تجربه خودم هست که دانشگاه بقیه ا.. معرفی شدم و فقط ازم نتیجه میخوان و اصلا براشون مهم نیست که کار کجا انجام میشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط nassajpour نمایش پست ها
    آموزشیش راحت میشه و اسم نخبگان رو حمل میکنه! من که قانون نذاشتم ازم میپرسی، شما برو از خود دکتر میارعبّاسی بپرس اگه چیزی تغییر کرد به ما قطعیش رو بگو، من خیلی این قضیه رو پیگیری کردم. چون کسریم هم از خود داعا گرفته بودم، آقای بای (مسئول نخبگان داعا) هم برام پیگیری کرد و هر دو به یه نتیجه رسیدیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط a_ghayekhloo نمایش پست ها
    یعنی 12 ماه کسری پروژه که قبلا داشتید را منظور نکردن؟
    بایست از همون موسسه ای که کسری داشتید نامه اعلان کسری به داعا تهیه کنید.
    من از 2 ماه تا 9 ماه رو که در پرونده های همین امسال دیدم نامه کسری (پروژه قبل) رو نهایی کردن. حتی در سامانه آنلاین نظام وظیفه قرار دادند! و برای هر جایی هم که داعا می فرسته سرباز نخبه رو رسما اعلام می کنه که فلان ماه کسری در نظر گرفته شده است.
    البته میگن پروژه هایی که برای تقریبا دو سال اخیر باشه رو به سادگی تایید نمی کنند ولی قبل از دو سال مشکلی نبایست داشته باشه!!!
    بله مشکل همینه، پروژه هایی که شروع به کارش 97 خورده باشه پذیرفته نمیشه. کسری منم ثبت شده تو سیستم آنلاین نظام وظیفه ولی قبول نکردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabvesali نمایش پست ها
    بله مشکل همینه، پروژه هایی که شروع به کارش 97 خورده باشه پذیرفته نمیشه. کسری منم ثبت شده تو سیستم آنلاین نظام وظیفه ولی قبول نکردن.
    من البته بنیاد ملی نخبگان نیستم دو پروژه ۶ ماهه عادی برداشتم و انجام دادم و جفتشم یکسال پیش بوده و هنوز دانشجو هستم یعنی برای منم ثبت نمیشه؟مگه میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

ممنونم
    من ساکن تهران هستم یعنی باید تو اینن سازمان و یا دانشگاه هایی که معرفی می کنند حضور داشته باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)