صفحه 1338 از 1402 نخستنخست ... 338838123812881328132913301331133213331334133513361337133813391340134113421343134413451346134713481388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,371 تا 13,380 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان، من به سازمانی معرفی شدم هنوز پروپوزالم تصویب نشده و 2 ماهم گذشته از تاریخی که رفتم داعا، مشکلی ایجاد نمیشه؟ گفتن تا چند روز دیگه مشخص میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری منظر دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

سلام دوستان، خسته نباشید.
    من یک سوالی دارم. کسی اگر تجربه شو‌ داره ممنون میشم جوابمو بده.

من حدودا ۲ ماه پیش رفتم داعا تشکیل پرونده دادم و منو‌ معرفی کردن به سازمان به کار گیرنده، من هم رفتم اونجا پروپوزال رو ‌دادم اما هنوز تاییدیه پروپوزالمو نیومده.
    برای آموزشی دی ماه هم ثبت نام کردم.

هفته پیش به علت یه مشکلی که پیدا کردم، رفتم دکتر و مشخص شد که دیسکم زده بیرون و باید عمل کنم. با این شرایط گویا میتونم معاف شم.

امروز زنگ زدم داعا و گفتن باید انصراف بدی

میخوام بدونم کسی از‌ نخبگان هست که بعد از تشکیل پرونده دنبال معافیت پزشکی بوده باشه و راهنمایی کنه روندش چیه؟

ایا امکانش هست دی برم اموزشی و‌ از طریق بهداری اونجا اقدام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh13704 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به سازمانی معرفی شدم هنوز پروپوزالم تصویب نشده و 2 ماهم گذشته از تاریخی که رفتم داعا، مشکلی ایجاد نمیشه؟ گفتن تا چند روز دیگه مشخص میشه
    سلام. من تیر ماه معرفی شدم به سازمان به کار گیرنده اما همچنان منتظر تصویب نهایی پروپوزالم هستم...پس به خودت امیدوار باش!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط taghdisian90 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    سوالی داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    آیا همزمان با انجام پروژه نخبگی امکان خروج از کشور برای کسانی که دانشجو نیستند (برای شرکت در همایش یا سفر علمی و ...) وجود دارد؟ با توجه به دستورالعمل نحوه خروج از کشور معرفی شدگان بنیاد ملی نخبگان سال 1393 این امکان مهیا شده. میخواستم مطمئن بشم و ببینم از دوستان کسی تجربه مشابه دارد یا خیر.

متشکرم

سلام

آقا اگر اطلاع دارین بی زحمت جواب سوال ما رو هم بدین.

ممنونم

سلام
    موافقید یک گروه تلگرامی بسازیم؟
    اونجا سریعتر به جواب سوالتمون میرسیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_rahmati نمایش پست ها
    سلام
    موافقید یک گروه تلگرامی بسازیم؟
    اونجا سریعتر به جواب سوالتمون میرسیم
    سلام. موافقیم!

سلام دوستان.

برای کسی که لیسانسش رو ایران و ارشدش رو خرج از کشور تو یک دانشگاه با رتبه کلی زیر ۴۰۰ گرفته باشه و مقیم داخل کشور هم باشه، حداقل امتیاز احراز نخبگی برای پروژه جایگزین ۱۳۰ میشه یا ۱۸۰؟ من یکم گیج شدم چون دیدم ۲ تا جدول تو سایت بنیاد هست.
    سوال دوم هم این که خودمون میتونیم نامه ای چیزی از یه ارگان دولتی پژوهشی ببریم که اعلام نیاز کرده تا پروژه رو اونجا انجام بدیم؟

خیلی ممنون از راهنماییتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Communication, Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrooz_D نمایش پست ها
    سلام دوستان.

برای کسی که لیسانسش رو ایران و ارشدش رو خرج از کشور تو یک دانشگاه با رتبه کلی زیر ۴۰۰ گرفته باشه و مقیم داخل کشور هم باشه، حداقل امتیاز احراز نخبگی برای پروژه جایگزین ۱۳۰ میشه یا ۱۸۰؟ من یکم گیج شدم چون دیدم ۲ تا جدول تو سایت بنیاد هست.
    سوال دوم هم این که خودمون میتونیم نامه ای چیزی از یه ارگان دولتی پژوهشی ببریم که اعلام نیاز کرده تا پروژه رو اونجا انجام بدیم؟

خیلی ممنون از راهنماییتون.

در رابطه با سوال اول بهتره که خودتون مدارک را در وب سایت سینا آپلود و درخواست رو بدید. کسی به غیر از مسئولی که پشت سیستم اطلاعات رو تایید می کنه و نرم افزاری که محاسبه می کنه نمی تونه اطلاعات صحیحی به آدم بده.

سوال دوم هم اینکه، تهیه نامه اعلام نیاز از پژوهشگاه یا سازمان مد نظر خودتون به ستاد نخبگان دانشگاه عالی دفاع ملی (داعا) بهترین کار برای مشخص کردن مکان پروژه است.

نقل قول نوشته اصلی توسط a_ghayekhloo نمایش پست ها
    در رابطه با سوال اول بهتره که خودتون مدارک را در وب سایت سینا آپلود و درخواست رو بدید. کسی به غیر از مسئولی که پشت سیستم اطلاعات رو تایید می کنه و نرم افزاری که محاسبه می کنه نمی تونه اطلاعات صحیحی به آدم بده.

سوال دوم هم اینکه، تهیه نامه اعلام نیاز از پژوهشگاه یا سازمان مد نظر خودتون به ستاد نخبگان دانشگاه عالی دفاع ملی (داعا) بهترین کار برای مشخص کردن مکان پروژه است.
    راستش من تازه یک ترم از ارشدم گذشته و الان کانادام، ولی بعدش قصد برگشت دارم؛ برای همین نمیتونستم خودم مدرکی اپلود کنم چون اساسا چیزی ندارم

در هر صورت خیلی ممنونم که پاسخ دادین.

Junior Member

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)