صفحه 134 از 1402 نخستنخست ... 34841241251261271281291301311321331341351361371381391401411421431441842346341134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط gho نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی شماره " مرکز پژوهشهای پیشرفته نخبگان" رو داره. همون که زیر مجموعه ی دانشگاه مالک اشتره. یادمه چند تا شماره موبایل داشتن. الان شماره ها رو گم کردم. نیاز فوری دارم بهشون
    سلام دوست عزیز
    بهتره به خود دانشگاه مالک اشتر زنگ بزنید و از خودشان شماره ها را بگیرید.
    در این قسمت ویکی هم لیست سازمانها به همراه شماره تماس و آدرس شان هست.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Computer Engineering

من از 2 جای مختلف پروژه گرفتم و بعد از عید تحویل میدم. چطور باید اقدام کنم که کمیسیونی که فقط یک بار تشکیل میشه هر دو تا پروژه رو بهشون بدم؟ بعد از تحویل پروژه اول مگه کمیسیون تشکیل نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنین...

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, former AUT, now USC

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    ممنون از زاهنمایی Sasii
    من هم مشکل همین دوستمون رو دارم با این تفاوت که آموزش رو دی ماه رفتم و الان کلا با اموزشی 6 ماه از سربازیم گذشته.
    سازمان به کار گیرنده بارها گفته اگه کارت تموم شده بیا تحویل بده خیال ما رو راحت کن! (ولی یه کم میترسم زود تحویل بدم) میترسم ب.ن.ن.م یه طرح دیگه به من بده..
    سئوال من اینه که من اگه احتمالا اوایل ماه بعد بخوام برای ویزا برم..اجازه میدن؟ باید وثیقه بزارم؟ طرح رو به نظر شما چی کار کنم ؟ (طرح آماده و کامل شده است)
    در ضمن پذیرش من آمده و الان منتظر تایید فاندش هستم مه تا اوایل مارس احتمالا میاد.

ممنون از راهنمایی شما
    سلام

برای خروج از کشور برای ویزا بهتون اجازه میدن و تا جایی که می دونم وثیقه نمی خواد.
    بهتره الان ندید، 6 ماه کمه، ممکنه طرح دیگه تعریف کنن. کاراتونو انجام بدین همه چیز آماده باشه که هر وقت خواستید تحویل بدید. ضمنا ماهی 300 تمون حقوقه! حیفه!
    بهترین کار هم اینه که برید از ب.ن.ن.م بپرسید. زود دادنش خوبیش اینه که کارت پایان خدمتت قبل رفتن میاد

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majid3612 نمایش پست ها
    من از 2 جای مختلف پروژه گرفتم و بعد از عید تحویل میدم. چطور باید اقدام کنم که کمیسیونی که فقط یک بار تشکیل میشه هر دو تا پروژه رو بهشون بدم؟ بعد از تحویل پروژه اول مگه کمیسیون تشکیل نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنین...
    سلام دوست عزیز
    شما تاییده اتمام پروژه و کسر خدمت پیشنهادی را از همه سازمانها که گرفتید و کارهایتان تمام شد ، میرید تا کمیسیون تشکیل بشه و همه را یکجا بررسی بکنند. چون کمیسیون فقط یک بار برای هر نفر تشکیل میشه.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Banned

سلام

اگر کسی برای بنیاد اقدام کنه (شنیدم پروسه 6ماه تا یکسال طول میکشه عضویت) و در این بین پذیرش بگیره و بره (و مجبوره 15 میلیون وثیقه بذاره دیگه؟) بعدش که عضویتش تایید شد میتونه اقدام کنه که اون 15 میون رو پس بگیره؟ چطور باید اینکارو کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    سلام

اگر کسی برای بنیاد اقدام کنه (شنیدم پروسه 6ماه تا یکسال طول میکشه عضویت) و در این بین پذیرش بگیره و بره (و مجبوره 15 میلیون وثیقه بذاره دیگه؟) بعدش که عضویتش تایید شد میتونه اقدام کنه که اون 15 میون رو پس بگیره؟ چطور باید اینکارو کنه؟
    برای ادامه تحصیل بنیاد وثیقه نمی‌گذاره دیگه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط goldingname نمایش پست ها
    ببینید شما باید عضو بشید تا اون وثیقه رو نذارید . درسته؟ حالا فردی برای عضویت افدام میکنه اما مثلا 6 ماهه دیگه کاراش تموم میشه و عضویتش تایید میشه ولی طرف مثلا ماه دیگه پذیرش داره و میخواد بره و چون الان عضو نیست باید 15 میلیون رو بذاره دیگه؟
    من میگم بعد رفتنش که چند ماه گذشت و کارای عضویتش تموم شد میتونه اون وثیقه که گذاشته بوده رو پس بگیره؟ چطور باید اینکارو کنه؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goldingname نمایش پست ها
    ببینید شما باید عضو بشید تا اون وثیقه رو نذارید . درسته؟ حالا فردی برای عضویت افدام میکنه اما مثلا 6 ماهه دیگه کاراش تموم میشه و عضویتش تایید میشه ولی طرف مثلا ماه دیگه پذیرش داره و میخواد بره و چون الان عضو نیست باید 15 میلیون رو بذاره دیگه؟
    من میگم بعد رفتنش که چند ماه گذشت و کارای عضویتش تموم شد میتونه اون وثیقه که گذاشته بوده رو پس بگیره؟ چطور باید اینکارو کنه؟
    دوست عزیز دقت نکردید، ظاهرا خروج بدون وثیقه امکان پذیر نیست.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    دوست عزیز دقت نکردید، ظاهرا خروج بدون وثیقه امکان پذیر نیست.

نه یه اشتباهی شده بنیاد هیچ وقت اجازه نمیده شخصی برای ادامه تحصیل صرفا به خاطر این که نخبه هست از کشور خارج بشه! اینو من خودم شخصا پرسیدم!
    اگه این اجازه داده بشه صرفا برای فرصت مطالعاتی یا مثلا ویزایی چیزی موقتی بخوایید خارج بشید!
    حالا من یه سئوال دارم..من برای پروسه ویزا..بعد از گرفتن I20 باید همون مراحل هادی رو طی کنم یعنی- وزارت علوم-نظام وظیفه! یا وزارت علوم-ب . ن. ن. م!؟
    چون به نظر میاد که اگه از راه اول برم که باید وثیقه بزارم پس نخبگی ما کی باید به دردمون بخوره!!؟
    ممنون میشم اینو برام شفاف کنید..

Banned

یعنی برای ادامه تحصیل عضویت در بنیاد هیچ تاثیری نداره و باید وثیقه بذاریم مثل بقیه؟!! هه! من فکر میکردم تنها حسن بنیاد همین باشه که وثیقه نذاری!!

پس با این حساب اگر موقت هم خارج شی ولی برنگردی از اونور غیبت میخوری و یکجورایی دیگه ممنوع الورود میشی (چون کی حاضره از آمریکا برگرده بره سربازی؟!! هیچکس!!)

از اونطرف هم اگر بخوای سربازی نخبگان رو بری آمریکا پذیرش نمیده (پروژه نظامی و اینا انجام دادی) .... عجب بدبختی ای داریم خداییش!!!

حالا میفهمم چرا چندتا از دوستام با اینکه شرایط نخبگی رو داشتند اما از قصد سربازی عادی رفتند!!! (قصد اونها هم دکتری در آمریکا بود)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)