صفحه 1341 از 1402 نخستنخست ... 341841124112911331133213331334133513361337133813391340134113421343134413451346134713481349135013511391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,401 تا 13,410 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط hadifeizi نمایش پست ها
    سلام
    چندتا سوال داشتم.
    من امسال دکتری قبول شدم ولی چون پروپوزالم تایید نشده بود به من نامه همزمانی خدمت و تحصیل ندادن پروپوزال من در سازمان مربوطه تایید شده ولی تایید داعا هنوز نیامده. من هم تا آخر آذر فرصت دارم تا نامه رو به دانشگاه تحویل بدم. آیا راه حلی وجود داره که داعا پروپوزال من رو زود تر بررسی بکنه ؟
    در صورت عدم تایید پروپوزال توسط داعا من برای رهاسازی باید به سازمانی که بهش معرفی شدم مراجعه کنم یا همون داعا برم کافیه؟
    سلام. من از شما ی سوال داشتم. اگر من در حال انجام پروژه جایگزین خدمت باشم و دکتری قبول بشم امکان همزمانی این 2 فراهم هست؟ یعنی میشه بدون انصراف از پروژه جایگزین به تحصیل در دکتری مشغول شد؟ قبلا که نمیشد ظاهرا!

Junior Member

من که هنوز منتظر پیامکم. گیر کرده جایی !

نقل قول نوشته اصلی توسط mhooman نمایش پست ها
    سلام. دوست من هم دانشجوی دکتری هست اون هم برای آموزشی دی ثبت نام کرده بود اما براش پیامک اومده که ظرفیت تکمیله و شما برای دوره های بعدی اقدام کنید.
    برای خود منم پیامک اومده ک فلان روز فلان ساعت بیاید 01...
    بنابراین چه پذیرفته بشید چه نشید باید پیامکی برای اطلاع فرستاده بشه

Junior Member

شما پروپوزالتون تایید شده. شروع به کار خوردین؟ دوستتون چه طور؟ خبر دارین. شروع به کار من 98/8/8 بوده. شاید اولویت بندی دارن؟

این داستان نحوه انتخاب بچه ها برای دوره آموزشی چیه واقعا؟ من و دوستم به فاصله نیم ساعت ایمیل ثبت نام رو فرستادیم. حالا دوستم پذیرفته نشده اما من شدم! من میخوام بدونم واقعا مبنای خاصی داره این انتخاب یا همینطوری هر کس رو دلشون بخواد انتخاب میکنن؟ واقعا بی برنامه تر از این داعا هم داریم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ai67223 نمایش پست ها
    شما پروپوزالتون تایید شده. شروع به کار خوردین؟ دوستتون چه طور؟ خبر دارین. شروع به کار من 98/8/8 بوده. شاید اولویت بندی دارن؟
    جالب اینجاست که پروپوزال من هنوز تصویب نشده اما شروع به کار دوستم 25 شهریور خورده!
    تنها موردی که من میتونم به عنوان دلیل بپذیرم اینه که ایشون دانشجو هست ولی من فارغ التحصیلم!

Junior Member

سلام خدمت دوستان

من بنیاد به عنوان نخبه وطیفه پذیرفته شدم. گفتم جهت اطلاع دوستان چند مورد رو در ارتباط با امتیاز کسب شده و رزومه براتون بفرستم:

فعالیت های آموزشی
    1- معدل کاردانی 17.22
    2- معدل کارشناسی 14.23
    3- معدل کارشناسی ارشد 16.46
    4- معدل دکتری 18.06

فعالیت های پژوهشی
    1- سه مقاله Q1 که در هرسه تا نفر اول بودم
    2- یک مقاله Q2 که بعد از حذف اساتید راهنما و مشاور اول بودم و مقاله یک نفره بود.
    3- دو مقاله علمی پژوهشی که یکی بعد از حذف اساتید راهنما و مشاور اول بودم و مقاله یک نفره بودم و دومی هم جزو بقیه همکاران بودم.
    4- یک طرح پژوهشی مصوب موسسه که سه نفره بود و نفر دوم بودم و مبلغش 445 میلیون تومان بود.

باقی مقالات کنفرانسی که پوستری بودن و کتابهام که غیر علمی بودن رو قبول نکردن.

نکته اول: معدلهای من با توجه به ضرایب همترازی معدل که بنیاد گفت نمره حدودا منفی 4 میاورد که با وجود گفتن کارشناسان که با نمره پژوهشی جمع میشه جمع نشد!!
    نکته دوم: امتیاز تایید نهایی شده من 275 شد.
    نکته سوم: امتیازها به حد مناسبی دست بالا داده میشن. اینو واسه اون دوستانی میگم که فکر میکنن خیلی دست پایین امتیاز میدن و مثل من شاید به خاطر یک مقاله 6 ماه بیخود منتظر بمونن.

حدودی بگم:
    دو مقاله Q1 من که نفر اول بودم و دو نفره بودن با توجه به این که با آیین نامه ارتقا هیات علمی امیاز میگیره به نظر میاد هر کدوم 45 امتیاز گرفتن.
    مقاله Q2 که یک نفره بود گویا 40 امتیاز.
    مقاله Q1 که سه نفره بود 40 امتیاز.
    مقاله عملی پژوهشی که یک نفره بود کلا 30 امتیاز گرفت.
    مقاله عملی پژوهشی که سه نفره بود و من بقیه همکاران بودم کلا 25 امتیاز گرفت
    طرح پژوهشی هم 50 امتیاز.

نکته مهم در ارتباط با طرح پژوهشی مبلغ طرح و نوع طرح هست. مطمئنا طرح پژوهشی با مبلغ پایین مثل 10 میلیون امتیاز بالایی نخواهد گرفت.

ی مورد هم در ارتباط با نحوه اطلاع از امتیاز قبل از نهایی شدن:
    یک: اگر برای برابر اصل شدن مدارک دعوت شدید یعنی امتیازتون حد نصاب حداقل رو آورده پس نگران نباشید اگر نیاورده بودید به اون مرجله دعوت نمی شدید.
    دو: وقتی میرید برای برابر اصل مدارک سعی کنید جوری وایسید که مانیتور کارشناس بنیاد استانتون رو ببینید. چرا؟ چون نمره اولیه کسب شدتون در آخر صفحه کارشناس دقیقا جایی که میخواد دکمه بروزرسانی رو بزنه و مجبور هست موقع تایید نهایی اظلاعات رو بروز بکنه هست. دو امتیاز به صورت زیر هست:

امتیاز اولبه: ...
    امتیاز تایید شده: ...

من خودم قبل امتیازم رو دیدم ولی چون مطمئن نبودم منتظر شدم و بعد از کارگروه از بنیاد پرسیدم و دقیقا همون امتیاز رو به من گفتن.

موفق باشید

Junior Member

دوستان عزیز یک سوال هم داشتم که ممنون میشم جواب بدید.

من الان نامه بنیادم به دانشگاه داعا 09/05 ارسال شده.
    کارشناس بنیاد به من گفتن دو سه روزه میرسه ولی من بعد از یک هفته که تلفنی بزور وقت گرفتم رفتم گفتن نرسیده و حتما باید یک ماه بعد ایمیل بزنم وقت بگیرم!!

من هم متاهل هستم و هم سرکار میرم متاسفانه هر تاریخی بشه نمیتونم مرخصی بگیرم.

سوالم اینه:
    1- آیا واقعا یک ماه باید بگذره؟
    2- اگر زودتر میشه چطور بفهمم که کی باید ایمیل بزنم جواب بگیرم؟
    3- چند روز حدودا بعد از ایمیل وقت میدن؟

ممنون میشم که بهم توضیح بدید. چون واقعا درگیر و مشکلات کاری و زندگی دستم رو بسته.

ممنون میشم راهنمایی کنید که باقی فرآیند چطور هست. البته باید بگم که من نامه اعلام نیاز از موسسه هم دارم که الان دستمه.

Junior Member

من پارسال 20 شهریور فارغ التحصیل شدم یعنی 15 ماه پیش. نامه معرفی بنیاد نخبگانم هم 5 فروردین امسال بود یعنی 9 ماه پیش. تاریخ شروع با کارم رو هم که عرض کردم حدود 40 روز قبل.
    کلا سیستم رو هواست !

جالب اینجاست که پروپوزال من هنوز تصویب نشده اما شروع به کار دوستم 25 شهریور خورده!
    تنها موردی که من میتونم به عنوان دلیل بپذیرم اینه که ایشون دانشجو هست ولی من فارغ التحصیلم!

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhansobhan نمایش پست ها
    سلام
    26 آبان تشکیل پرونده دادم ولی پروپوزال ندادم هنوز. اعزامم طبق برگ سبز 1 دی است. آبا باید 1 دی سرباز عادی برم؟
    نه نیازی نیست عادی برید. برای اطمینان بیشتر از داعا هم سوال کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Communication, Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiha نمایش پست ها
    دوستان عزیز یک سوال هم داشتم که ممنون میشم جواب بدید.

من الان نامه بنیادم به دانشگاه داعا 09/05 ارسال شده.
    کارشناس بنیاد به من گفتن دو سه روزه میرسه ولی من بعد از یک هفته که تلفنی بزور وقت گرفتم رفتم گفتن نرسیده و حتما باید یک ماه بعد ایمیل بزنم وقت بگیرم!!

من هم متاهل هستم و هم سرکار میرم متاسفانه هر تاریخی بشه نمیتونم مرخصی بگیرم.

سوالم اینه:
    1- آیا واقعا یک ماه باید بگذره؟
    2- اگر زودتر میشه چطور بفهمم که کی باید ایمیل بزنم جواب بگیرم؟
    3- چند روز حدودا بعد از ایمیل وقت میدن؟

ممنون میشم که بهم توضیح بدید. چون واقعا درگیر و مشکلات کاری و زندگی دستم رو بسته.

ممنون میشم راهنمایی کنید که باقی فرآیند چطور هست. البته باید بگم که من نامه اعلام نیاز از موسسه هم دارم که الان دستمه.
    تبریک
    تشکر بابت اطلاعات پست قبلیتون.
    همون یک ماه بعد از ارسال نامه به داعا بایست ایمیل بزنید (البته روال فعلی اینه و قبلا سریع تر بود!). برا یکی دو هفته بعدش وقت مراجعه حضوری می دهند. حتما در این زمان مراجعه نامه اعلام نیازتان را به مسئولین داعا نشان دهید. تعداد کسانی که در داعا پرونده دارند نسبت به کارکنانشون مسلما خیلی بیشتره. بنابراین، بایست این مدت زمان های کاغذ بازی و روال اداری طولانی رو یه جوری سر کرد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadifeizi نمایش پست ها
    سلام
    چندتا سوال داشتم.
    من امسال دکتری قبول شدم ولی چون پروپوزالم تایید نشده بود به من نامه همزمانی خدمت و تحصیل ندادن پروپوزال من در سازمان مربوطه تایید شده ولی تایید داعا هنوز نیامده. من هم تا آخر آذر فرصت دارم تا نامه رو به دانشگاه تحویل بدم. آیا راه حلی وجود داره که داعا پروپوزال من رو زود تر بررسی بکنه ؟
    در صورت عدم تایید پروپوزال توسط داعا من برای رهاسازی باید به سازمانی که بهش معرفی شدم مراجعه کنم یا همون داعا برم کافیه؟
    سلام دوست عزیز
    لطف میکنید در مورد این نامه خدمت همزمان با تحصیل یه توضیح بدید؟
    یعنی امکانش هست همزمان با قبولی در مقطع دکترا و شروع دوره، پروژه جایگزین رو هم ادامه داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)