صفحه 1344 از 1402 نخستنخست ... 344844124412941334133513361337133813391340134113421343134413451346134713481349135013511352135313541394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,431 تا 13,440 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    سه تا سوال مهم داشتم. ممنون میشم جواب بدید.
    1- میشه از یک دانشگاه یا یک سازمان غیرنظامی نامه اعلام نیاز بگیریم و به داعا نشون بدیم؟ یا حتما باید برای یک سازمان نظامی پروژه انجام بدیم؟
    2-پروژه حتما باید در قالب پروپوزال و کارتحقیقی باشه و در نهایت دفاع بشه؟
    3- من قبل از دانشگاه 3 ماه تو سپاه خدمت کردم، سابقه خدمتمو کی باید بگیرم و به داعا نشون بدم؟
    ممنون میشم از دوستان عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Communication, Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsssssssan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سه تا سوال مهم داشتم. ممنون میشم جواب بدید.
    1- میشه از یک دانشگاه یا یک سازمان غیرنظامی نامه اعلام نیاز بگیریم و به داعا نشون بدیم؟ یا حتما باید برای یک سازمان نظامی پروژه انجام بدیم؟
    2-پروژه حتما باید در قالب پروپوزال و کارتحقیقی باشه و در نهایت دفاع بشه؟
    3- من قبل از دانشگاه 3 ماه تو سپاه خدمت کردم، سابقه خدمتمو کی باید بگیرم و به داعا نشون بدم؟
    ممنون میشم از دوستان عزیز
    1. خود اون سازمانی که می خواهید اعلام نیاز بگیرید اگه قبلا سرباز نخبه یا پژوهشگر همکار تحقیقاتی داشته باشه میشه این سازمان رو معرفی کرد. ربطی به نظامی بودن ندارد.
    2. پروژه جایگزین خدمت نخبگان بله.
    3. فکر کنم فقط آموزشی تان صد درصد منظور میشه و سابقه خدمت سربازی عادی یا هر کسری خدمتی به جز تحقیقاتی رو منظور نمی کنند برای کسری زمان دوره نخبه وظیفه. اینو بایست در زمان تشکیل پرونده در داعا مطمئن شید.

سلام لطفا دوستان اگر اطلاع موثقی در مورد کوتاه کردن مو دارند یا مرکزی که ازشون پرسیده بشه ارائه فرمایند. با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz6171 نمایش پست ها
    سلام لطفا دوستان اگر اطلاع موثقی در مورد کوتاه کردن مو دارند یا مرکزی که ازشون پرسیده بشه ارائه فرمایند. با تشکر
    سلام! روز اول با موی بلند (نه عجیب) بری چیزی نمیگن اما بعدش مجبوری بزنی!

ممنون میشم اگر میزان کوتاه کردن رو برای نخبگان وظیفه در دوره اموزشی رو بفرمایین! آیا حتما باید ماشین شود و اینکه با چه شماره ای؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ai67223 نمایش پست ها
    دوستان اطلاع دادن این پیامک امروز اومده (البته مثل دفعه قبل برای من پیامک نیومد):

باسلام. به اطلاع كلیه استعدادهای برتر وظیفه ای كه پیامك تائیدیه حضور در دوره آموزشی 1398/10/01 را دریافت نموده اند میرساند با توجه به تغییر تاریخ آغاز دوره آموزشی، لطفا در ساعت 7 صبح روز دوشنبه مورخ 1398/10/02 به مركز آموزشی شهدای 01 نزاجا مراجعه نمایند.
    برای شما پیامک اومده که 2 دی برید؟
    من فقط همون پیامک 1 دی رو دارم. فقط یه مشکلی هست من اصلا ثبت نام نکرده بودم برای آموزشی چون وسط پروژه ام هستم. چرا اینا خودشون سرخود منو ثبت نام کردن؟

من اصلا ایمیل نفرستادممم
    من وسط پروژه ام هستم اصلا نمی خواستم الان آموزشی برم
    چرا اینجوریه؟!

Junior Member

نه هیچ کدوم نیومد. چون پیامک تبلیغاتی رو مسدود کرده بودم.
    ولی دیروز این پیام از سرشماره 110300 برام اومد:
    "يگان خدمتي شما در اعزام 1398/10/01 براي مركز نخبگان تعيين گرديد. جهت دريافت برگه معرفي نامه به دفاتر پليس+10 مراجعه نماييد."

در مورد اینکه چرا اسمتون سرخود ثبت نام شده، اطلاعی ندارم. به هر حال اینجا ایرانه! شاید متقاضی دیماه خیلی کمتر از تیرماهه برای اینکه ظرفیت تکمیل بشه اینکار رو کردن.
    تو سامانه پلیس+10 هم بررسی کنید ببینید واقعا تاریخ اعزام 10/01 خورده یا نه. چون امروز قطعا به روز شده.
    به نظرم اگر نمیخواید اعزام بشید سریع بهشون اطلاع بدید. تلفنی، حضوری یا ایمیل.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimim نمایش پست ها
    برای شما پیامک اومده که 2 دی برید؟
    من فقط همون پیامک 1 دی رو دارم. فقط یه مشکلی هست من اصلا ثبت نام نکرده بودم برای آموزشی چون وسط پروژه ام هستم. چرا اینا خودشون سرخود منو ثبت نام کردن؟

من اصلا ایمیل نفرستادممم
    من وسط پروژه ام هستم اصلا نمی خواستم الان آموزشی برم
    چرا اینجوریه؟!

Junior Member

این مقام ارشد نظامی ادامه داد: از این پس اندازه موی سر کارکنان وظیفه برای دیپلم و پایین‌تر در مراکز آموزش ۱۰ و سرباز و سرجوخه در حین خدمت ۱۰ تا ۱۶، همچنین فوق دیپلم و بالاتر در مراکز آموزش ۱۶ و افسر و درجه دار حین خدمت ۱۶ تا ۲۰ خواهد بود.
    https://www.yjc.ir/fa/news/6997276/%...1-%D8%B4%D8%AF

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouz6171 نمایش پست ها
    ممنون میشم اگر میزان کوتاه کردن رو برای نخبگان وظیفه در دوره اموزشی رو بفرمایین! آیا حتما باید ماشین شود و اینکه با چه شماره ای؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ai67223 نمایش پست ها
    نه هیچ کدوم نیومد. چون پیامک تبلیغاتی رو مسدود کرده بودم.
    ولی دیروز این پیام از سرشماره 110300 برام اومد:
    "يگان خدمتي شما در اعزام 1398/10/01 براي مركز نخبگان تعيين گرديد. جهت دريافت برگه معرفي نامه به دفاتر پليس+10 مراجعه نماييد."

در مورد اینکه چرا اسمتون سرخود ثبت نام شده، اطلاعی ندارم. به هر حال اینجا ایرانه! شاید متقاضی دیماه خیلی کمتر از تیرماهه برای اینکه ظرفیت تکمیل بشه اینکار رو کردن.
    تو سامانه پلیس+10 هم بررسی کنید ببینید واقعا تاریخ اعزام 10/01 خورده یا نه. چون امروز قطعا به روز شده.
    به نظرم اگر نمیخواید اعزام بشید سریع بهشون اطلاع بدید. تلفنی، حضوری یا ایمیل.
    از صبح تا حالا متاسفانه هیچکس گوشیو جواب نمیده که من بتونم بپرسم اشتباه شده یا نه؟ و چیکار میتونم بکنم.
    نمی دونم چرا اینقدر پاسخگوییشون ضعیفه

Junior Member

یادمه ماه های قبل تو همین موضوع "پروژه جایگزین" نظرات قبلی رو مطالعه میکردم و یه بار دیدم که بعضی از بچه ها نوشته بودن این شرایط براشون پیش اومده. حالا دقیق یادم نمیاد چه کار کردن.
    اگر حوصله داشتین میتونید تو صفحات قبلی بگریدن، البته میدونم تعداد صفحات خیلی زیاده و پیدا کردنش زمان بر.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimim نمایش پست ها
    از صبح تا حالا متاسفانه هیچکس گوشیو جواب نمیده که من بتونم بپرسم اشتباه شده یا نه؟ و چیکار میتونم بکنم.
    نمی دونم چرا اینقدر پاسخگوییشون ضعیفه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)