صفحه 1346 از 1402 نخستنخست ... 346846124612961336133713381339134013411342134313441345134613471348134913501351135213531354135513561396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,451 تا 13,460 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ai67223 نمایش پست ها
    نه همون روز که شروع نمیشه. لباس و وسایل رو دوشنبه تحویل میدن، میگن برین فلان روز بیاین. منظورم این بود.
    سلام. چیزی مشخص نیست. شروع دوره که همون دوشنبه اس حالا اینکه چند روز مرخصی بدن برای آماده سازی لباس ها کسی اطلاع نداره. ممکنه تا شنبه صبح مرخصی بدن (خیلی خوشبینانه)!

سلام،

دوستان من دیروز ایمیل زدم به بنیاد (آدرس international@bmn.ir) و پرسیدم حد نصاب امتیاز برای کسی که مدرک لیسانس رو ایران و ارشد رو خارج گرفته باشه ۱۳۰ هست یا ۱۸۰، جواب دادن حد نصاب ۳۰۰ عه!!!
    مگه این مقدار برای بچه های دکترا نیست؟ اون جدول و شیوه نامه توی سایت بنیاد چی میگه پس؟

Junior Member

سلام از دوستانی که تجربه دارن یه سوال دارم خواهشا جواب بدید .
    برا رشته های مهندسی مثل عمران حداقل چه امتیازی باید داشته باشیم که خیالمون بابت پذیرفته شدن راحت باشه

Junior Member

مثلا امتیاز 200 خوبه برا فوق لیسانس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Communication, Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrooz_D نمایش پست ها
    سلام،

دوستان من دیروز ایمیل زدم به بنیاد (آدرس international@bmn.ir) و پرسیدم حد نصاب امتیاز برای کسی که مدرک لیسانس رو ایران و ارشد رو خارج گرفته باشه ۱۳۰ هست یا ۱۸۰، جواب دادن حد نصاب ۳۰۰ عه!!!
    مگه این مقدار برای بچه های دکترا نیست؟ اون جدول و شیوه نامه توی سایت بنیاد چی میگه پس؟

خوب بایست نوع تسهیلات یا حمایت بنیاد رو مشخص می کردید! "نظام وظیفه تخصصی"
    می تونید تماس هم بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان. خسته نباشید. کسی میدونه که از زمان تایید پروپوزال در سازمان مربوطه، تا نامه شروع به کار حدودا چقدر طول میکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

سلام دوستان
    طول مدت تحصیل هم در امتیاز بندی تاثیر داره؟
    من لیسانس رو 7 ترمه و فوق رو 6 ترمه تموم کردم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان بنده میخواستم پروژه جایگزین بگیرم حدود 15 روز دیگه هم باید از داعا نوبت بگیرم ارشد کامپیوتر نرم افزار هستم از نظر تخصص هم برنامه نویسی اندروید و طراحی سایت کار کردم حالا چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره برادری کنه و کمکم کنه
    1 : با توجه به رشته بنده چه سازمانی قبلش برم بهتره برای هماهنگی و گرفتن پروژه ؟
    2 : من قبلا آموزشی رو کامل نیروی انتطامی بودم میشه مثلا از سپاه پروژه بگیرم ؟ آموزشی قبلی رو حساب میکنن ؟
    اگه اطلاع دارین ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

سلام به همه اعضا محترم
    من چند سوال داشتم ممنون میشم اگر اطلاعی دارید جواب بدین و منو از نگرانی در بیارید...

1- من ارشد یکی از رشته های علوم پزشکی هستم. درخواست دادم برای نظام وظیفه بنیاد الان رفته تو مرحله " طرح درخواست در کارگروه" ، میخواستم بپرسم برای دوستان چقدر طول کشیده تا جواب بدن چون الان ده روز شده اما هنوز تاریخ تشکیل کارگروه هم مشخص نشده تو صفحه خودم و به کسی هم تخصیص داده نشده.

2- من امتیازام رو حساب کردم با حداقل محاسبه ای که انجام دادم امتیازم به کف نمره ای که مشخص کرده بودن میرسه. برای دوستان پیش اومده که امتیازشون برسه به حد نصاب و بنیاد رد کنه؟

3- امتیاز کتاب رو چجوری حساب میکنن. من خیلی از اون چیزی که تو pdf بود متوجه نشدم. دوستانی که کتاب داشتن ممنون میشم جواب بدن

4- کلا چقدر میشه به این پروسه که قبول بشه امید داشت؟ و اینکه نامه ای که اجازه استخدام رو میده به پذیرفته شدگان در چه مرحله ای صادر میشه؟

پیشاپیش از پاسخ شما عزیزان ممنونم

Junior Member

Question پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان عزیزی که اطلاع دارند امکانش هست سوال بالای منو جواب بدن ممنونم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)