صفحه 1352 از 1402 نخستنخست ... 35285212521302134213431344134513461347134813491350135113521353135413551356135713581359136013611362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,511 تا 13,520 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    برای محاسبه امتیازات دو تا جدول تو سایت ها هست می خواستم ببینم کدوم یکی جدید تره کسی اطلاعی داره؟
    ایتم های امتیازدهی یکسان هستند ولی مثلا معدل معیار فرق میکنه یکی 17 یکی 17.5!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Communication, Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Ystar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای محاسبه امتیازات دو تا جدول تو سایت ها هست می خواستم ببینم کدوم یکی جدید تره کسی اطلاعی داره؟
    ایتم های امتیازدهی یکسان هستند ولی مثلا معدل معیار فرق میکنه یکی 17 یکی 17.5!!

بایست جدولی رو که در وب سایت ملی بنیاد نخبگان هست بررسی کنید. وب سایت های استانی ممکنه اطلاعاتشون قدیمی تر باشه.

Junior Member

با سلام
    چطور میشه با یه کارشناس بنیاد ملی نخبگان تماس گرفت؟ چندتا سوال داشتم در مورد سربازی فناورانه که تو سایت خودشون نیست! شماره تماسی چیزی ازشون دارین؟ ممنون میشم
    و یچیز دیگه؛ دوستان اینجا گروه تلگرامی نداره؟ دسترسی و پرسیدن سوال اونجوری راحتتره. اگ داره آیدیشو لطف میکنین

Junior Member

سلان دوستان میخواستم تفاوت سرباز امریه و سرباز فناور دانش بنیان رو بدونم . و میخواستم ببینم اگر من بخوام برای هر فناور دانش بنیان اقدام کنم هیجا اطلاعات کامل ندیدم اگه کمک کنید ممنون میشم حتی اگه فایل راهنمایی هم باشه عالی میشه
    ممنون

Junior Member

با سلام. دوستان خواستم بپرسم که قالب نگارش پروپوزال رو باید از کجا تهیه کنم؟ هرچی سایت داعا رو گشتم چیزی ندیدم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام. من کارمو تازه شروع کردم. هنوز اول راهم ولی یجا خوندم باید بری سایتی به اسم تینت (اگ درست گفته باشم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali993 نمایش پست ها
    با سلام. دوستان خواستم بپرسم که قالب نگارش پروپوزال رو باید از کجا تهیه کنم؟ هرچی سایت داعا رو گشتم چیزی ندیدم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    قالب رو همون جا که کار می کنید بهتون می دهند. دست کم برای من اینطور بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi2x نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بنده در حال خدمت در ارتش (نیرو زمینی) بودم که از طرف بنیاد قبول شدم. مراجعه کردم داعا و نامه رهایی دریافت کردم که به آجا توی چهارراه قصر تحویل دادم. الان تقریبا 10 روز میگذره ولی هنوز نامه تسویه حساب به پادگانم زده نشده، کسی میدونه چجوری باید پیگیری کنم؟
    ممنون میشم کمک بفرمایید.

سلام مجدد خدمت دوستان عزیز
    من از ارتش ترخیص شدم و چون راهنمای مناسبی اینجا برای دوستانی که حین خدمت اقدام میکنن ندیدم، خواستم کمکی کرده باشم.
    دوستانی که حین خدمت نخبگیشون احراز میشه، نامشون به داعا زده میشه و یک ماه بعد از تاریخ نامه درخواست حضور میدن به داعا و میرن و نامه رهایی رو میگیرن. برای من که ارتش (نیروزمینی) خدمت میکردم نامه ای خطاب به آجا زده شد و تحویل ستاد مشترک آجا دادم (بقیه ارگان های نظامی نیز دقیقا به همین صورته). آجا به صورت سیستمی نامه ای به نیروی خدمتی (نیروزمینی) زد و نیروزمینی هم به پادگان نامه زد که ایشون ترخیص بشه. این فرایند از روزی که نامه رو به آجا تحویل دادم دقیقا 20 روز طول کشید که تو این مدت در پادگان خدمت میکردم. بعد از تسویه حساب با پادگان باید همین روند از پایین به بالا طی بشه یعنی اول با نامه ترخیص از پادگان رفتم نیروی خدمتی (نیروزمینی) اونها نامه ای دادن به ارگان بالاتر (آجا) اون نامه رو بردم آجا به همراه سوابق خدمتی تحویل دادم و اونها میفرستن واسه بنیاد نخبگان نیروهای مسلح.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی برای دوستانی باشم که حین خدمت نخبگیشون احراز میشه و راهنمای دقیقی برای ترخیص از خدمت اینجا ندیدم.

Junior Member

سلام ، دوستانی که تونستن پروژه جایگزین بگیرن لطفا بگن که ایا با اوردن کمی بالاتر از حداقل امتیاز میتوان پذیرفته شد یا نه خیلی سخت گیری میکنن ؟ بعد ایا کسانی هستن که امتیازشون رسیده ولی پذیرفته نشدن؟

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم ایا اگه فقط ظرف کمتر از یک هفته بعد از پایان مدت معافیت تحصیلی (یه سال بعد از فاغ التحصیل شدن) برای ثبت نام خدمت اقدام کنم این غیبت محسوب میشه چون یه جا خوندم تا یک ماه بعدش اگه اقدام کنم غیبت نمیخورم و اینکه ایا این برای گرفتن پروژه از بنیاد مشکل ایجاد میکنه؟
    ممنون میشم اگه کسی که میدونه جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)