صفحه 1358 از 1402 نخستنخست ... 35885812581308134813491350135113521353135413551356135713581359136013611362136313641365136613671368 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,571 تا 13,580 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط AlinaApply نمایش پست ها
    سلام
    1- برای ثبت نام دوره آموزشی باید اول در سایت mneb.ir ثبت نام کنیم. من ثبت نام کردم ولی هنوز فعال نشدم. کسی هست که فعال شده باشه؟
    2- من متاهل هستم و پروژه نخبگانی من مهر ماه سال 99 تمام می شود. من می تونم به صورت عادی (در شهر خودم) دوره آموزشی را سپری کنم؟
    سلام. من در سایت ثبت نام کرده ام اما نمی توانم وارد سایت شوم. همچنین ایمیل فعالسازی برایم ارسال نشده است. شما توانسته اید وارد شوید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط json نمایش پست ها
    سلام. من در سایت ثبت نام کرده ام اما نمی توانم وارد سایت شوم. همچنین ایمیل فعالسازی برایم ارسال نشده است. شما توانسته اید وارد شوید؟
    سلام
    اگه نخبگی شما توسط بنیاد احراز شده باشه
    خودشون کد ملی و مشخصات شما رو چک میکنند و اکانتتون فعال میشه
    ایمیل فعالسازی ارسال نمیشه

Junior Member

سلام دوستان. حالتون چطوره؟ می خواستم اگه کسی می دونه لطفا بگید که گزارش پیشرفت ها (گزارش نهایی منظورم نیست. منظورم گزارش پیشرفت در حین انجام پروژه است) حداقل باید چند صفحه باشه. ضمنا فرمت استانداردشو می تونم از جایی دانلود کنم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط comrade نمایش پست ها
    سلام دوستان. حالتون چطوره؟ می خواستم اگه کسی می دونه لطفا بگید که گزارش پیشرفت ها (گزارش نهایی منظورم نیست. منظورم گزارش پیشرفت در حین انجام پروژه است) حداقل باید چند صفحه باشه. ضمنا فرمت استانداردشو می تونم از جایی دانلود کنم؟
    ممنون
    تو سایت جدید الگوی تدوین گذاشتند.
    http://mneb.ir/fa/download/category/...AF%D8%A7%D9%86

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ystar نمایش پست ها
    تو سایت جدید الگوی تدوین گذاشتند.
    http://mneb.ir/fa/download/category/...AF%D8%A7%D9%86
    ممنون. اما تعداد صفحات توی این الگو ذکر نشده.
    در ضمن آیا لازمه گزارش پیشرفت تمام بخشهایی که توی الگو (لینک فوق) وجود داره رو داشته باشه، یا این بخشها فقط برای گزارش نهایی و پایانی لازمه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان. در سایت در بخش تشکیل پرونده نوشته است که "این مرحله به صورت غیرحضوری در مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح انجام می گردد" سوالم اینجاست که ثبت نام در سایت همان تشکیل پرونده است یا اینکه باید فرایند دیگری را انجام داد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AlinaApply نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسانی که آموزشی نخبگانی رفتند یا اطلاع دارند، شرایطش چطور است؟ چند روز در هفته است و روزی چند ساعت؟ چند روز طول می کشد؟
    من متاهل هستم. می توانم به صورت عادی و در شهر خودم آموزشی برم؟
    سلام. من دی ماه 98 آموزشی رو رفتم. آموزشی دی در مرکز آموزش 01 نیروی زمینی ارتش هست در شهر تهران. طول مدت آموزشی 45 روز هست که البته از این مدت زمان روزهای تعطیل رو کسر کنید! اتفاق خاصی در این دوره رخ نداد. صرفا یک سری کلاس های مفید! برگزار میشه و برخی آموزش های نظامی مثل یادگیری کار کردن با اسلحه. ما رو 2 مرتبه به میدون تیر بردن. هفته اول به هیچ کس اجازه خروج از پادگان رو ندادن. از هفته دوم همه بچه های نخبه روز برگ شدن و میتونستن بعد از اتمام کلاس ها حدود ساعت 4 یا 5 یا نهایتا 6 برن خونه. روزهای پنجشنبه هم به همین صورت بود گرچه گفته میشد که پنجشنبه ها کلاس ها زودتر تموم میشه اما اینطور نبود و فقط جمعه ها تعطیل بود. طی دوره هم معمول هست که یکی از مقامات ارشد نظامی به پادگان میاد برای سخنرانی و طبق رسم به همه سربازها مرخصی میدن. اواخر دوره به ما حدود 6 روز مرخصی دادن. یعنی به طور کلی از این 45 روز شاید 30 روزش آموزشیه واقعیه!
    در مورد اینکه آموزشی رو شهر خودتون برید مگه شهر خودتون پادگان آموزشی داره؟ و نمیدونم که شما بعد از احراز نخبگی میتونید آموزشی رو به طور معمولی طی کنید یا نه.

سلام دوستان، لطفاً جواب بدین، من تاریخ ۹۸/۱۲/۱۷ از طرف بنیاد ملی نخبگان نامه‌ی معرفیم به داعا زده شده و هنوز پرونده‌ای تشکیل ندادم (شماره پرونده ندارم) آیا باید برای دوره آموزشی تیر ۹۹ ثبت نام بکنم یا چون شماره پرونده ندارم لازم نیست؟

شما مطمئن هستین؟ اطلاعیه های داعا رو خوندین؟

Junior Member

سلام به همگی

یکی از دوستان ی لطف میکنه به من مطالبی که تو سی دی باید به دانشگاه دفاع تحویل بدیم رو بفرسته. من فردا باید برم متاسفانه کاغذ کوچیکی که دم در اتاق تشکیل پرونده بود رو گم کردم. خیلی خیلی ممنون میشم.

1- عکس با لباس نظامی با درجه مشخص شده
    2- پایان نامه های ارشد و دکتری
    3- مدارک تحصیلی ؟؟ و مابقی یادم نمیاد.

منتظرم دوستان ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)