صفحه 136 از 1402 نخستنخست ... 36861261271281291301311321331341351361371381391401411421431441451461862366361136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

دوستان تو معدل ارشد پایان نامه هم حسابه یا نه؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenGoudarzi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بله حساب است. معدل کل را نگاه میکنند.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ermia88 نمایش پست ها
    بازم ممنون از جوابتون،
    راستش ما در حال حاضر ایران نیستیم، و همسر من پذیرفته شده برای دریافت پروژه از طریق دانش آموختگان برتر و فکر میکنم تا تیر وقت داره برای تعریف پروژه و همسر من بایستی حضورا بره به نیروی مسلح برای تعریف پروژه. مشکل اینجاست که اگه همسر من به ایران بیاد برای تعریف پروژه، دیگه امکان خروج از کشور را نداره تا زمانی که کارت پایان خدمت را بگیره. ولی حد اکثر زمانی که میتونه ایران بمونه ۵ ماه است.
    به ایمیل های که در بنیاد هست هم میل زدیم، اما متاسفانه جوابی دریافت نکرده ایم. و تلفن هم که متاسفانه میره رو گویا.
    شاید بتونید از مرکز شبانه روزی رسیدگی به امور ایرانیان خارج از کشور جواب بگیرید. تو یکی از مصاحبه هاش گفته مثلا کار یکی رو راه انداختیم که شبیه کیس شما بود. میتونید تلفنی هم تماس بگیرید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

دوستان عزیز، با سلام
    یه سوال مهم داشتم خدمتتون
    من تا مقاله ام پذیرفته بشه و برم بنیاد نخبگان درخواست بدم شاید 8-9 ماهی طول بکشه، یه فکری به سرم زده ، میتونم برم از یه جا پروژه کسری خدمت بگیرم بعد که شرایط بنیاد رو به دست آوردم همون 10 ماه کسری رو به عنوان پروژه اتمام خدمت ازم قبول کنن ؟ میتونید پیشنهاد بهتری داشته باشید برام ؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenGoudarzi نمایش پست ها

معدل کل (با پایان نامه ) ملاکه

سلام
    من میخواستم ببینم اگه معدل کارشناسی فقط 0.2 تا 16 فاصله داشته باشه و معدل ارشد بالا 17 و مقاله داشته باشم، نمیشه از امتیاز نخبگی استفاده کرد؟
    چه دانشگاههایی ضریب 1.06 داره؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jjaavvaadd نمایش پست ها
    دوستان عزیز، با سلام
    یه سوال مهم داشتم خدمتتون
    من تا مقاله ام پذیرفته بشه و برم بنیاد نخبگان درخواست بدم شاید 8-9 ماهی طول بکشه، یه فکری به سرم زده ، میتونم برم از یه جا پروژه کسری خدمت بگیرم بعد که شرایط بنیاد رو به دست آوردم همون 10 ماه کسری رو به عنوان پروژه اتمام خدمت ازم قبول کنن ؟ میتونید پیشنهاد بهتری داشته باشید برام ؟ با تشکر
    سلام دوست عزیز
    جواب این سوال شما را نمیدونم ؛ بهتره از بنیاد ملی نخبگان شهرتان حضوری بپرسید.
    ولی یک پیشنهاد داشتم : شما 8-9 ماه طول میکشه تا جواب مقاله بیاد + 2-3 ماه پروسه اداری بنیاد + 10 ماه پروژه + 45 روز آموزشی ؛ در نتیجه حدود 2 سال طول میکشه ؛ درسته !!!!!؟ پیشنهاد من اینه که شما از سازمان های مورد تایید بنیاد پروژه کسری خدمت بگیرید و کار کنید رویشان سریع تر جواب میگیرید. حتی میتونید در صورت امکان از پایان نامه و مقاله تان هم کسری بگیرید. مخصوصا دانشگاه امام حسین خوب به پایان نامه و مقاله کسری میده. اگه سریع عمل کنید فکر کنم در عرض یکسال سربازی را تمام کنید.
    موفق باشد
    .You can either have results or excuses; not both

دوستان ممنون از اين همه پاسخ گويي
    يه سوال داشتم
    اعبار مقاله اي که بنياد نخبگان قبول مي کنه بايد چقدر بالا باشه؟
    اگه مقاله ISI باشه کافيه يا حتما بايد IEEE و يا ديگر مراجع خيلي معتبر باشه؟
    از اين مجلات Open source که خب ISI داراي ايمپکت فکتور هستند ولي پولي هستند هم قبول مي کنن؟
    يه نکته ديگه ، مقاله بايد حتما موضوع پروژه پايان نامه ارشد باشه يا ميشه موضوع ديگه اي هم باشه؟
    راستي اگه کسي از بچه ها از طريق معدل ليسانس بالاي 16 + ارشد بالاي 17 + مقاله عضو بنياد شده ممنون ميشم پاسخ بده بهم کلي سوال دارم ازش
    راستي اينکه هم شروط معدل رو داشته باشي و هم شاگرد اول ارشد يکي از دانشگاههاي تهران باشي ميتونه مثبت تر باشه وئ روند عضويت رو کوتاه تر کنه و خيلي به مقالهگير ندن؟؟
    بي نهايت ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jjaavvaadd نمایش پست ها
    معدل کل (با پایان نامه ) ملاکه
    بله، معدل کل بعد از فارغ التحصیلی...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdivinci نمایش پست ها
    دوستان ممنون از اين همه پاسخ گويي
    يه سوال داشتم
    اعبار مقاله اي که بنياد نخبگان قبول مي کنه بايد چقدر بالا باشه؟
    اگه مقاله ISI باشه کافيه يا حتما بايد IEEE و يا ديگر مراجع خيلي معتبر باشه؟
    از اين مجلات Open source که خب ISI داراي ايمپکت فکتور هستند ولي پولي هستند هم قبول مي کنن؟
    يه نکته ديگه ، مقاله بايد حتما موضوع پروژه پايان نامه ارشد باشه يا ميشه موضوع ديگه اي هم باشه؟
    راستي اگه کسي از بچه ها از طريق معدل ليسانس بالاي 16 + ارشد بالاي 17 + مقاله عضو بنياد شده ممنون ميشم پاسخ بده بهم کلي سوال دارم ازش
    راستي اينکه هم شروط معدل رو داشته باشي و هم شاگرد اول ارشد يکي از دانشگاههاي تهران باشي ميتونه مثبت تر باشه وئ روند عضويت رو کوتاه تر کنه و خيلي به مقالهگير ندن؟؟
    بي نهايت ممنون
    ISI باشه کافیه، تو سایت تامسون باشه، البته غیر ISI هم ممکنه قول کنن. ایمپکت فاکتور اینا براشون مهمنیت.
    مقاله باید مستخرج از پیان ناه باشه...
    نه او شرایط رو باید داشته بای، برای کم شدن زمان روند عضو شدن فق و فقط پیگیری کنید و مخشون رو بزنید من با اخراع بودم و 2 هفته ای کارمو تموم کردم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)