صفحه 1366 از 1402 نخستنخست ... 36686612661316135613571358135913601361136213631364136513661367136813691370137113721373137413751376 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,651 تا 13,660 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Fixgh1391 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی جناب samiha. یه سوال آخه دوستمون گفتن یه دوستی داشتن ۱۵۰ اینا اورده درخواستش رد شده واینکه میگن یه مرحله مقایسه امتیاز هست مشکلم اونجاست.
    سلام. با توجه به آنکه جناب samiha پاسخ شما را نداده اند من پاسخ را خواهم داد. در فرایند درخواست مرحله ای به نام مقایسه امتیاز وجود ندارد و درخواست هایی که حد نصاب را داشته باشند پس از احراز مدارک وارد مرحله کارگروه می شوند. دوست من پس از سوال پرسیدن از بنیاد فهمید که تعداد متقاضیان رشته او بیشتر از ظرفیتی که برای آن رشته نیاز داشته اند بوده است و کارگروه تصمیم گرفته است که یکسری از متقاضیان را از طریق مقایسه امتیاز حذف کند. در صورتی که امتیاز شما بالاتر از حد نصاب است به احتمال زیاد درخواست شما قبول خواهد شد. مورد دوست من یکی از موارد اندکی بود که رد شده است و احتمال رد درخواست شما در صورتی که امتیاز بالاتر از حد نصاب را داشته باشید کم است. در این انجمن کسی نمی تواند به شما اطمینان 100 درصد از قبول شدن درخواستتان را بدهد. اگر خیلی وسواس دارید می توانید از کارشناس بنیاد استان خود سوال بپرسید و بخواهید که امتیازتان را حساب کند و شانس قبولی تان را بگوید. همچنین جناب Fixgh1391 شما 2 بار می توانید درخواست دهید اگر امتیاز حدنصاب را دارید پیشنهاد می کنم که درخواست خود را بدهید اگر درخواستتان رد شد رزومه خود را تقویت کرده و دوباره درخواست دهید.
    ویرایش توسط json : May 20th, 2020 در ساعت 10:13 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط newElite نمایش پست ها
    براتون عوض 14 ماه 12 ماه حساب میشه
    سپاس از اطلاع رسانی.
    توی سایت این کاهش دو ماه خدمت رو که شما فرموده اید، برای افرادی هست که نامه بنیاد نخبگان آنان در اسفندماه ارسال شده باشه. آیا اطلاع دارید برای افرادی که نامه بنیاد آنان قبل از آن ارسال شده باشه نیز قابل تعمیم هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salar_s نمایش پست ها
    سپاس از اطلاع رسانی.
    توی سایت این کاهش دو ماه خدمت رو که شما فرموده اید، برای افرادی هست که نامه بنیاد نخبگان آنان در اسفندماه ارسال شده باشه. آیا اطلاع دارید برای افرادی که نامه بنیاد آنان قبل از آن ارسال شده باشه نیز قابل تعمیم هست؟

نه متاسفانه. من هم مثل شما از اطلاعیه متوجه این مطلب شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiha نمایش پست ها
    سلام.
    من درمورد نامه پاران کار نمیدونم ولی تمامی نامه های سازمان بکار گیرنده (از جمله تایید پروپوزال و ... ) عموما مستقیما بدون واسطه شما انجام میشه و تنها کاری که میتونید انجام بدید اینه که از سازمان بکارگیرنده از ارسال نامه و تاریخ ارسال مطمئن بشید. نهایت بین یک هفته تا 15 روز به دست دانشگاه خواهد رسید.

در مورد لباس یک لباس نیروی زمینی ارتش که خاکی پلنگی هسن و تو نتم بگردید هست عکس گرفته بشه حتی فوتوشاپ بشه البته با درجه نظامی مرتبط کافی هست. اگر اسمتون فقط رو اتیکتم باشه بهتر.
    ممنون از پاسختون. اما همچنان در مورد فرایند ابطال بیمه ابهاماتی دارم. با توجه به اینکه سازمان بکارگیرنده از تحویل نامه پایان کار به نخبه وظیفه خودداری میکند، برای ابطال بیمه چه باید کرد؟ چون در اطلاعیه مرکز نخبگان آمده است که برای ابطال بیمه بایستی با ارائه نامه پایان کار به یکی از شعب بیمه نیروهای مسلح نسبت به ابطال بیمه اقدام شود.

Junior Member

سلام
    لطفاً از دوستان کسانی که اخیراً مدارک پایان کار خودشان را به مرکز نخبگان ارسال کرده اند، در مورد فرایند ابطال بیمه راهنمایی کنند؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    خبری از نامه معرفی نشد ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mosi2x نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خبری از نامه معرفی نشد ؟؟؟
    سلام. برای من نامه معرفی آمده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط json نمایش پست ها
    سلام. برای من نامه معرفی آمده است.
    قسمت پیگیری درخواست جواب دادن به شما؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ystar نمایش پست ها
    قسمت پیگیری درخواست جواب دادن به شما؟
    خیر. با من تماس گرفته اند و گفتند که نامه معرفی ات آماده شده است و 10 روز بعدش از طریق پست به دستم رسیده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط json نمایش پست ها
    خیر. با من تماس گرفته اند و گفتند که نامه معرفی ات آماده شده است و 10 روز بعدش از طریق پست به دستم رسیده است.
    ممنون

فقط یه سوال دیگه کی درخواست داده بودید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)