صفحه 1380 از 1402 نخستنخست ... 38088012801330137013711372137313741375137613771378137913801381138213831384138513861387138813891390 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,791 تا 13,800 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان، من تازه تشکیل پرونده دادم و هنوز به سازمانی معرفی نشدم یعنی کارم شروع نشده، سوالم اینه من الان میتونم گواهی منع استخدام را بگیرم؟؟؟ برای ازمون استخدامی امسال

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rvsri نمایش پست ها
    سلام

وقت همگی دوستان بخیر

من به عنوان مدرک پذیرش مقاله تصویر ایمیل پذیرشی که برای نویسنده مسئول (استاد راهنما) ارسال شده رو قرار دادم. برای برابر با اصل کردنشون باید با خودم چه مدرکی ببرم؟ پرینت همین تصاویر کفایت میکنه یا باید چیز دیگه ای ببرم؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.
    سلام دوست عزیز
    هم تصویر ایمیل رو ببرید و هم یک دست نوشته از استاد راهنماتون(بهتره تو سربرگ دانشگاه باشه) ببرید که هم مقاله و هم پذیرش و هم شراکت شما رو تو نوشتن مقاله تایید کنه.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam210 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تازه تشکیل پرونده دادم و هنوز به سازمانی معرفی نشدم یعنی کارم شروع نشده، سوالم اینه من الان میتونم گواهی منع استخدام را بگیرم؟؟؟ برای ازمون استخدامی امسال

سلام عموما نامه داده نمیشه ولی جهت اطمینان و تغییر رویه احتمالی بین ساعت 1 تا 4 روزهای غیرتعطیل با داعا تلفنی تماس بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_mm2 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من خودم امتیازم رو حساب کردم و حدود 175 امتیاز شد.

کارشناسی مهندسی دانشگاه دولتی شهرستان معدل 16.26 با ضریب همترازسازی 1 --> منفی 6 امتیاز
    کارشناسی ارشد مهندسی دانشگاه تهران معدل 18.92 با ضریب همترازسازی 1.022 (از بنیاد پرسیدم) --> مثبت 116 امتیاز
    جمع امتیاز معدل 110 امتیاز میشه

5 مقاله کنفرانسی دارم که به صورت زیر هست
    3 تا مقاله کنفرانس بین المللی معتبر + نفر اول + کلا 3 نفر + سخنرانی --> 10*0.8=8 که چون سه تاست میشه 24 امتیاز
    1 مقاله کنفرانسی بین المللی معتبر + نفر اول + کلا 2 نفر + سخنرانی --> 10*0.9=9 امتیاز
    1 مقاله کنفرانسی بین المللی معتبر + نفر سوم+ کلا 3 نفر + پوستری --> 5*0.5=2.5 امتیاز
    جمع امتیاز مقالات کنفرانسی 35.5 امتیاز میشه

عضویت توی 3 انجمن به عنوان عضو پیوسته (تازه عضو شدم) که طبق پرس و جویی که کردم میشه 30 امتیاز

دو تا مقاله ISI کیو 2 هم دارم که تحت داوریه و امتیازی نداره

حالا دو تا سوال داشتم،
    1- امتیازا رو درست حساب کردم یا نه؟
    2- اگه درست حساب کردم به نظرتون درخواست بدم یا صبر کنم دو تا مقاله ISI اکسپت بشه؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه

سلام. امتیاز مقالات کنفرانسی رو نمتونم قطع به یقین بگم که حساب میشه و یا اصلا درنظر گرفته میشه!
    اما این که درخواست بدید: اگر فارغ التحصیل ارشد حتما درخواست بدید چون بالای 80 امتیاز براتون کافیه که حتما میارید ولی اگر دانشجوی دکتری هستید 110 باید باشه که احتمال داره انجمن و مقالات کمتر از حدی که انتظار دارید امتیاز بگیرن. و اینکه امتیازتون برسه کمه! اگر احیانا خیلی کمتر از امتیاز اصلی آوردید و درخواستتون رد شد بعد از اکسپت مقالات مجدد اقدام کنید تا کامل مطمئن بشید.

سلام دوستان

من خودم امتیازم رو حساب کردم و حدود 175 امتیاز شد.

کارشناسی مهندسی دانشگاه دولتی شهرستان معدل 16.26 با ضریب همترازسازی 1 --> منفی 6 امتیاز
    کارشناسی ارشد مهندسی دانشگاه تهران معدل 18.92 با ضریب همترازسازی 1.022 (از بنیاد پرسیدم) --> مثبت 116 امتیاز
    جمع امتیاز معدل 110 امتیاز میشه

5 مقاله کنفرانسی دارم که به صورت زیر هست
    3 تا مقاله کنفرانس بین المللی معتبر + نفر اول + کلا 3 نفر + سخنرانی --> 10*0.8=8 که چون سه تاست میشه 24 امتیاز
    1 مقاله کنفرانسی بین المللی معتبر + نفر اول + کلا 2 نفر + سخنرانی --> 10*0.9=9 امتیاز
    1 مقاله کنفرانسی بین المللی معتبر + نفر سوم+ کلا 3 نفر + پوستری --> 5*0.5=2.5 امتیاز
    جمع امتیاز مقالات کنفرانسی 35.5 امتیاز میشه

عضویت توی 3 انجمن به عنوان عضو پیوسته (تازه عضو شدم) که طبق پرس و جویی که کردم میشه 30 امتیاز

دو تا مقاله ISI کیو 2 هم دارم که تحت داوریه و امتیازی نداره

حالا دو تا سوال داشتم،
    1- امتیازا رو درست حساب کردم یا نه؟
    2- اگه درست حساب کردم به نظرتون درخواست بدم یا صبر کنم دو تا مقاله ISI اکسپت بشه؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه
    من چون خودم همین یک ماه پیش از امتیاز انجمن استفاده کردم بهتون میگم که امتیاز عضویت سه تا انجمن به صورت پیوسته برای کسی که تازه عضو شده حدود 18 امتیاز هست!
    تعداد عضویت ها رو به پنج تا برسونید که مطمئن باشین 30 تا رو میگیرین!

Junior Member

ممنون دوست عزیز
    بنده فارغ التحصیل ارشد هستم.
    ممنون میشم اگه توضیح بدین چرا ممکنه امتیاز مقالات کنفرانسی در نظر گرفته نشه؟

بازم خیلی ممنونم ازتون

Junior Member

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
    فرقی نمیکنه چه انجمنی باشه؟ همینکه انجمن علمی تخصصی مرتبط با رشته باشه کافیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_k1993 نمایش پست ها
    من چون خودم همین یک ماه پیش از امتیاز انجمن استفاده کردم بهتون میگم که امتیاز عضویت سه تا انجمن به صورت پیوسته برای کسی که تازه عضو شده حدود 18 امتیاز هست!
    تعداد عضویت ها رو به پنج تا برسونید که مطمئن باشین 30 تا رو میگیرین!

Junior Member

ممنون دوست عزیز
    بنده فارغ التحصیل ارشد هستم.
    ممنون میشم اگه توضیح بدین چرا ممکنه امتیاز مقالات کنفرانسی در نظر گرفته نشه؟

بازم خیلی ممنونم ازتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط Samiha نمایش پست ها
    سلام. امتیاز مقالات کنفرانسی رو نمتونم قطع به یقین بگم که حساب میشه و یا اصلا درنظر گرفته میشه!
    اما این که درخواست بدید: اگر فارغ التحصیل ارشد حتما درخواست بدید چون بالای 80 امتیاز براتون کافیه که حتما میارید ولی اگر دانشجوی دکتری هستید 110 باید باشه که احتمال داره انجمن و مقالات کمتر از حدی که انتظار دارید امتیاز بگیرن. و اینکه امتیازتون برسه کمه! اگر احیانا خیلی کمتر از امتیاز اصلی آوردید و درخواستتون رد شد بعد از اکسپت مقالات مجدد اقدام کنید تا کامل مطمئن بشید.

Junior Member

سلام دوستان. من چشم پزشک هستم و جهت سربازی نخبگان از طرف داعا به دانشگاه بقیه الله معرفی شدم. نامه معرفی مو دانشگااه گرفت و گفتن خودمون بهتون اطلاع میدیم. کسی بوده اینجا که سربازی شو با بقیه الله بوده باشه و بدونه روال کار چجوریه؟؟ ایا من رو به همون گروه چشم پزشکی جهت طرح پژوهشی معرفی میکنن یا من رو مستقیم به یه استاد خاص معرفی میکنن؟ ممنون میشم اگر بهم توضیح بدید

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
    فرقی نمیکنه چه انجمنی باشه؟ همینکه انجمن علمی تخصصی مرتبط با رشته باشه کافیه؟
    نه هیچ تفاوتی نداره،حتی مرتبط به رشته هم نباشه ممکنه قبول کنند، یکی از عضویت های من حتی مرتبط به رشته هم نبود ولی کارشناس ها ایرادی نگرفتند.
    در ضمن مقالات پوستری سیستم بهتون موقع بارگزاری اخطار میده که بارگزاری نکنید، تا یکی دو ماه پیش که هیچ امتیازی نداشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)