صفحه 1381 از 1402 نخستنخست ... 38188112811331137113721373137413751376137713781379138013811382138313841385138613871388138913901391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,801 تا 13,810 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam3000 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    هم تصویر ایمیل رو ببرید و هم یک دست نوشته از استاد راهنماتون(بهتره تو سربرگ دانشگاه باشه) ببرید که هم مقاله و هم پذیرش و هم شراکت شما رو تو نوشتن مقاله تایید کنه.
    موفق باشید
    ممنون از شما که پاسخ دادین دوست عزیز.
    من امروز از یک بنده خدایی شنیدم که باید اونجا ایملت رو باز کنی تا کارشناس ببنیه ایمیل رو. و مشکل من اینه که ایمیل مربوط به استاد راهنما هست و من مسلما هیچ دسترسی بهش ندارم.
    صرفا با یه نامه تائید استادراهنما رو سربرگ موافقت میکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_k1993 نمایش پست ها
    نه هیچ تفاوتی نداره،حتی مرتبط به رشته هم نباشه ممکنه قبول کنند، یکی از عضویت های من حتی مرتبط به رشته هم نبود ولی کارشناس ها ایرادی نگرفتند.
    در ضمن مقالات پوستری سیستم بهتون موقع بارگزاری اخطار میده که بارگزاری نکنید، تا یکی دو ماه پیش که هیچ امتیازی نداشت.
    ممنون دوست عزیز، قطعا راهنمایی شما به درد من میخوره
    من خودم تونستم مقاله پوستری رو ثبت کنم، یکی از دوستام توی همون کنفرانسی که من مقاله داشتم، مقاله پوستری داشته و بهش امتیاز دادن، البته چند روز پیش

فک میکنم توی آیین نامه شهید صیاد شیرازی خیلی دقیقتر امتیازا رو گفته، البته قراره از آبان اجرایی بشه

چقدر طول کشید تا پرونده شما رو بررسی کنن؟ راهی هست که زودتر بررسی کنن به نظرتون؟ مثلا مراجعه حضوری؟ ی پروژه گیر اوردم که گفتن سریع اقدام کنم و برم داعا و شروع کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_mm2 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، قطعا راهنمایی شما به درد من میخوره
    من خودم تونستم مقاله پوستری رو ثبت کنم، یکی از دوستام توی همون کنفرانسی که من مقاله داشتم، مقاله پوستری داشته و بهش امتیاز دادن، البته چند روز پیش

فک میکنم توی آیین نامه شهید صیاد شیرازی خیلی دقیقتر امتیازا رو گفته، البته قراره از آبان اجرایی بشه

چقدر طول کشید تا پرونده شما رو بررسی کنن؟ راهی هست که زودتر بررسی کنن به نظرتون؟ مثلا مراجعه حضوری؟ ی پروژه گیر اوردم که گفتن سریع اقدام کنم و برم داعا و شروع کنم
    پرونده من از زمان بارگزاری مدارک تا زمانی که به ستاد نیروهای مسلح نامه زدن حدود یک ماه و نیم شد که نسبتا سریع بود، نقص آنچنانی نخورد، اما پرونده هایی که زیاد نقص میخورن ممکنه تا سه ماه هم طول بکشه! شما چون مقاله ی کنفرانسی زیاد داری باید مواظب باشی که این اتفاق نیفته (مقاله های کنفرانسی زیاد نقص میخورن)، سعی کنید اول از دوستان و کارشناس های بنیاد ملی بپرسید که مدارک لازم برای مقاله های کنفرانسی چیه بعد اون ها رو بارگزاری کنید تا بررسی مدارک سریع بشه.

زیاد اصرار به مراجعه حضوری یا تماس برای جلو بردن روند بررسی نداشته باشید، چون ممکنه این اصرار شما تاثیر معکوس بذاره!

یه مسئله هم مربوط به معرفی بچه ها از طرف داعا به سازمان ها برای انجام پروژه هست که داعا به دلیل مسئه ی کرونا اصلا حضوری کارا رو جلو نمیبره و این یکم باعث دردسر شده و حدود یک ماه هم اینجا طول می کشه ( من خودم بیشتر از سه هفته هست که توی این مرحله ام)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش زبان انگلیسی- تربیت مدرس

سلام دوستان. میخواستم بدونم با این مواردی که خدمتتون میگم چقدر شانس دارم برای گرفتن سربازی تخصصی.
    معدل کارشناسی : 18.44 از دانشگاه زنجان
    معدل ارشد : 17.70 از دانشگاه تربیت مدرس
    رتبه ی 6 ارشد
    عضویت در یک انجمن علمی تخصصی.
    خودم که فکر میکنم احتمالش کمه ولی ممنونم میشم نظر بدید. و یه سوال دیگه هم داشتم اینکه اگه مثلا امتیازم 115 اینا بشه به هیچ وجه قبول نمیکنن یا شانس دارم؟ در ضمن رشته ام هم زبان انگلیسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط raminium87 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم با این مواردی که خدمتتون میگم چقدر شانس دارم برای گرفتن سربازی تخصصی.
    معدل کارشناسی : 18.44 از دانشگاه زنجان
    معدل ارشد : 17.70 از دانشگاه تربیت مدرس
    رتبه ی 6 ارشد
    عضویت در یک انجمن علمی تخصصی.
    خودم که فکر میکنم احتمالش کمه ولی ممنونم میشم نظر بدید. و یه سوال دیگه هم داشتم اینکه اگه مثلا امتیازم 115 اینا بشه به هیچ وجه قبول نمیکنن یا شانس دارم؟ در ضمن رشته ام هم زبان انگلیسیه
    اگر شیوه نامه آخری که بنیاد داده اجرایی بشه شما صد در صد قبول میشی! چون ظاهرا امتیاز معدل اینجور حساب میشه که برای کارشناسی (17-معدل)*100 و امتیاز قبول شدن رو از 130 کاهش دادن به 110! شما این لینک رو یه نگاه بنداز شاید بدردتون خورد:

https://www.bmn.ir/Asset/shive_nezamvazifeh.pdf

نمیدونم من شیوه نامه رو بد متوجه شدم یا واقعا اینقدر ساده تر شده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rvsri نمایش پست ها
    من امروز از یک بنده خدایی شنیدم که باید اونجا ایملت رو باز کنی تا کارشناس ببنیه ایمیل رو. و مشکل من اینه که ایمیل مربوط به استاد راهنما هست و من مسلما هیچ دسترسی بهش ندارم.
    بقیه دوستان نظری در این باره ندارند.
    خوشحال میشم از تجارب دوستان دیگم بهره مند بشم..
    با سپاس

Junior Member

سلام
    دوستان برای ارسال گزارش اولیه (سه ماهه اول) از پیشرفت پروژه به چه صورت باید عمل کنیم؟
    دو مدل فرم در سایت مرکز نخبگان هست که یکی عنوانش فرم گزارش پیشرفت نخبگان وظیفه هست و دیگری عنوانش الگوی تدوین گزارش میانی و نهایی هست.
    کدومش باید استفاده بشه و بعد از پر کردن باید پست بشه؟ یا حضوری تحویل داعا بشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rvsri نمایش پست ها
    خواهش میکنم

نه نیازی به باز کردن ایمیل نیست،
    فقط متن ایمیل رو اسکرین شات بگیرید+نامه ای از استاد راهنماتون
    اگر لازم باشه خودشون ایمیل میزنند یا تماس میگیرند با استاد راهنما برای تایید مدارک و...

Junior Member

سلام بچه ها یه راهنمایی میخوام...من با رزومه زیر قبول میشم..؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مقاله علمی پژوهشی 8 عدد که توی 5 تا اسم اولم...مقاله ISI 4دارم که دوتاش Q2 هست...یکیش بدون ایمپکت و یکیش هم ایمپکت نیم...یه طرح پژوهشی دارم..با یه کتاب...البته من یک دوره رد شدم..با مجموع امتیاز 76..اما اون موقع کتاب و 3 تا از مقالاتو نداشتم...معدل لیسانس دانشگاه آزاد 16/38 و معدل ارشد 17/92 معدل دکترا 17/30...این ترم دارم فارغ التحصیل میشم...به نظرتون با آیین نامه جدید به من میتونم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ه طرح پژوهشیم دفعه قبل نمره ندادن و گفتن محل تحصیلت با محل تصویبت یکی نیست..هر کدوم یک دانشگاهه....به نظرتو قوانین سخت تر شده یا آسونتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Junior Member

سلام مجدد..بچه ها من رزوممو بالا گفتم..یک سوال آیا ورود به مقطع دکترا با آیین نامه استعداد درخشان هم امتیاز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رزوممو بالا بهتون گفتم...منو دی ماه پارسال با رزومه بالا(فقط 3 مقاله دیگه اضاه شده) و فک کنم با آیین نامه قبلی مجموع امتیاز 76 داده بودن...به نظرتون الان امتیاز میارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)