صفحه 1382 از 1402 نخستنخست ... 38288212821332137213731374137513761377137813791380138113821383138413851386138713881389139013911392 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,811 تا 13,820 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    سلام مجدد..بچه ها من رزوممو بالا گفتم..یک سوال آیا ورود به مقطع دکترا با آیین نامه استعداد درخشان هم امتیاز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رزوممو بالا بهتون گفتم...منو دی ماه پارسال با رزومه بالا(فقط 3 مقاله دیگه اضاه شده) و فک کنم با آیین نامه قبلی مجموع امتیاز 76 داده بودن...به نظرتون الان امتیاز میارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
    احتمالش زیاد هست که امتیاز بالای 150 روبیارید اما با توجه به آیین نامه ی جدید در هر صورت وقتی امتیاز آموزشی صفر باشه (مثل مورد شما) تصمیم کارگروه تعیین و تایید کننده ی نهایی هست !

سلام دوستان. من پروژه جایگزین خدمت با داعا دارم و تو صف دفاع هستم. کارشناسی بودم و از طریق دانش بنیان پروژه گرفتم. حالا ارشد قبول شدم و احتمالا از آبان ماه باید برم دانشگاه. الان اگه تا اون موقع نتونم دفاع کنم چجوری میشه؟ دانشگاه میتونم برم یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_k1993 نمایش پست ها
    احتمالش زیاد هست که امتیاز بالای 150 روبیارید اما با توجه به آیین نامه ی جدید در هر صورت وقتی امتیاز آموزشی صفر باشه (مثل مورد شما) تصمیم کارگروه تعیین و تایید کننده ی نهایی هست !
    امتیاز آموزشی من صفره؟؟؟چرا؟؟من لیسانسم 16/38 از دانشگاه آزاد بود..با رتبه 25 وارد دانشگاه دولتی شدم و روزانه بودم..معدل ارشدم 17/92 شد و با آیین نامه استعداد درخشان وارد مقطع دکترا شدم...8تا9 تا مقاله دارم..کتاب دارم...یعنی اینها باز کافی نیست؟؟؟؟؟//

سلام به همگی. من بعد از اینکه به یه دانشگاهی معرفی شدم واسه پروژه جایگزین خدمت، دو مرتبه هست که پروپوزالم رد میشه. خواستم ببینم واسه انصراف کلی، بعد از گرفتن نامه عدم نیاز، چه مراحلی رو باید طی کرد و اینکه کسی می‌دونه زمان حدودی واسه برگشت به یگان خدمتی چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    امتیاز آموزشی من صفره؟؟؟چرا؟؟من لیسانسم 16/38 از دانشگاه آزاد بود..با رتبه 25 وارد دانشگاه دولتی شدم و روزانه بودم..معدل ارشدم 17/92 شد و با آیین نامه استعداد درخشان وارد مقطع دکترا شدم...8تا9 تا مقاله دارم..کتاب دارم...یعنی اینها باز کافی نیست؟؟؟؟؟//
    امتیاز آموزشی صرفا شامل "معدل ها"، "المپیاد ها" و "رتبه کنکور کارشناسی زیر 1000 هست"! که شما فقط امتیاز معدل مقطع ارشد رو دارید، امتیاز کارشناسی و دکتراتون با توجه به اینکه زیر 17 و 18 هست منفی هست که ارشدتون رو هم خراب میکنه و درنهایت صفر میشه! ولی خب شما امتیاز پژوهشی که شامل کتاب و مقاله هست رو دارید و احتمالش اصلا کم نیست که کارگروه نظرش مثبت باشه!
    ولی به هر حال شاید من اشتباه میکنم ، از بقیه ی بچه ها و کارشناس های بنیاد ملی هم میتونید سوال کنید!

Junior Member

ممنونم از راهنماییتون...من تو کنکور ارشد دانشگاه آزاد دوبار رتبم 1 و 2 شد..منتها چون دولتی قبول شدم دیگه نرفتم...این هم جزو رزومه حساب میشه؟ بایستی کارناممو از سنجش بگیرم؟؟؟؟؟؟؟چقدر بهش امتیاز میدن؟؟؟؟؟دکترا هم از طریق استعداد درخشان اومدم...این چقدر امتیاز داره؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من هنوز شروع به کارم آغاز نشده، آموزشی رو هم نگذروندم ، با شرایط حاضر میتونم برای گواهی منع استخدام اقدام کنم؟؟

Junior Member

سلام بچه ها رتبه کنکور دانشگاه آزاد در آیین نامه جدید امتیاز داره؟؟من بنیاد زنگ زدم میگن آیین نامه جدید از آبان اجرا میشه...این موضوع درسته؟؟؟؟؟

Junior Member

با سلام
    آیا طولانی شدن مدت دوره دکتری (9 یا 10 ترم به جای 8 ترم)، مانع گرفتن پروژه جایگزین خدمت میشه؟ من توی قوانین سایت بنیاد، چیزی در این مورد ندیده ام. برای همین دارم می پرسم.
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    به نظرتون با این رزومه طرح سربازی به من تعلق میگیره؟
    3 تا مقاله علمی پژوهشی
    معدل ارشد 17.16 دانشگاه سمنان
    معدل دکتری رشته مدیریت دولتی پردیس فارابی دانشگاه تهران 17.94

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)