صفحه 1386 از 1402 نخستنخست ... 38688612861336137613771378137913801381138213831384138513861387138813891390139113921393139413951396 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,851 تا 13,860 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering, Communication, Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh13704 نمایش پست ها
    کسایی که شهریور 98 احراز نخبگی شدن از این خبرا نبود...الان من وسط پروژه ام بازم باید برگ سبز بگیرم، آموزشی هم برگه 45 روزه دوره تکمیلی دارم...
    البته این بگم توی سایت نگاه کردم اونایی که جدیدا میرن باید حتما بعد از احراز نخبگی برگ سبز بگیرن و بفرستن داعا از طریق سایت

خوب الحمدالله شما با دوره 45 روزه تکمیلی بایست آموزشی تان حذف بشه. اگه از پارسال شروع به کارتان هست بهتر بود که برای همین دوره های تیر، مرداد و شهریور امسال اقدام می کردید برای جایگزینی آموزشی با دوره تکمیلی تان.

بله از امسال هست که نظام وظیفه به داعا گفته همه بایست برگ اعزام داشته باشند. مثلا برا دانشجوی دکتری که آموزشی میخاد بره هم برگ اعزام فعال دارند صادر می کنند. البته خوب روند مشکل داری هست... و البته اگه دانشجوی دکتری تازه بخاد تشکیل پرونده بده فعلا نمی تونه برگ سبز اعزام بگیره.

Junior Member

سلام
    دوستانی که پروژه شان رو شروع کردند، برای بیمه و دریافت بیمه باید به چه صورت عمل کرد؟
    چون سازمان بکارگیرنده ای که هستم میگن ما اصلا از روند بیمه اطلاعی نداریم و فقط حقوق رو ما واریز می کنیم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samiha نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما نخبگیتون احراز شده. الان بعد از پر کردن فرم اطلاعات دانش آموخته برتر نامه به نخبگان نیروهای مسلح زده میشه و با شماره نامه و تاریخ نامه که احتمالا تا یک هفته بعد از ارسال فرم صادر میشه مراجعه میکنید به داعا. البته نحوه مراجعه یک ماه بعد از تاریخ نامه هست و احتمالا غیر حضوری که اون رو باید سوال کنید. به محض معرفی دیگه غیبت نمیخورید. فقط موقع مراجعه به داعا برگ سبز رو باید از پلیس+10 بگیرید که تاریخ اعزامی براتون روش زده میشه. برگ سبز رو هم یک هفته قبل از مراجعه ای ارسال مدارک به داعا بگیرید. تاریخ اعزامی روش زده میشه که برای شما اصلا مهم نیست ولی تاریخ رو بگید بزنن مثلا اسفند اگر ممکن بود اگر نبود بگید بزنن دی ماه. باقی مراحل با داعا هست.
    موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    من هم نخبگیم احراز شده و مثل همین دوستمون باید فرم رو پر کنم تا شاید پروژه ای پیدا بشه. فقط من یه مشکلی دارم. من از یک دانشگاه خوب استرالیا پذیرش دارم و نمیخوام اونو از دست بدم. با توجه به این مسایل کرونا نمیدونم کی میخوان دانشجوهارو راه بدن. از طرفی برگه سبز واسه دی ماه دارم که میتونم با پدیرشم 6 ماه عقب بندازمش البته نمیدونم تا 6 ماه بعد مرزا باز میشه یا نه. من اگه پروژه رو پروژه بنیاد رو بگیرم باید قید رفتن رو بزنم؟ یا میشه مرزا باز شد وسطش انصزاف بدم؟
    یا همزمان با تحصیلم در استرالیا پروژرو انجام بدم؟؟

لطف میکنید راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط a_ghayekhloo نمایش پست ها
    خوب الحمدالله شما با دوره 45 روزه تکمیلی بایست آموزشی تان حذف بشه. اگه از پارسال شروع به کارتان هست بهتر بود که برای همین دوره های تیر، مرداد و شهریور امسال اقدام می کردید برای جایگزینی آموزشی با دوره تکمیلی تان.

بله از امسال هست که نظام وظیفه به داعا گفته همه بایست برگ اعزام داشته باشند. مثلا برا دانشجوی دکتری که آموزشی میخاد بره هم برگ اعزام فعال دارند صادر می کنند. البته خوب روند مشکل داری هست... و البته اگه دانشجوی دکتری تازه بخاد تشکیل پرونده بده فعلا نمی تونه برگ سبز اعزام بگیره.
    خیلی ممنون از پاسخ الان منی که دوره تکمیلی دارم بازم باید برگ سبز بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpoooo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من هم نخبگیم احراز شده و مثل همین دوستمون باید فرم رو پر کنم تا شاید پروژه ای پیدا بشه. فقط من یه مشکلی دارم. من از یک دانشگاه خوب استرالیا پذیرش دارم و نمیخوام اونو از دست بدم. با توجه به این مسایل کرونا نمیدونم کی میخوان دانشجوهارو راه بدن. از طرفی برگه سبز واسه دی ماه دارم که میتونم با پدیرشم 6 ماه عقب بندازمش البته نمیدونم تا 6 ماه بعد مرزا باز میشه یا نه. من اگه پروژه رو پروژه بنیاد رو بگیرم باید قید رفتن رو بزنم؟ یا میشه مرزا باز شد وسطش انصزاف بدم؟
    یا همزمان با تحصیلم در استرالیا پروژرو انجام بدم؟؟

لطف میکنید راهنماییم کنید
    سلام. زمانی که در طول انجام پروژه هستید امکان خروج مگر با اجازه موسسه به کار گیرنده که اعلام بکنه ایشون برای انجام پروژه نیاز هست به خارج از کشور برن امکان خروج نیست.
    در مورد انصراف و برگشتن به شرایط عادی من دقیقا اطلاعی ندارم.
    ولی پیشنهاد من اینکه که اگر میتونید تا قبل از اتمام معافیت تحصیلی از کشور خارج بشید این کار رو انجام بدید. ضمنا از دوستانی بودن که حتی در طول خدمت عادی با اومدن پذیرش خروج از خدمت زدن و رفتن.
    از نظام وظیفه هم میتونید شرایط رو سوال کنید.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_bani نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که پروژه شان رو شروع کردند، برای بیمه و دریافت بیمه باید به چه صورت عمل کرد؟
    چون سازمان بکارگیرنده ای که هستم میگن ما اصلا از روند بیمه اطلاعی نداریم و فقط حقوق رو ما واریز می کنیم.
    ممنون

سلام دوست عزیز
    این پست رو هم برای شما و هم باقی دوستان در ارتباط با بیمه و حقوق نخبگان وظیفه براتون میزارم.

تمامی موسسات بکارگیرنده موطف به اجرای موارد عنوان شده در این ابلاغیه هستند که میتونید از لینک زیر دانلود کنید.

ضوابط اجرای حقوق و بیمه مزایای نخبگان سال 99

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر

من الان در وضعیت "چاپ نامه به ستاد نیروها" هستم. و در حال حاضر در یکی از موسسات پژوهشی تابع وزارت جهاد کشاورزی مشغول به کارم. میخواستم ببینم آیا نامه اعلام نیاز از این موسسه بگیرم برای دانشگاه ملی دفاع قابل قبول هست و ممکنه با درخواستم موافقت کنند یا باید از خود جهاد کشاورزی اقدام کنم؟

سوال بعدی اینه که روی سایت دانشگاه ملی دفاع در این آدرس http://mneb.ir/fa/page/936/%D9%85%D8...86%D8%AF%D9%87
    اعلام شده باید یک هفته بعد از نامه بنیاد ملی نخبگان مدارک مورد نیازشون باید برای تشکیل پرونده پست بشه و دوستان دیدم نوشتن 1 ماه بعد از نامه باید اقدام بشه. میخواستم ببینم کسی اطلاع دارع از شرایط دقیق این مسئله؟

با سپاس

Junior Member

خیلی ممنونم بابت جوابتون.
    فقط چقد مهلت دارم که فایل کاریرگ رو پر کنم تو سایت بنیاد و بفرستمش؟
    مثلا میشه چند ماه بلاتکلیف بزارمش ببینم مرزا باز میشه یا نه اگه دیدم نمیشه دنبال کاراش برم.
    زنگ زدم بهشون جواب درستی نمیدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpoooo نمایش پست ها
    خیلی ممنونم بابت جوابتون.
    فقط چقد مهلت دارم که فایل کاریرگ رو پر کنم تو سایت بنیاد و بفرستمش؟
    مثلا میشه چند ماه بلاتکلیف بزارمش ببینم مرزا باز میشه یا نه اگه دیدم نمیشه دنبال کاراش برم.
    زنگ زدم بهشون جواب درستی نمیدن.

اینو از کارشناسای بنیاد میتونید سوال کنید که چقدر مهلت دارید. با وضعیت پاییز و زمستون به باز شدن مرزها زیاد امیدوار نیستم!

سلام دوستان. آیا کسی از نحوه و مدت برقراری حقوق و بیمه بعد از شروع کار، واسه اونایی که به دانشگاه مالک اشتر معرفی شدن، اطلاعی داره؟ خیلی ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)