صفحه 139 از 1402 نخستنخست ... 39891291301311321331341351361371381391401411421431441451461471481491892396391139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    مراجعه کنید به معاونت تحقیقات ناجا که به طور دایم مقالات و کتاب های مختلفی رو برای ترجمه دارند.
    معاونت تحقیقات ناجا کجاست دیگه؟
    تهرانم

Junior Member

دوستان چه جوری میشه عضو این بنیاد شد یا امتیازی چیزی ازش کسب کرد؟
    رو سربازی و مهاجرت به خارج تاثیر داره؟
    شنیدم نفرات اول تا 3 کنکور کاردانی به کارشناسی عضو این بنیاد میشن و از سربازی معاف درسته؟

ممنون

دوستان کسی در مورد نحوه خروج از کشور به منظور ویزا برای بچه های نخبه که در حال انجام طرح سربازی هستند ، اطلاعاتی نداره؟
    می خواستم ببینیم از کجا باید شروع کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد نحوه خروج از کشور به منظور ویزا برای بچه های نخبه که در حال انجام طرح سربازی هستند ، اطلاعاتی نداره؟
    می خواستم ببینیم از کجا باید شروع کنم؟
    برید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پیش سرهنگ سعیدی، براش یه نام مینویسید، بعدو دستور میده، بعد میبرید نظام وظیفه (میدون سپاه) و بعد.... تمام.

Junior Member

من کارشناسی علم و صنعت صنایع خوندم با معدل 14 و الانم دانشجوی مدیریت صنعتی دانشگاه آراد تهران مرکزم با معدل 18، یه کتابم چاپ کردم و یکی دیگه هم زیر چاپه و یک مقاله هم می تونم جور کنم می خواستم بدونم جزو نخبه محسوب میشه برم بنیاد اسمم رو ثبت کنم؟ آخه خوندم که اینجا نوشتن باید معدل لیسانس بالای 16 باشه درسته؟ .تازه هم رفتم نخبگان نیروهای مسلح یه پروژه دادن که انجام بدم اما گفتن فقط 6 ماه از خدمت کم میشه الانم در حال انجام پروژه هستم داره تموم میشه، حالا می خواستم بدونم می تونم از دو تا جا اقدام کنم یعنی هم نبروهای مسلح این پروژه رو تحویل بدم هم برم نخبگان و عضو شم؟ از بنیاد نخبگان چقدر میتونم کسری بگیرم؟ راستی شنیدم که دیگه از یال بعد انجام پروژه رو به دکتری ها میدن و ارشد ها نمی تونن پروژه بگیرن درسته؟ لطفا راهنماییم کنید؟

سلام،
    به درخواست دوستان اسکن کارت پایان خدمتم رو که از طریق انجام پروژه نخبگی گرفتم میذارم. امید وارم مفید و قوت قلبی برای دوستان باشه
    فقط اینکه اطلاعات شخصی و عکس قشنگم!! رو پاک کردم. نکته مهم اینکه همانطور که توی کارت مشاهده می کنید هیچ حرفی از انجام پروژه در بنیاد نخبگان زده نشده و این اطلاعات فقط از طریق نظام وظیفه و سازمان‏های ذی صلاح قابل دستیابی است پس نگران گرفتن ویزا بعد از انجام پروژه در بنیاد نخبگان نباشد.
    یه نکته دیگه اینکه تاریخ شروع و پایان خدمت هم درست نیست و خودم هم نمیدونم اینا رو از کجا آوردن، تاریخ بکارگیری من اسفند 89 و تاریخ تکمیل پروژه هم خرداد 91 بود!!
    از زمان تکمیل مدارک برای دریافت کارت(اواخر مرداد 91) تا دریافت کارت(اواخر آذر 91) حدود 4 ماه طول کشید.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

1 - Copy.jpg

2 - Copy.jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از زمان شروع این تاپیک تا الان نزدیک پنج سال میشه، یکی از عزیزان که از این طریق خدمت رو گذرونده لطفا یه اسکن از کارتش بزاره جای دوری نمیره! البته حتما اطلاعات شخصیش رو مخدوش! بکنه.
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

دوست عزیز من مشهد هستم و آدرس مشهدش رو دارم.برای اینکه بفهمید کجا هست توی تهران می تونید با دفتر معاونت ناجا تماس بگیرید
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

همون مقاله با امضای استادتون کفایت می کنه.در صورت لزوم خودشون توی قسمت کسری مدارک بهتون اعلام می کنند که اگر کردند پیشنهاد من اینه که حضوری به دست اقای امینی برسونید.
    در مورد ضریب تاثیر هم من نمی دونم که توی رشته شما 2.5 عدد بالایی هستش یا نه.به عنوان مثال توی رشته ما بیشتر از 2.7 تقریبا وجود نداره و 1 به بالا تقریبا قوی محسوب می شه اگر پولی نباشه . معدل کارشناسی رو تا حد 0.2 کوتاه می آن اگر معدل ارشدتون خوب باشه (مثلا 18.5) اما اگر ارشد نباشید به احتمال زیاد اصلا آقای امینی به کمیسیون ارجاع نمی دنتون
    اما هیچ وقت از رحمت خدا غافل نشید و پیگیری کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام خدمت شما.
    خیر شما نمی تونید از شرایط بنیاد استفاده کنید به دلیل فاصله زیاد معدلتون. ضمنا از هر دو قسمت هم می شه اقدام کرد که همونطور که توی خود سایت بنیاد گفتن پیشنهاد شده کسانی که کمتر از 10 ماه از خدمتشون مونده ترجیحا اقدام نکننید.
    در مورد مطلب شاینکه فقط به دکترا می دن من چیزی نشنیدم.اصولا بستگی به رشتتون داره.مثلا من رشتم فناوری اطلاعت و دکتراش 3 ساله که کلا اومده و بالطبع هنوز خروجی نداده پس برای من مثلا مشکلی نبود و هر جا زنگ می زدم پروژه داشتن. اما خوب قطعا دکترا در اولویت هست براشون

سلام
    کسی هست که اخیرا درخواست کارت پایان خدمت داده باشه؟
    چقدر طول میکشه بیاد در خونه؟ میشه کاری کرد زود بیاد؟
    طول خدمت رو چند ماه مینویسند؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)