صفحه 1393 از 1402 نخستنخست ... 3938931293134313831384138513861387138813891390139113921393139413951396139713981399140014011402 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 13,921 تا 13,930 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2018 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من لیسانس و فوق لیسانس را از علوم پزشکی ایران گرفتم و الان دانشجوی دکترای همون دانشگاهم
    نمره معدلم را که حساب می کنم میشه 109 ولی سیستم بهم 32 داده
    می خواستم ببینم دلیلش چیه؟ ممکنه سیستم اشتباه حساب کرده باشه؟
    سلام
    دوست عزیز شما احتمالا ضریب های همترازی رو اعمال نکردید در محاسبه . همچنین از ابان 99 تغییراتی در نحوه محاسبه بنیاد داده شد که ایین نامه جدید رو سایت بنیاد هست.
    در کل برای محاسبه بخش معدل ابتدا باید معدل رو در ضریبش ضرب کنید بعد در فرمول بنیاد قرار بدید.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من نخبگی آم احراز شد و نامه هم به نخبگان نیروهای مسلح ارسال شده است. کسی از دوستان می دونه الان دقیقا باید چیکار بکنم برای شروع
    نیاز به گرفتن برگه سبز از پلیس +10 هست؟ در سایت نخبگان نیروهای مسلح نوشته پس از معرفی به سازمان مربوطه لازم هست، در فایل شروع پرونده نوشته برای شروع لازم هست
    و اینکه باید مدارک رو آماده کنم و پست کنم؟ نوشته حضوری هم میشه به نماینده نخبگان در ورودی دانشگاه داعا تحویل بدم
    کدام مورد بهتر هست؟

Junior Member

سلام ببخشید من برگه ی سبزم برای ۱ آذر ماهه و نخبگیم احراز شده و برای معرفی به سازمان بکارگیرنده ازم برگه سفید رو خواستن الان یک ماه غیبت خوردم آیا اگه برم پلیس +۱۰ بهم برگه سفید میدند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rohi68 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من نخبگی آم احراز شد و نامه هم به نخبگان نیروهای مسلح ارسال شده است. کسی از دوستان می دونه الان دقیقا باید چیکار بکنم برای شروع
    نیاز به گرفتن برگه سبز از پلیس +10 هست؟ در سایت نخبگان نیروهای مسلح نوشته پس از معرفی به سازمان مربوطه لازم هست، در فایل شروع پرونده نوشته برای شروع لازم هست
    و اینکه باید مدارک رو آماده کنم و پست کنم؟ نوشته حضوری هم میشه به نماینده نخبگان در ورودی دانشگاه داعا تحویل بدم
    کدام مورد بهتر هست؟
    سلام من خودم پست کردم. اگه حضوری هم بری باید دم در سی دی رو تحویل بدید داخل نمیذارن. فک میکنم شما باید برگه سبزتو اپلود کنی تو سایت و در خواست معرفی به سازمان رو بده.

Junior Member

سلام دوستان. کسی از دانشگاه دولتی نامه اعلام نیاز گرفته که مراحلشو بدونه کمک کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpoooo نمایش پست ها
    سلام من خودم پست کردم. اگه حضوری هم بری باید دم در سی دی رو تحویل بدید داخل نمیذارن. فک میکنم شما باید برگه سبزتو اپلود کنی تو سایت و در خواست معرفی به سازمان رو بده.

سلام ممنونم. من دانشجوی دکتری ام، احتیاج به برگه سبز هست
    سوالم در مورد زمان بردن مدارک و زمانی که گفتن اعلام کنیم در سایت و ثبت نام کنید بود
    توی راهنماش نوشته بعد از 3 هفته از تاریخ نامه بنیاد بریم در سایت و اعلام کنیم، حالا قبلش باید این مدارک را ببریم یا پست کنیم؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان

کسی هست تجربه ی اتمام کارش را در میان بگذارد؟ مرکزی که من مشغول هستم اصرار دارد که حتما باید یک نرم افزار نهایی تحویل داده شود که اصلا این مطلب داخل طرح پیشنهادی هم عنوان نشده است.

Junior Member

سلام.
    برای تشکیل پرونده در داعا گفته شده که باید برگه سبز بگیریم.
    میخواستم بپرسم تاریخ اعزام در برگه سبز چه زمانی باید باشه؟
    و اینکه وقتی که زمان اعزام معلوم نیست باید واکسن بزنیم؟

Junior Member

من 26 آبان مدارک پایان کارم رو پست کردم و نامه پایان کارم هم توسط شرکت در تاریخ 11 آذر به داعا ارسال شد. فعلاً از کارت پایان خدمت خبری نیست. هنوز پرونده به نظام وظیفه هم نرسیده.
    اگر پرونده به نظام وظیفه برسه، برای بررسی وضعیت پرونده در نظام وضیفه دو راه وجود داره:
    1- به سایت https://services.epolice.ir/prtl/log...2Fticket_check بروید و با زدن گزینه فراموشی کلمه عبور، برای خودتان حساب کاربری ایجاد کنید و وضعیت نظام وظیفه خودتان را پیگیری کنید.
    2- از پلیس +10 کد سخا بگیرید و از طریق تلفن گویا، وضعیت پرونده خود را بررسی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط borna1370 نمایش پست ها
    دوستان کسی نبود از میانگین زمان صدور کارت داعا عددی تجربه ای بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rohi68 نمایش پست ها
    سلام ممنونم. من دانشجوی دکتری ام، احتیاج به برگه سبز هست
    سوالم در مورد زمان بردن مدارک و زمانی که گفتن اعلام کنیم در سایت و ثبت نام کنید بود
    توی راهنماش نوشته بعد از 3 هفته از تاریخ نامه بنیاد بریم در سایت و اعلام کنیم، حالا قبلش باید این مدارک را ببریم یا پست کنیم؟
    مورد اول رو نمیدونم چون من دانشجو نیستم. واسه اعلام نیاز هم دیدم زوتر هم میزنن. من خودمم چون تاریخ برگه سبزم 1 دی بود زودتر از 3 هفته اعلام زدم. فعلا که خبری نیس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)