صفحه 140 از 1402 نخستنخست ... 40901301311321331341351361371381391401411421431441451461471481491501902406401140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط elj نمایش پست ها
    من کارشناسی علم و صنعت صنایع خوندم با معدل 14 و الانم دانشجوی مدیریت صنعتی دانشگاه آراد تهران مرکزم با معدل 18، یه کتابم چاپ کردم و یکی دیگه هم زیر چاپه و یک مقاله هم می تونم جور کنم می خواستم بدونم جزو نخبه محسوب میشه برم بنیاد اسمم رو ثبت کنم؟ آخه خوندم که اینجا نوشتن باید معدل لیسانس بالای 16 باشه درسته؟ .تازه هم رفتم نخبگان نیروهای مسلح یه پروژه دادن که انجام بدم اما گفتن فقط 6 ماه از خدمت کم میشه الانم در حال انجام پروژه هستم داره تموم میشه، حالا می خواستم بدونم می تونم از دو تا جا اقدام کنم یعنی هم نبروهای مسلح این پروژه رو تحویل بدم هم برم نخبگان و عضو شم؟ از بنیاد نخبگان چقدر میتونم کسری بگیرم؟ راستی شنیدم که دیگه از یال بعد انجام پروژه رو به دکتری ها میدن و ارشد ها نمی تونن پروژه بگیرن درسته؟ لطفا راهنماییم کنید؟
    سلام دوست عزیز
    سوال شما در قسمت سربازی ویکی کامل توضیح داده شده.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد نحوه خروج از کشور به منظور ویزا برای بچه های نخبه که در حال انجام طرح سربازی هستند ، اطلاعاتی نداره؟
    می خواستم ببینیم از کجا باید شروع کنم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط arli نمایش پست ها
    برید بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پیش سرهنگ سعیدی، براش یه نام مینویسید، بعدو دستور میده، بعد میبرید نظام وظیفه (میدون سپاه) و بعد.... تمام.

رفتم چون ما هنوز طرحمون تموم نشده گفت باید سازمانت با خروجت موافقت کنه! حالا این وسط نزدیک عید من رئیس سازمان رو نمی دونم از کجا باید پیدا کنم!!!

درود به دوستان. آقا من نتونستم http://www.bonyad-nokhbegan.ir/MilitaryService.pdf رو دانلود کنم.
    درضمن یه سوال دیگه هم داشتم معدل لیسانس من 18 و شاگرد اول بودم. معدل فوق 18.89 ولی شاگرد اول نشدم. یه مقاله ISI هم دارم. می تونم ازین تسهیلات استفاده کنم؟
    ویرایش توسط daniyal_arj : March 17th, 2013 در ساعت 06:50 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    رفتم چون ما هنوز طرحمون تموم نشده گفت باید سازمانت با خروجت موافقت کنه! حالا این وسط نزدیک عید من رئیس سازمان رو نمی دونم از کجا باید پیدا کنم!!!
    من به یه مشکل خوردم! متاسفانه سازمان به کار گیرنده اجازه خروج موقت من رو برای ویزا نمیده! هر چی هم براشون توضیح میدم که 2 روز بیشتر نیست قبول نمیکنه! حالا باید چیکار کنم؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من توي يه سال گذشته نشستم و 4 تا پروژه كسري خدمت انجام دادم + پايان نامه بردم بنياد نخبگان واسه كسري خدمت. مقدار پيشنهادي كسري خدمتم واسه اين 5 تا طرح جمعا 21 ماه بود (همه پروژه ها زير 6 ماه بودن). كميسون هفته پيش تشكيل شد و به من 11 ماه!! فقط كسري دادند.
    0. كسي هست كه چنين مشكلي مثل من واسش پيش اومده باشه؟؟ كسي ميدونه چرا انقدر كم دادن بهم؟؟
    1. آيا ميشه به راي كميسون اعتراض كرد و تو مقدارش تجديد نظر كنند؟
    2. اگه اعتراض كنم چقدر ممكنه كه بهم دوباره بيشتر بدن؟؟
    3. تجربيات شخصيتون رو بگين. كمكم كنين.

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

درود
    من سه نفر از دوستانم مشابه شما با 21، 19 و 18 ماه کسری درخواستی، فقط 11، 10 و 10 ماه تونستند بگیرند.

اعتراض خیلی بخواهد امیدوارکننده باشد، یکی دو ماه بیشتربه میزان کسری اضافه نخواهد کرد.
    یک قانون نانوشته ای که اخیراً در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اجرا میشه، به کسری پروژه ای بیشتر از 12 ماه نمی دهند.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedmirashk نمایش پست ها
    درود به دوستان. آقا من نتونستم http://www.bonyad-nokhbegan.ir/MilitaryService.pdf رو دانلود کنم.
    درضمن یه سوال دیگه هم داشتم معدل لیسانس من 18 و شاگرد اول بودم. معدل فوق 18.89 ولی شاگرد اول نشدم. یه مقاله ISI هم دارم. می تونم ازین تسهیلات استفاده کنم؟
    سلام دوست عزیز
    به اپلای ابرود خوش آمدید
    بخش ویکی سربازی را کامل مطالعه کنید تا جواب سوالتان را بگیرید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط daniyal_arj : March 17th, 2013 در ساعت 06:51 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedmirashk نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز اگر از زمان فارغ التحصیلی ارشدتون بیش از 2 سال نگذشته، 100 درصد میتونید از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد ملی نخبگان استفاده کنید (پروژه جایگزین خدمت).
    هر چه زودتر در سامانه ثریا (سایت بنیاد ملی نخبگان) (http://bmn.ir/) ثبت نام کنید. سال بعد ممکنه قوانین تغییر کنه!
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    درود
    من سه نفر از دوستانم مشابه شما با 21، 19 و 18 ماه کسری درخواستی، فقط 11، 10 و 10 ماه تونستند بگیرند.

اعتراض خیلی بخواهد امیدوارکننده باشد، یکی دو ماه بیشتربه میزان کسری اضافه نخواهد کرد.
    یک قانون نانوشته ای که اخیراً در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اجرا میشه، به کسری پروژه ای بیشتر از 12 ماه نمی دهند.

ارادت
    سلام دوست عزیز
    شما در مورد این قانون نانوشته مطمئن هستید !!؟
    یعنی اخیرا کسی را ندیدین که بیشتر از 12 ماه تونسته باشه کسری جمع کنه !!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما در مورد این قانون نانوشته مطمئن هستید !!؟
    یعنی اخیرا کسی را ندیدین که بیشتر از 12 ماه تونسته باشه کسری جمع کنه !!؟
    دوست خوبم، به نظر میاد ولی نمیشه با سه نفر نتیجه گیری کلی کرد.
    یکی ازدوستان که دو تا پروژه داشت و 18 ماه براش درخواست داده بودند آخر بهمن کمسیون داشت. می گفت اون روز همه کسانی که 10 ماه، 12 ماه، 15 ماه و 18 ماه داشتند همگی براشون 10 ماه تصویب شده بود که بعضیاشون روز بعدش به 11 ماه اضافه شده بود.

ارادت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)