صفحه 149 از 1402 نخستنخست ... 49991391401411421431441451461471481491501511521531541551561571581591992496491149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_behjat نمایش پست ها
    ممنون
    شما خودتون پرسیدید یا اینکه شنیدید؟ چون من از یکی از بچه ها که از این قانون استفاده کرده پرسیدم می گفت قبلش پروژه انجام نداده بود ولی اگه انجام داده بود از 10 ماه کم می کردند
    جایی ندیدم و نشنیدم. حدس خودم هست.

می خواستم بدونم اگه کسی از این پروژه های کسری خدمت معمولی بگیره، می تونه بعدا که از بنیاد ملی نخبگان کاراش ردیف شد همونه بده؟
    سوال 1) قسمت اول:
    سطح کار ها فرق میکنه؛ بنابر این یکی با انجام یه پروژه در یک فرجه 10 ماهه (می تونه زودتر تحویل بده) کل خدمتش (به جز آموزشی) پوشش داده میشه و یکی با 4-5 ماه تحقیق و ارائه گزارش، ممکنه 4 ماه بهش کسری بدن و بعداً توی جلسه کمیسیون هم توی سر پروژه بزنن و نهایتاً 2-3 ماه کسری بدن!

یا مثلا تخفیفی بدن؟
    سوال 1) قسمت دوم:
    تخفیف یعنی چی؟
    A: چون قبلاً یک پروژه کسر خدمت انجام دادید، انتظار دارید که پروژه سرباز نخبگی ساده ای واستون تعریف بشه؟
    - این اصلاً با اهداف پروژه سرباز نخبگی در تضاد هست.
    B: چون قبلاً یک پروژه کسر خدمت انجام دادید، و مثلاً (فرضاً) 4 ماه کسر خدمت گرفتید، انتظار دارید پروژه سرباز نخبگی رو به جای 10 ماه در 6 ماه تحویل بدید؟
    - خوب این که مشکلی نداره! شما چه قبلاً پروژه کسر خدمت انجام داده باشید و حالا سرباز نخبه شده اید و چه اصلاً کسر خدمت انجام ندادید و تازه سرباز نخبه شده اید؛ در هر صورت 10 ماه فرصت دارید تا پروژه رو تحویل بدید. و شما میتونید زودتر (حتی 6 ماهه) تحویل بدید. البته نباید خیلی زود تر تحویل بدید؛ شاید یک پروژه جدید بدن.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من معدل لیسانس و ارشدم حدود 18 هست، یک مقاله ی ISI هم فرستادم که جوابش هنوز نیومده، طبیعتاً تا وقتی جواب پذیرش مقاله نیاد، نمیتونم عضو بنیاد نخبگان بشم، میخواستم ببینم اگه در حین سربازی جوابش بیاد، میتونم اقدام کنم واسه پروژه ی بنیاد و ادامه ی خدمتم رو پروژه انجام بدم؟

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه سوال دارم:
    آیا مزایای سربازی نخبگان شامل حال مشمولین غایب هم میشه؟ یعنی اگر کسی غیبت خورده باشه و بعدش نخبه شده باشه می تونه از نخبگی برای سربازی استفاده کنه؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش الف نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه سوال دارم:
    آیا مزایای سربازی نخبگان شامل حال مشمولین غایب هم میشه؟ یعنی اگر کسی غیبت خورده باشه و بعدش نخبه شده باشه می تونه از نخبگی برای سربازی استفاده کنه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    فکر نمیکنم بشه این کار را کرد.
    قوانین نظام وظیفه طوریه که به طور پیش فرض هیچ تسهیلاتی شامل حال مشمولین غایب نمیشه ؛ مگه اینکه خلافش ثابت بشه !!
    ولی خوب شما پیگیر باشید ؛ شاید کارتون راه افتاد.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

آقا من نخبگی گرفتم!
    امیدوارم بقیه هم کارشون راه بیوفته

ممنون امید عزیز
    یه سوال دیگه: اگر به خدمت اعزام بشیم و بعدش شرایط نخبگی رو پیدا بکنیم مثلا از طریق اختراع،آیا ممکنه از وضعیت سربازی عادی به وضعیت نخبگی تغییر پیدا کنیم؟ یعنی اگه وسط سربازی معلوم بشه نخبه ایم نظام وظیفه شرایط ما رو تغییر میده؟ یا باید از اول شروع سربازی نخبه باشی؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش الف نمایش پست ها
    ممنون امید عزیز
    یه سوال دیگه: اگر به خدمت اعزام بشیم و بعدش شرایط نخبگی رو پیدا بکنیم مثلا از طریق اختراع،آیا ممکنه از وضعیت سربازی عادی به وضعیت نخبگی تغییر پیدا کنیم؟ یعنی اگه وسط سربازی معلوم بشه نخبه ایم نظام وظیفه شرایط ما رو تغییر میده؟ یا باید از اول شروع سربازی نخبه باشی؟
    ممنون
    یکی از دوستان من دقیقا همین اتفاق براش افتاد! وسط سربازی معمولی بهش زنگ زدن گفتن پاشو بیا نامه بگیر تسویه کن بیا!
    تا اونجایی که سربازی رو انجام دادین رو حساب می کنن بعد میان طرح رو انجام میدین!

ببین دوست من طرح نخبگی اونجوری نیست که زمان تعیین کنن یکی مثل من میاد 7 ماهه تموم میکنه میره پی کارش یکی هم دو سال طولش میده!! هر زمان شما تموم کردید خدمتتان تموم میشه میره!!

سلام
    من تو مرحله صدور کارت نخبگان هستم ولی الان واسم برگه اعزام اومد.......
    واسه بقیه هم اینجوری هست؟؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    سلام
    من تو مرحله صدور کارت نخبگان هستم ولی الان واسم برگه اعزام اومد.......
    واسه بقیه هم اینجوری هست؟؟
    مرسی

برگ اعزام رو ببر ب ن ن م یه نامه بهت میدن برای نظام وظیفه که از لیست اعزام اسمت رو حذف کنن...برای من توی انجام طرح آمد که خوشبختانه اسمم حذف شد از لیست سربازان اعزام...
    اگه گفتن مهم نیست بگو من یه کم نگران شدم نامه رو بگیر حتما ممکنه در صدور کارتت وقفه ایجاد بشه..چند وقته منتظری؟ منم منتظر کارت هستم

من قبل عید مدارکم رو تحویل دادم نزدیک به 40 روز میشه
    البته میدونم که ب ن ن م اسامی رو بعد از عید فرستاده واسه صدور کارت
    شما چند وقته منتظر کارتی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    برگ اعزام رو ببر ب ن ن م یه نامه بهت میدن برای نظام وظیفه که از لیست اعزام اسمت رو حذف کنن...برای من توی انجام طرح آمد که خوشبختانه اسمم حذف شد از لیست سربازان اعزام...
    اگه گفتن مهم نیست بگو من یه کم نگران شدم نامه رو بگیر حتما ممکنه در صدور کارتت وقفه ایجاد بشه..چند وقته منتظری؟ منم منتظر کارت هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)