صفحه 15 از 1402 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425651155151015 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

با سلام.
    یک سؤال داشتم. من الآن مشمول هستم ولی هنوز دفترچم رو پست نکرده ام. در ضمن عضو بنیاد هم هنوز نشدم.
    می خواستم بدونم اگر بخوام از تسهیلات بنیاد برای سربازی استفاده کنم، قبل از فرستادن دفترچه باید کارهای عضویتم را انجام بدم یا اشکالی نداره که الآن دفترچه ام رو بفرستم و بعد برای عضویت و استفاده از تسهیلات سربازی اقدام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

سلام.من عضو باشگاه پژوهشگران جوانم.تعداد مقالات و كتاب ها و اختراعاتم هم 15،16 تايي ميشه.عضو استعداد درخشان هم هستم.مي خوام دوباره براي كنكور ارشد امتحان بدن.مي خواستم ببينم اين عضو استعداد درخشان شدن سهميه اي براي كنكور در رشته ديگه داره يا نه؟ ممنون از تمام دوستان عزيز
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

Junior Member

قابل توجه رتبه اول های خانم

من تماس گرفتم و گفتن داره ایین نامه ها عوض می شه و احتمالا دیگه رتبه اولی جز ملاک های مورد نظرشون نیست در نتیجه تسهیلاتی هم براش در نظر نمی گیرن
    گفتن تا اردیبهشت باید صبر کرد

Junior Member

با سلام و تبریک سال نو به دوستان
    از طرف ستاد نخبگان , برای انجام پروژه به سازمان تحقیقات نیروی دریایی سپاه معرفی شدم, رشته ام متالورژیه , دوستان کسی تجربه تو این سازمان داشته؟ شرایط چه جوریه؟ چون وابسته به سپاهه, مشکلی واسه خروج بعدا پیدا نمی کنم؟
    ممنون می شم دوستان پاسخ بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme1360 نمایش پست ها

من تماس گرفتم و گفتن داره ایین نامه ها عوض می شه و احتمالا دیگه رتبه اولی جز ملاک های مورد نظرشون نیست در نتیجه تسهیلاتی هم براش در نظر نمی گیرن
    چرا فقط مربوط به خانمهاست؟!! نپرسیدید چی جایگزین این مورد میشه؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نه. اون سهمیه فقط برای رشته خودتونه. حتی برای تغییر گرایش در همون رشته هم گاهی وقتها سختگیری میکنند و کلی مصاحبه طولانی با تعداد زیادی استاد ترتیب میدن. برای اطمینان بیشتر میتونید از مرکز استعدادهای درخشان دانشگاهتون بپرسید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    چرا فقط مربوط به خانمهاست؟!! نپرسیدید چی جایگزین این مورد میشه؟
    راستش من راجع به مزایای عضویت در بنیاد پرسیدم در مورد خودم که رتبه اول بودم
    گفتن احتمالا دیگه این امتیازی محسوب نمی شه و باید تا اردیبهشت صبر کرد.
    در مورد وامی هم که می شه گرفت پرسیدم گفتن باز چون بخشنامه داره عوض می شه برای همون هم نمی شه فعلا اقدامی کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme1360 نمایش پست ها

خوب اگه رتبه اول دانشکده از این سهمیه استفاده نکنه، میرسه به نفر بعد که پسره؟؟

مثلاً من خودم از نظر معدل بعد از یکی از دخترها (البته توی یک گرایش دیگه هستند ایشون، اما معدلشون بیشتره و تو دانشکده اول هستند) هستم...

میتونم از سهمیه شاگرد اولی تو دانشکده استفاده کنم؟؟؟ (فوق لیسانس میخونم، ترم 4)

Junior Member

تا جایی که من فهمیدم برای کسایی که می خواهند ثبت اختراع انجام بدهند، باید اختراعشون رو برای بررسی به بنیاد نخبگان بدهند و بعد از پزیرفته شدن در سطح 3 می توانند عضو بنیاد نخبگان بشوند و بعد برای انجام خدمت یک پروژه بگیرند و احیاناً حین تحصیل انجامش بدهند. من در حال تحصیل در دوره دکتری خارج از کشور هستم می خواستم ببینم آیا می شود در حین تحصیل در دوره دکتری در خارج از کشور هم اقدام به ثبت اختراع و عضویت در بنیاد نخبگان کرد و بعد هم پروژه سربازی رو گرفت و در حین تحصیل انجام داد؟ البته میتونم برای دوره آموزشی هم مرخصی بگیرم یا بعد از فارق التحصیلی برم. یا اینکه بعد از تحصیل و برای دوره فوق دکتری هم میشود حین تحصیل پروژه را انجام داد؟
    ممنون می شم دوستان اکه پاسخ بدن یا تا حدودی راهنمایی کنند.

سلام دوست عزیز! میخواستم سوال کنم برای تائید شاگرد اولی داشتن یه نامه تائیدیه از گروه یا دانشکده کفایت میکنه یا باید کار دیگه ای کرد؟ منظورم اینه که یه نامه با تائید رئیس گروه بنیاد ملی نخیگان کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)