صفحه 150 از 1402 نخستنخست ... 501001401411421431441451461471481491501511521531541551561571581591602002506501150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenaghaei نمایش پست ها
    من قبل عید مدارکم رو تحویل دادم نزدیک به 40 روز میشه
    البته میدونم که ب ن ن م اسامی رو بعد از عید فرستاده واسه صدور کارت
    شما چند وقته منتظر کارتی؟
    اکی میگفتن دو ماهه میاد کارتش! من تازه مدارکم را دادم نزدیک 1 هفته! البته خیلی نیاز به کارت ندارم!

Junior Member

سلام دوستان.من معدل ارشدم 18/42 هست بدون احتساب پایان نامه که اونم میدونم بالای 19 میگیرم و شاگرد اولیم حتمیه.1 مقاله آی اس آی هم دارم.فقط اینکه دانشگاه آزادم.نمیدونم بچه های آزاد شامل این قانون میشن.آخه از یکی شنیدم میگفت دانشگا آزاد شامل نمیشه,فقط دولتی حساب میشه.ممنون میشم اگه کسی میدونه بهم بگه

Junior Member

سلام دوستان.من معدل ارشدم 18/42 هست بدون احتساب پایان نامه که اونم میدونم بالای 19 میگیرم و شاگرد اولیم حتمیه.1 مقاله آی اس آی هم دارم.فقط اینکه دانشگاه آزادم.نمیدونم بچه های آزاد شامل این قانون میشن.آخه از یکی شنیدم میگفت دانشگا آزاد شامل نمیشه,فقط دولتی حساب میشه.ممنون میشم اگه کسی میدونه بهم بگه.یه سوال دیگه هم داشتم،اگه شرایط بنیاد ملی نخبگان برای من در نظر گرفته نشه و بخام با پروژه کسری خدمت بگیرم،میتونم به یکی از سازمان هایی که توی لیست ویکی سربازی هست مراجعه کنم,ازشون بخام مثلا 3تا پروژه مختلف برام تعریف کنن؟ممنون میشم اگه کسی میدونه توضیح بده

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kav نمایش پست ها
    سلام دوستان.من معدل ارشدم 18/42 هست بدون احتساب پایان نامه که اونم میدونم بالای 19 میگیرم و شاگرد اولیم حتمیه.1 مقاله آی اس آی هم دارم.فقط اینکه دانشگاه آزادم.نمیدونم بچه های آزاد شامل این قانون میشن.آخه از یکی شنیدم میگفت دانشگا آزاد شامل نمیشه,فقط دولتی حساب میشه.ممنون میشم اگه کسی میدونه بهم بگه.یه سوال دیگه هم داشتم،اگه شرایط بنیاد ملی نخبگان برای من در نظر گرفته نشه و بخام با پروژه کسری خدمت بگیرم،میتونم به یکی از سازمان هایی که توی لیست ویکی سربازی هست مراجعه کنم,ازشون بخام مثلا 3تا پروژه مختلف برام تعریف کنن؟ممنون میشم اگه کسی میدونه توضیح بده
    سلام دوست عزیز
    اینکه بچه های دانشگاه آزاد هم میتونن استفاده بکنن یا نه را میتونین حضوری برید بنیاد ملی نخبگان شهرتان و ازشون بپرسید.
    در مورد تعریف پروژه کسری : از لحاظ قانونی نمیشه همزمان چند تا پروژه تعریف کرد و شما باید یکی را تمام کنید و بعد آن یکی را تعریف کنید. ولی اگه با سازمان مورد نظر صحبت بکنید شاید راضی بشه.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

مرسی دوست عزیز.پس من از فردا پی گیر کاراش میشم.ببخشید فقط اینکه اگه از چند تا سازمان مختلف بگیرم چی؟مشکل ایجاد میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kav نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز.پس من از فردا پی گیر کاراش میشم.ببخشید فقط اینکه اگه از چند تا سازمان مختلف بگیرم چی؟مشکل ایجاد میکنه؟
    احتمالاً چند تا سازمان مشکلی نداشته باشه (البته به خودشون بگید تا در جریان باشند)؛ ولی نباید پروژه ها همزمان تعریف بشه. تاریخ ها باید پشت سر هم باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate

سلام آيا كسى ميدونه كه امكان استفاده از پروژه هاى سازمان هاى موردتاييد نيروهاى مسلح جهت كاهش مدت سربازى در صورتى كه سرباز غيبت داشته باشه وجود داره يا نه؟ من الان غيبت دارم و از خارج از كشور برگشتم اگر مشغول سربازى بشم بازهم امكان استفاده از پروژه ها براى كاهش مدت سربازى هست؟
    نخبه نيستم ولى مدرك كارشناسى ارشد دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شریف

سلام
    من برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد نخبگان میخوام اقدام کنم، الان یک مقاله دارم که توی ژورنالی که ISI هست accept شده، و فقط بهم ایمیل زدن که accept شده حالا نمیدونم چه مدرکی رو باید برای بنیاد نخبگان ببرم که قبول کنن این مقاله accept شده. اگر کسی قبلا تجربشو داشته ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member hossein12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business

نقل قول نوشته اصلی توسط Citrizin نمایش پست ها
    سلام
    من برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد نخبگان میخوام اقدام کنم، الان یک مقاله دارم که توی ژورنالی که ISI هست accept شده، و فقط بهم ایمیل زدن که accept شده حالا نمیدونم چه مدرکی رو باید برای بنیاد نخبگان ببرم که قبول کنن این مقاله accept شده. اگر کسی قبلا تجربشو داشته ممنون میشم کمکم کنید.
    دوست عزیز ، همون نامه قبولی برای بنیاد کافی هست . موفق باشید

سلام دوستان

من حدود 1 سال هست كه پرو‍ژه گرفتم بجاي سربازيم و مي خوام تا آخر خرداد تمومش كنم و تير ماه آموزشي رو برم. پذيرش از كانادا دارم و مي خوام الان واسه ويزا اقدام كنم. كسي مي دونه كه بنياد الان واسه گرفتن پاسپورت بهم نامه مي ده يا نه؟ كلا كسي تو وضعيت من مي تونه واسه گرفتن پاسپورت و ويزا اقدام كنه اصلا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)