صفحه 154 از 1402 نخستنخست ... 541041441451461471481491501511521531541551561571581591601611621631642042546541154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

ببینید دوست عزیز درسته که شورا تشکیل می شه و.... ولی شما با این شرایطی که گفتید اگه مقاله ISI داشته باشید به مشکلی برنمیخورید. تا جایی که من میدونم سختگیری آنچنانی نمیشته. ضمنا، پروسه ی تایید شما کلا 1ماه طول می کشه پس به جای نگرانی زودتر اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kav نمایش پست ها
    سلام دوستان.با تشکر از دوستانی که وقت میگذارند و پاسخ میدن به سوالات.من حضوری رفتم بنیاد،واقع در خیابان نجات الهی.شرایطمو گفتم،اینکه دانشگا آزادم،توی ارشد شاگرد اولم،پرسید معدلت چنده چون بچه های آزاد ضریب بهشون تعلق نمیگیره،گفتم 18.42گفتش اوکی موردی نیس.گفت فقط باید یه مقاله isiداشته باشی.بعد یه صندلی اونورتر یه آقایی نشسته بود داشت واسه یکی دیگه از بچه ها توضیح میداد که دلتونو خوش نکنید که چون شرایط رو دارین میتونین پروژه به جای خدمت بگیرین.توی شورایی که تشکیل میشه اعضای هیات علمی دانشگاهها نشستن،نظر میدن که مثلا فلانی با اینکه این مقالرو داره،معدلش اینه اما مناسب نمیبینیمش.منم بدجوری تو دلم خالی شد.گفتم اگه اینجوری باشه که هیچی.بهتره یه فکر دیگه کنمو دنبال پروژه کسری خدمت باشم بجاش.حالا اگه دوستان باز نظری دارن که حرفای این فرد فقط واسه تضعیف روحیه ما بوده بگن یا اگه واقعا اینجوریه راه بهترو انتخاب کنم.ممنون از دوستان

ببینید دوست عزیز درسته که شورا تشکیل می شه و.... ولی شما با این شرایطی که گفتید اگه مقاله ISI داشته باشید به مشکلی برنمیخورید. تا جایی که من میدونم سختگیری آنچنانی نمیشته. ضمنا، پروسه ی تایید شما کلا 1ماه طول می کشه پس به جای نگرانی زودتر اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این طرح شامل بچه های کارشناسی(لیسانس) هم میشه؟
    رشته ام IT هستش
    تا جایی که اطلاع دارم طرح جایگزین سربازی برای دانشجویان یا فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی است. البته دوستانی داشتم که کارشناسی بودند ولی پروژه ی کسر خدمت (نه جایگزین) انجام دادند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال
    معدل ارشد من 17.30 هست و معدل کارشناسیم با ضریب که از بنیاد گرفتم میشه 15.72 ، 5 تا کنفرانسی دارم و 3 تا علمی پژوهشی که یکی مزتبط با پایان نامه هست، از بنیاد پرسیدم ولی گفتن اقدام کن تا جواب بیاد.........
    حالا بنظر شما ممکنه این مورد برای من محقق بشه و بتونم از تسهیلات سربازی استفاده کنم؟
    سلام
    فکر کنم شما از طریق نخبگی پژوهشی بتونی اقدام کنی و 20 امتیاز بنیاد رو بدست بیارید بعد برای شما تشکیل جلسه میدن اگه موافقت بشه میتونید.سقف امتیاز هر علمی پژوهشی داخلی 4 امتیاز و کنفرانس 2 امتیاز هست.علمی پژوهشی خارجی 3 و ISI هفت امتیاز(اینا سقف امتیازن)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin76 نمایش پست ها
    تا جایی که اطلاع دارم طرح جایگزین سربازی برای دانشجویان یا فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی است. البته دوستانی داشتم که کارشناسی بودند ولی پروژه ی کسر خدمت (نه جایگزین) انجام دادند.
    سلام

منم برای کسر خدمت میخوام ،الانم سربازم،نیروی زمینی سپاه ؟؟
    این جایگزین که گفتید قضیه اش چیه؟؟؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi_gh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من تازه عضو این فرم شدم. در حال حاضر دارم پروژه جایگزین خدمت سربازی رو می گذرونم، یعنی از امتیاز بنیاد نخبگان استفاده کردم. یه 7 ماهی از پروژه داره می گذره و خدارو شکر راضیم، یک سوال در مورد دوره آموزشی داشتم، چون به احتمال زیاد می خوام تیرماه این دوره رو بگذرونم می خواستم بدونم کدوم پادگان است؟ چند روزست؟ شرایطش مثل دوره آموزشی بقیه پادگان هاست یا آسون تر می گیرند؟ ممنون می شم از دوستانی که تجربه دارند و دوره اموزشی نخبگان رو گذروندند راهنمایی کنند. باز هم ممنون و به امید موفقیت برای دوستان
    سلام دوست عزیز
    من خودم نرفتم ولی اونطوری که از بقیه شنیدم :
    پادگان شهید مدرس کرج
    45 روز
    شرایط آسان تر از بقیه پادگان ها است.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

سلام خدمت دوستان
    من تازه عضو این فرم شدم. در حال حاضر دارم پروژه جایگزین خدمت سربازی رو می گذرونم، یعنی از امتیاز بنیاد نخبگان استفاده کردم. یه 7 ماهی از پروژه داره می گذره و خدارو شکر راضیم، یک سوال در مورد دوره آموزشی داشتم، چون به احتمال زیاد می خوام تیرماه این دوره رو بگذرونم می خواستم بدونم کدوم پادگان است؟ چند روزست؟ شرایطش مثل دوره آموزشی بقیه پادگان هاست یا آسون تر می گیرند؟ ممنون می شم از دوستانی که تجربه دارند و دوره اموزشی نخبگان رو گذروندند راهنمایی کنند. باز هم ممنون و به امید موفقیت برای دوستان

یک سوال دیگه هم داشتم، اگه مشکل پزشکی داشته باشی چی؟ می تونی به نخبگان نیروی مسلح قبل از ثبت نام برای آموزشی اطلاع بدی؟ کسی چنین تجربه ای داشته؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi_gh نمایش پست ها
    یک سوال دیگه هم داشتم، اگه مشکل پزشکی داشته باشی چی؟ می تونی به نخبگان نیروی مسلح قبل از ثبت نام برای آموزشی اطلاع بدی؟ کسی چنین تجربه ای داشته؟ ممنون
    سلام
    من جواب سوالتو نمیدونم ولی فکر کنم شما میتونی راهنمایی کنی

1. ضمنا شما دفترچه رو پست کردی بعد رفتی نیرو مسلح یا همین که نامه رو بنیاد زد رفتی اونجا؟
    2.حقوق چقدر میدن؟
    3. میشه بگی کدوم سازمان رفتی اگه رشته ات مهندسی برق باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran1511 نمایش پست ها
    1- برای نخبگی 10 ماه طول میکشه...سازمان ها لسیت شدن باید سئوال کنید که کدوم مناسب تره
    2- 290 تا 300 تومن حقوق که فکر کنم ب ن ن م میده نه سازمان! چون اگه دست سازمان بود نمی داد!
    3- بله میشه زودتر هم تموم کرد خود من 7 ماهه تموم کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیامد..باید سازمان را راضی کنید!
    4- بله پادگان مدرس هم میشه با ماشین شخصی رفت پارکینگ داره دم در پادگان که ماشینتون رو اونجا پارک می کنید و شبی 500 تومن تا اونجایی که یادمه هزینه پارکینگ میدید
    ممنون اقا مهران
    من زنگ زدم ب ن ن م گفتن اول دفترچه ات رو بفرست هر وقت برگ سبز اومد بیا اینجا گفت یه 2 هفته طول میکشه تا پرونده تشکیل بدن. شما تجربه ای در این زمینه داری. الان نزدیک 3 ماه بیکارم تازه از خارج برگشتم.
    شما راجع به حقوق مطمئنی؟ لابد نباید بریم سرکار و پروژه رو میشه تو خونه انجام داد راستی من شنیدم میشه یه نامه گرفت و رفت جای دیگه کار کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)