صفحه 156 از 1402 نخستنخست ... 561061461471481491501511521531541551561571581591601611621631641651662062566561156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    دوستانی که آموزشی نخبگان مدرس کرج رفتن، لطفا بگن آموزشی شون چند روز بوده؟
    خلاصه ای هم از محتوای دوره و سخت گیری و ... بگن که دیگه خیلی خوب بشه!
    45 روزه
    محتوای دوره که بیشتر وقت تلف شدن بود
    سخت هم اصلا نبود

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،

کسی اطلاعی داره این ساماه ثریا که بنیاد نخبگان راه اندازی کرده چقدر طول میکشه تا مدارک رو بررسی کنه و جواب بده؟

با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosy نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،

کسی اطلاعی داره این ساماه ثریا که بنیاد نخبگان راه اندازی کرده چقدر طول میکشه تا مدارک رو بررسی کنه و جواب بده؟

با سپاس
    سلام
    بین 1 الی 2 ماه طول میکشه. سعی کن هر چند وقت یکبار سامانه رو چک کنی. ببین توی قسمت تشکیل پرونده کدوم قسمت 1 میشه.

دوستان من 1 تیر اعزامم.اول میخاستم ببینم،1)میشه پذیرش سپاه گرفت و خدمت رو شروع کرد(چون کارت تکمیلی دارم ومیخام آموزشی نرم)،بعد پروژه از دانشگاه مالک اشتر گرفت،همزمانی که تو سپاهم و سربازی میکنم،پروژه بگیرم؟2)چقدر کسری میدن؟3)خارجکی ها(کانادایی ها) واسه پذیرش،متوجه میشن،ماها اینجور جاها کار کردیم،دردسر نمیشه؟؟تو بلک لیست میریم یا نه!4)تو کارت پایان خدمت چی مینویسن؟ چیزی از وزارت دفاع مینویسن که کار کردیم یا نه؟یا فقط مینویسن سپاه خدمت کرده؟؟!6)خروجی کار حتما باید مقاله isi باشه دیگه؟ممنون میشم راهنماییم کنید...................

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein12345 نمایش پست ها
    دوست عزیز ، همون نامه قبولی برای بنیاد کافی هست . موفق باشید
    نامه ی پذیرش مقاله حتما باید امضای استاد راهنما را داشته باشه

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2014 نمایش پست ها
    دوستان من 1 تیر اعزامم.اول میخاستم ببینم،1)میشه پذیرش سپاه گرفت و خدمت رو شروع کرد(چون کارت تکمیلی دارم ومیخام آموزشی نرم)،بعد پروژه از دانشگاه مالک اشتر گرفت،همزمانی که تو سپاهم و سربازی میکنم،پروژه بگیرم؟2)چقدر کسری میدن؟3)خارجکی ها(کانادایی ها) واسه پذیرش،متوجه میشن،ماها اینجور جاها کار کردیم،دردسر نمیشه؟؟تو بلک لیست میریم یا نه!4)تو کارت پایان خدمت چی مینویسن؟ چیزی از وزارت دفاع مینویسن که کار کردیم یا نه؟یا فقط مینویسن سپاه خدمت کرده؟؟!6)خروجی کار حتما باید مقاله isi باشه دیگه؟ممنون میشم راهنماییم کنید...................
    سلام دوست عزیز
    لطفا بخش ویکی سربازی را مطالعه بفرمایید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

سلام
    با تشکر از اطلاعات مفیدتون من پس از مطالعه مطالب سایت این سوالات رو دارم و ممنون می شم اگه پاسخ بدید
    من فارغ التحصیل ارشد و شاگرد اول هستم مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم اما ISI نه. سوالم اینه که آیا می تونم از شرایط نخبگی استفاده کنم؟ اگر بعد از مدتی مقاله ISI بفرستم و نتیجش بیاد چی؟
    یه سوال دیگه هم داشتم: واسه خدمت سربازی می خوام امریه بگیرم تو دانشگاه غیر انتفاعی تدریس کنم. آیا این امکان وجود داره که در حین امریه پروژه واسه کسری خدمت سربازی بگیرم؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushojagh نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از اطلاعات مفیدتون من پس از مطالعه مطالب سایت این سوالات رو دارم و ممنون می شم اگه پاسخ بدید
    من فارغ التحصیل ارشد و شاگرد اول هستم مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم اما ISI نه. سوالم اینه که آیا می تونم از شرایط نخبگی استفاده کنم؟ اگر بعد از مدتی مقاله ISI بفرستم و نتیجش بیاد چی؟
    یه سوال دیگه هم داشتم: واسه خدمت سربازی می خوام امریه بگیرم تو دانشگاه غیر انتفاعی تدریس کنم. آیا این امکان وجود داره که در حین امریه پروژه واسه کسری خدمت سربازی بگیرم؟
    سلام دوست عزیز
    1. ببینید مقاله اجباری نیست که حتما ISI باشه ؛ علمی پژوهشی هم قبوله ؛ ولی ممکنه کمیسیون گیر بده. این به رشته شما هم بستگی داره. ولی موقع اقدام برای بنیاد ملی نخبگان باید مقاله اکسپت شده باشه ؛ بعدا فکر نمیکنم بشه.
    2. سوالات مربوط به امریه را بهتره در تاپیک های مربوطه بپرسید تا بهتر جواب بگیرید. ( البته تا جایی که میدونم به امریه ها کسری تعلق نمیگیره. )
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    لطفا بخش ویکی سربازی را مطالعه بفرمایید.
    موفق باشید
    ممنون دوست من.لینک رو خوندم.ولی چیزی در مورد اینکه تو کارت پایان خدمت، اتمام سربازی رو مثلا سپاه میزنه یا چیز دیگه(وزارت دفاع)،نگفته.یعنی همون مشکل خروج از کشور رو داره یا نه و اونا واسه پذیرش چیزی از این موضوع اطلاع دارن یا نه.اخه نمیشه زنگ زد واین چیزا رو ازشون پرسید....

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2014 نمایش پست ها
    ممنون دوست من.لینک رو خوندم.ولی چیزی در مورد اینکه تو کارت پایان خدمت، اتمام سربازی رو مثلا سپاه میزنه یا چیز دیگه(وزارت دفاع)،نگفته.یعنی همون مشکل خروج از کشور رو داره یا نه و اونا واسه پذیرش چیزی از این موضوع اطلاع دارن یا نه.اخه نمیشه زنگ زد واین چیزا رو ازشون پرسید....
    دوست عزیز، نزدیک یک ماه پیش جناب Rajabinasab اسکن کارت شون رو در فروم قرار دادند. لطفا اینجا رو نگاه کنید.
    جواب بقیه سوالات تون هم هست. فقط باید وقت بذارید و مطالعه کنید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)