صفحه 159 از 1402 نخستنخست ... 591091491501511521531541551561571581591601611621631641651661671681692092596591159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام دوستان...
    من دانشجوی سال آخر پزشکی هستم می خواهم از مزایای کسر حدکت استفاده کنم جز نخبگان هم نیستم چند تا سوال داشتم
    1- پروژ ه های کسر خدمت شامل من می شود ؟
    2- برای گرفتن پروژه حتما باید حضوری رفت یا میشه تلفنی تماس گرفت و اگر پروژه مورد علاقه داشتن بعد رقت؟
    3- شما کسی از بچه های پزشکی را می شناسید که کسر جدمت گرفته باشند؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط lordmt نمایش پست ها
    ببخشید اگه سوالاتم زیاد شد:
    من رشته ام عمرانه-میخوام ببینم چه سازمان هایی برم برای اقدام بهتره؟
    لیست و جدول بخش ویکی رو خوندم ولی دقیقا چیزی عایدم نشد.
    بعلاوه اینکه از اساتیدم با سازمانها همکاری دارند اگر نامه ای و معرفی ازشون بگیرم نکته مثبتی بشمار میره؟
    خواهش میکنم.

در مورد عمران نمیدونم چه سازمان هایی مرتبط با رشته شما هستند. بهتره دوستان جواب بدن.

در مورد معرفی نامه از استاد، تنها چیزی که به فکرم میرسه اینه که ممکنه اگر خودتون بخواهید با سازمان ها صحبت کنید، وقتی مدارک رو (به علاوه معرفی نامه) به دفتر نخبگان سازمان مربوطه بدید، راحت تر شما رو بپذیرند. کاربرد دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

Junior Member

سلام ببخشین یه سوال داشتم
    من رشته ام محیط زیست هستش
    کسی میدونه از کدوم بخش محیط زیست میتونم برا کسری کمکم بگیرم؟
    ما GIS هم خوندیم و و جزو دروس اصلی ما بود خودم هم بیرون رفتم کلاس و بلدم
    یکی دیگه از کارا هم پرسشنامه هس که ما میتونیم مثلا برای نیروی انتظامی طرح میزان رضایمندی کار کنیم
    کسی میدونه به اینجور مهارت ها پروژه میدن یا نه ؟

سلام دوستان...
    من دانشجوی سال آخر پزشکی هستم می خواهم از مزایای کسر حدکت استفاده کنم جز نخبگان هم نیستم چند تا سوال داشتم
    1- پروژ ه های کسر خدمت شامل من می شود ؟
    2- برای گرفتن پروژه حتما باید حضوری رفت یا میشه تلفنی تماس گرفت و اگر پروژه مورد علاقه داشتن بعد رقت؟
    3- شما کسی از بچه های پزشکی را می شناسید که کسر جدمت گرفته باشند؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

دوستان کسی در مورد سازمان هایی که برای برق(کنترل) پروژ کسر تعریف می کنند اطلاعی داره؟/

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام، سوال من در مورد کارت پایان خدمت هست. من از طریق بنیاد نخبگان سربازی ام رو گذروندم . مدرک من پزشکی هست ، درجه پزشکان ستوان1 تعلق میگیره همیشه (دوستانم ستوان1 گرفتند). به همین ترتیب درجه من نیز در حکم درجه ستوان 1 بود . اما کارت پایان خدمت من با درجه ستوان 2 اومده.
    با توجه به اینکه کارتها الکترونیکی شده و اطلاعات کمی رویش ثبت میشه. و با توجه به امکان طولانی شدن روند صدور مجدد کارت، میخواستم بدونم کسی تجربه از این داره که آیا این مساله در مصاحبه سفارت خانه آمریکا ایجاد مشکل میکنه یا نه؟ چنانچه مشکلی ایجاد نمیکنه که دیگه برای کارت مجدد اقدام نکنم و برم برای ادامه کارها.

ممنون

سلام. این شورای بنیاد نخبگان (کمیته نظام وظیفه) به چه چیزهایی گیر میده؟ اگه ژورنالی که مقاله اکسپت شده جز ژورنال های مورد تایید بنیاد باشه(وقتی از سامانه ثریا، مقاله رو آپلود می کنید لیست ژورنال ها رو نشون میده) ممکنه بازم رد کنن؟
    از مسئولش پرسیدم گفت ما 23 تا کمیته تخصصی داریم!!!!فقط هم کیفیت مقالات رو بررسی میکنن و به توصیه نامه و ... کاری ندارند. ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن، پاسخ بدن.

سلام
    من 8 ماه کسری الان در نخبگان دارم ( 5 ماه پروژه و 3 ماه پایان نامه (قبل 91 بود) الان 9 ماه از سربازیم مونده و یه پروژه 7 ماه کسری هم انجام دادام که میگن 1 ماه دیگه آماده می شه که بره برای نخبگان. حالا با توجه به تجربه و مدت زمان طول کشیدن تا دفاع در نخیگان به نظرتون بی خیال این آخری شم برم نخبگان دفاع کنم یا این 1 ماه وایسم. خواهشن با توجه به تجریه ای که از نخبگان دارید راهنمایی کنید
    ویرایش توسط AMIRHEAVY666 : May 6th, 2013 در ساعت 11:51 PM دلیل: غلط نوشتاری

سلام
    من سوالی ندارم فقط می خوام یه رفع ابهامی بکنم از روندی که قراره واسم اتفاق بیفته. لطفا اگر اشتباه میگم تصحیح کنید:

درصورتیکه پروژه های کسر خدمت تمام بشه و نامه پایانی بنیاد، مبنی بر میزان کل کسر خدمت آماده باشه 2 حالت وجود داره:
    1- شخص همچنان در معافیت تحصیلی (فرجه یک ساله) باشه و هنوز به ددلاین ارسال مدارک سربازی نرسیده باشه.
    2- شخص مدارک سربازی رو فرستاده باشه (اعلام آماده خدمت) یا برگه سبز دستش باشه یا در حین انجام سربازی باشه

در حالت اول:
    نامه بنیاد به نظام وظیفه داده میشه و اونجا تو سیستم ثبت میشه. بعد که واسه سربازی اقدام می کنیم تو برگه سبز میزان کسر خدمت درج شده و اون مقدار از خدمت اصلی (21 ماه) کم میشه.

در حالت دوم:
    نامه بنیاد به نظام وظیفه داده میشه، اونا نامه رو میگیرن و یه نامه دیگه میدن رونوشت به جایی که شخص داره خدمت میکنه. شخص اون نامه رو میبره جایی که داره خدمت می کنه و اونجا از خدمت اصلیش کسر میشه.

لطفا بگید آیا این روندی که گفتم درسته؟

Banned

سلام

دوستان یک سوالی داشتم . آیا کسانی که توی مسابقات خوارزمی مقام میارند ، و یا با ثبت اختراع عضو بنیاد نخبگان میشند ، برای ادامه تحصبل در مقطع بالاتر شرط معدل هم دارند یا نه؟!

امروز من با مسئول دانشگاه امیرکبیر حرف میزدم میگفت معدل بالای 15 جزو شرایط هست!! معدل من 14.73 هست و یعنی هیچ!
    جالبه طرف میگفت ، برو بشین واسه کنکور بخون !! وافعا دلم نمیخواد یه لحظه هم توی این مملکت بمونم! مدرک گرا ! نمره گرا ! (تنها چیزی که هیچوقت برام مهم نبود در حین تحصب نمره بود! وگرنه از لحاظ علمی حاضرم با همه معدل 20 های هر دانشگاهی مسابقه بدم)

واقعا که به حال خودم و مملکتم متاسفم!

لطفا اگر کسی از دوستان در اینباره اطلاع دقیقی داره بگه خیلی ممنون میشم

راستی من لیسانس کامپیوتر دانشگاه شیرازم و میخواستم واسه ارشد رباتیک امیرکبیر اقدام کنم که آب پاکی رو ریختن رو دستمون!!
    ویرایش توسط studentz : May 7th, 2013 در ساعت 05:54 PM دلیل: ترکیب پست ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)