صفحه 160 از 1402 نخستنخست ... 601101501511521531541551561571581591601611621631641651661671681691702102606601160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شریف

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام
    من برای استفاده از تسهیلات سربازی بنیاد نخبگان توی سامانه ثریا ثبت نام کردم. هنوز به اون مرحله ای که توصیه نامه استادها رو میخواد نرسیدم، فعلا سیستمشون بهم گفته که باید صبر کنم. کسی اطلاع داره چه مدت باید صبر کنم؟

الان تقریبا یک هفته و نیم شده و هیچ خبری نیست توی سیستمشون

Banned

سلام دوستان

آقا مگر اغضای بنیاد ملی نخبگان (یا حداقل برگزیدگان خوارزمی) امکان تحصیل بدون کمکور در مقطع بالاتر رو نداشتند؟
    من الان تماس گرفتم و با بخش تسهیلات تحصیلی حرف زدم ، یارو کلا منکر شد و گفت اصلا همچین چیزی نداره بنیاد!!!
    من تازه زنگ زده بودم که بپرسم شرط معدل داره یا نه ، گفت اصلا همچین چیزی وجود نداره!!

لطفا اگر کسی اطلاع دقیق از این موضوع داره بگه ، واقعا واسم مهمه و در تصمیم گیری آینده ام فوق العاده مهمه (خواهشا مدیریت پست رو پاک نکنه!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط Citrizin نمایش پست ها
    سلام
    من برای استفاده از تسهیلات سربازی بنیاد نخبگان توی سامانه ثریا ثبت نام کردم. هنوز به اون مرحله ای که توصیه نامه استادها رو میخواد نرسیدم، فعلا سیستمشون بهم گفته که باید صبر کنم. کسی اطلاع داره چه مدت باید صبر کنم؟

الان تقریبا یک هفته و نیم شده و هیچ خبری نیست توی سیستمشون
    سلام
    اگه اوضاع خوب پیش بره حدود 45 روز تا دوماه طول میکشه اگه نقص مدارک نداشته باشین توصیه نامه ها رو می خوان

سلام
    کسی از دوستان برای بهداری کل ناجا پروژه کسر خدمت انجام داده ؟
    روند گرفتن پروژه در این مرکز چطوریه؟
    من زنگ زدم گفتن از روی سایت یکی از اولویت ها را انتخاب کن و پروپوزال آن را بفرست.آخه بدون استاد راهنما و ثبت عنوان میگه میشه؟

ببخشید میشه پایان نامه خود را به عنوان پروژه کسر خدمت ارائه داد؟
    به کجا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidreza2 نمایش پست ها
    ببخشید میشه پایان نامه خود را به عنوان پروژه کسر خدمت ارائه داد؟
    به کجا؟
    جدیداً بنیاد نرفتم. ولی دوستانی که رفتن، توی همین تاپیک نوشتن که دیگه پایان نامه رو قبول نمیکنن.

فقط یک راه هست (یه راه و دو راهکار). به سازمانی که برای انجام پروژه کسر خدمت میرید؛ استاد راهنما می پرسه که توانایی ها، تحقیق ها و علاقه خودتون چیه:

A) شما هم می تونید بگید پایان نامه ام فلان چیزه؛ اون وقت ممکنه بگه خوبه و همون را به عنوان یه پروژه قبول کنه.
    B) هم اینکه میتونید بهش بگید به فلان موضوع علاقه دارم (نگید موضوع پایان نامه تون بوده). بعد استاد میگه table of content بده. شما عیناً فهرست مطالب پایان نامه رو ایمیل می کنید و اگر اوکی داد، همون پایان نامه رو در 3 قسط بهش میدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl2012 نمایش پست ها
    سلام
    من سوالی ندارم فقط می خوام یه رفع ابهامی بکنم از روندی که قراره واسم اتفاق بیفته. لطفا اگر اشتباه میگم تصحیح کنید:

درصورتیکه پروژه های کسر خدمت تمام بشه و نامه پایانی بنیاد، مبنی بر میزان کل کسر خدمت آماده باشه 2 حالت وجود داره:
    1- شخص همچنان در معافیت تحصیلی (فرجه یک ساله) باشه و هنوز به ددلاین ارسال مدارک سربازی نرسیده باشه.
    2- شخص مدارک سربازی رو فرستاده باشه (اعلام آماده خدمت) یا برگه سبز دستش باشه یا در حین انجام سربازی باشه

در حالت اول:
    نامه بنیاد به نظام وظیفه داده میشه و اونجا تو سیستم ثبت میشه. بعد که واسه سربازی اقدام می کنیم تو برگه سبز میزان کسر خدمت درج شده و اون مقدار از خدمت اصلی (21 ماه) کم میشه.

در حالت دوم:
    نامه بنیاد به نظام وظیفه داده میشه، اونا نامه رو میگیرن و یه نامه دیگه میدن رونوشت به جایی که شخص داره خدمت میکنه. شخص اون نامه رو میبره جایی که داره خدمت می کنه و اونجا از خدمت اصلیش کسر میشه.

لطفا بگید آیا این روندی که گفتم درسته؟
    دوستان سکوتتون علامت رضاست دیگه؟!؟!
    یعنی این روند درسته؟

سلام
    من سوالی ندارم فقط می خوام یه رفع ابهامی بکنم از روندی که قراره واسم اتفاق بیفته. لطفا اگر اشتباه میگم تصحیح کنید:

درصورتیکه پروژه های کسر خدمت تمام بشه و نامه پایانی بنیاد، مبنی بر میزان کل کسر خدمت آماده باشه 2 حالت وجود داره:
    1- شخص همچنان در معافیت تحصیلی (فرجه یک ساله) باشه و هنوز به ددلاین ارسال مدارک سربازی نرسیده باشه.
    2- شخص مدارک سربازی رو فرستاده باشه (اعلام آماده خدمت) یا برگه سبز دستش باشه یا در حین انجام سربازی باشه

در حالت اول:
    نامه بنیاد به نظام وظیفه داده میشه و اونجا تو سیستم ثبت میشه. بعد که واسه سربازی اقدام می کنیم تو برگه سبز میزان کسر خدمت درج شده و اون مقدار از خدمت اصلی (21 ماه) کم میشه.

در حالت دوم:
    نامه بنیاد به نظام وظیفه داده میشه، اونا نامه رو میگیرن و یه نامه دیگه میدن رونوشت به جایی که شخص داره خدمت میکنه. شخص اون نامه رو میبره جایی که داره خدمت می کنه و اونجا از خدمت اصلیش کسر میشه.

لطفا بگید آیا این روندی که گفتم درسته؟
    دوستان سکوتتون علامت رضاست دیگه؟!؟!
    یعنی این روند درسته؟
    سلام
    من این مراحل رو نرفتم. ولی به نظر درست میاد.

کسانی که قبل از خدمت، پروژه انجام میدن، در آخر میرن کمیسیون و مشخص میشه چقدر کسر میشه و توی سیستم ثبت میشه. مثل بقیه کسری ها، توی برگه سبز هم حتماً نوشته خواهد شد.

کسانی هم که در حین خدمت هستن، دیده ام که اومدن بنیاد و معرفی شدن واسه انجام پروژه (البته باید بیشتر از 6 ماه به آخر خدمتشون مونده باشه. آخر خدمت نباشن.) مسلماً اونا هم بعد از انجام پروژه، نامه کسری میگیرن و میبرن به یگان خدمتشون.

به نظرم روند درسته. همینه.

Banned

هیچکس نمیدونه که آیا ادامه تحصیل بدون کنکور از طریق عضویت در بنیاد واقعیت داره یا شایعه است؟ و اگر واقعیت داره شرط معدل داره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط transformer نمایش پست ها
    هیچکس نمیدونه که آیا ادامه تحصیل بدون کنکور از طریق عضویت در بنیاد واقعیت داره یا شایعه است؟ و اگر واقعیت داره شرط معدل داره یا نه؟
    ادامه ی تحصیل بدون کنکور هیچ گونه ربطی به بنیاد نخبگان نداره.... آیین نامه هاش رو وزارت علوم می نویسه و چون صرفا مواردی مشترک بین "آیین نامه های تحصیل بدون کنکور وزارت علوم" و "شرایط تحت حمایت قرار گرفتن بنیاد نخبگان" هست اینجوری شایعه شده. یه کم سرچ کنید می تونید آخرین آیین نامه اش رو که فک کنم خرداد پارسال اعلام شد پیدا کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)