صفحه 17 از 1402 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627671175171017 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

چند روز پیش باز هم تماس گرفتم (دفعه قبل گفتن بخشنامه اردیبهشت اماده می شه) گفتن
    تا آخر خرداد ایین نامه جدید در دسترس نیست و به احتمال زیاد دیگه رتبه اولی امتیاز محسوب نمی شه . جالبه 3 ماه به بهانه اماده نبودن بخشنامه باید منتظر بود ظاهرا بنیاد 9 ماه در سال بیشتر کار نمی کنه البته اگه مشکل دیگه ای پیش نیاد
    دوستان اگه اطلاعات جدیدی دارن لطفا اعلام کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط paseaziz نمایش پست ها
    دوستان عزيز سلام
    بنده دانشجوي ترم ششم كارشناسي ارشد هستم. البته 12 واحد پيش نياز خوردم كه ميگن يك ترمت محسوب نميشه. البته مطمئن نيستم. من فعلا شاگرد اول كلاسم هستم. يعني بدون احتساب به نمره پايان نامه كه هنوز دفاع نكردم. اين ترم به اميد خدا دفاع خواهم كرد و با نمره اي كه ميگيرم شاگرد اوليم حفظ ميشه. اما از دوستان شنيدم ترم فارغ التحصيل شدن در شاگرد اولي تأثير داره. هيچكدام از همكلاسي هاي بنده نتونستند 4 ترمه فارغ التحصيل بشند. منتها بعضي ترم پيششون يعني ترم پنجم فارغ التحصيل شدند. سوالم از دوستان اينه كه آيا بنده اگه ترم ششم دفاع كنم (با توضيح اينكه 12 واحد پيش نياز هم گذروندم) و معدل كلم بيشتر از بقيه همكلاسي هام بشه، شاگرد اول كلاس محسوب ميشم؟ يا اونهايي كه ترم 5 دفاع كردند، با اينكه معدلشون كمتر از منه شاگرد اولند؟
    و در آخر اينكه آيا نامه دانشگاه به بنياد ملي نخبگان مبني بر شاگرد اولي لازمه يا جور ديگه اي بررسي مي كنند؟
    متشكرم
    بستگی به دانشگاه محل تحصیلتون داره. شما به یه گواهی نیاز دارید که شاگرد اولین، در مورد اینکه شاگرد اولی بر حسب سال ورود به دانشگاه حساب میشه یا ترم فارغ التحصیلی باید با آموزش کل دانشگاهتون، واحد فارغ التحصیلان صحبت کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاعی در مورد تسهیلات بنیاد ملی نخبگان واسه سربازی داره؟؟ یه قایل پی دی اف هست تو سایتشون که سه سطح تعریف کرده برای تسهیلات سربازی.. الف و ب و ج... کسی میدونی به هرکدومشون چه تسهیلاتی تعلق میگیره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

من الان دارم پروژه می گذرونم و اول تیر دارم میرم آموزشی احتمالا پادگان شهید مدرس سپاه. حدود 4 ماه از خدمتم مونده.

Junior Member

سلام دوستان

توی این فابل Military Service.pdf تو بخش تسهیلات نوشته:
    معافیت تحصیلی در تمام مقاطع تحصیلی که مستمرا توسط مشمول گذرانده می شود.

این یعنی چی؟ مگه کسانی که نخبه نیستند هم همین امکان رو ندارند؟

میشه این طور تعبیرش کرد که منظورش اینه که از معافیت تحصیلی هر مقطع میشه بیش از 1 بار استفاده کرد؟ یعنی میشه 2 تا فوق لیسانس خوند؟

پیشاپیش ممنون از کمکتون

Junior Member

سلام من 2 تا ثبت اختراع با تاییده ی علمی دارم و عضو بنیاد میشم به زودی ولی اول تیر میرم آموزشی آیا میتونم وسط دوره آموزش یا تو آخر اون بتونم یه پروژه بگیرم و دیگه نرم سربازی و با انجام اون پروژه پایان خدمت بگیرم ؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Essam نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاعی در مورد تسهیلات بنیاد ملی نخبگان واسه سربازی داره؟؟ یه قایل پی دی اف هست تو سایتشون که سه سطح تعریف کرده برای تسهیلات سربازی.. الف و ب و ج... کسی میدونی به هرکدومشون چه تسهیلاتی تعلق میگیره؟
    سلام
    فکر می کنم اون فایلی که منظورتون هست نخبگان رو به سه دسته تقسیم کرده نه تسهیلات سربازی رو؛ اگر اشتباه می کنم لطفا لینک فایل رو برام بفرسیتد.
    تسهیلات نظام وظیفه؛
    اعزام یکم تیر(با بقیه نخبگان در یک جا)،
    خروج از کشور بدون وثیقه،
    انجام پروژه تحقیقاتی بجای خدمت.
    موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط MiladKS نمایش پست ها
    سلام دوستان

توی این فابل Military Service.pdf تو بخش تسهیلات نوشته:
    معافیت تحصیلی در تمام مقاطع تحصیلی که مستمرا توسط مشمول گذرانده می شود.

این یعنی چی؟ مگه کسانی که نخبه نیستند هم همین امکان رو ندارند؟

میشه این طور تعبیرش کرد که منظورش اینه که از معافیت تحصیلی هر مقطع میشه بیش از 1 بار استفاده کرد؟ یعنی میشه 2 تا فوق لیسانس خوند؟

پیشاپیش ممنون از کمکتون

بله، افرادی هم که عضو بنیاد نیستند همین شرایط رو دارند.
    بهر حال هر طور که تعبیرش کنیم این جوری نمیشه که بشه دوبار از معافیت تحصیلی در یک مقطع استفاده کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dino نمایش پست ها
    سلام من 2 تا ثبت اختراع با تاییده ی علمی دارم و عضو بنیاد میشم به زودی ولی اول تیر میرم آموزشی آیا میتونم وسط دوره آموزش یا تو آخر اون بتونم یه پروژه بگیرم و دیگه نرم سربازی و با انجام اون پروژه پایان خدمت بگیرم ؟

بله، اگر آشنا داشته باشی یا یکم شانس بیاری؛ می تونی از همین فردا پروژه ت رو شروع کنی.

Junior Member

سلام جناب Hamid

ممنون از پاسختون. فکر می کنم امکان پذیر باشه. چون من الان دارم این کار رو می کنم. تو نظام وظیفه سؤال کردم و از یکی از بچه ها هم که داره همین کار رو می کنه پرسیدم، گفتن که با تسهیلات بنیاد میشه این کار رو کرد. البته نمی دونم که به استناد همین بند هست یا نه.

سلام میلاد جان،

یعنی یک ارشد تون تموم شده و ارشد دوم رو دارید می گذرونید بدون این که خدمت کرده باشید یا در حال خدمت باشید؟

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)