صفحه 18 از 1402 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728681185181018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام میلاد جان،

یعنی یک ارشد تون تموم شده و ارشد دوم رو دارید می گذرونید بدون این که خدمت کرده باشید یا در حال خدمت باشید؟

موفق باشید
    سلام.
    ارشدم هنوز تموم نشده یک ماه دیگه دفاع می کنم. بعد میرم یه ارشد دیگه خارج میخونم. خدمت هم نکردم. از تسهیلات سربازی بنیاد هم استفاده نکردم

شما هم موفق باشید

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad276 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    عذر می خوام معدل کارشناسی من 17.25 و یک مقاله ی ISI چاپ شده هم دارم اما نفر دوم ورودیمون هستم به نظر تون هیچ راهی وجود داره که بتونم از تسهیلات نخبگان (خروج از کشور بدون وثیقه) استفاده کنم؟ چون این جا خوندم که فقط به نفرات اول تعلق می گیره ... هیچ راه دیگه ای نداره؟؟ ....
    با سلام مجدد ......کسی از دوستان اطلاع داره که بخشنامه ی جدید بنیاد مشخص شده یا نه؟؟ و این که کماکان به نظرتون شانسی برای عضویت در بنیاد ندارم؟

Junior Member

با سلام مجدد ......کسی از دوستان اطلاع داره که بخشنامه ی جدید بنیاد مشخص شده یا نه؟؟ و این که کماکان به نظرتون شانسی برای عضویت در بنیاد ندارم؟
    سلام

من این هفته چند بار رفتم اونجا برای کار خودم. برای یکی از دوستام هم سؤال کردم. به نظرم میاد (و البته بهتره که خودتون حضوری برید اونجا بپرسید) که همچنان قاعده همون رتبه اول هست. چون به همه همین رو میگفتند.

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MiladKS نمایش پست ها
    سلام

من این هفته چند بار رفتم اونجا برای کار خودم. برای یکی از دوستام هم سؤال کردم. به نظرم میاد (و البته بهتره که خودتون حضوری برید اونجا بپرسید) که همچنان قاعده همون رتبه اول هست. چون به همه همین رو میگفتند.
    سلام ممنون بابت جوابتون ....لطف می کنید آدرس بنیاد رو این جا بنویسید ..من که نا امید شد اما باز برم شاید یه راه دیگه ای وجود داشت
    پیشاپیش ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام ممنون بابت جوابتون ....لطف می کنید آدرس بنیاد رو این جا بنویسید ..من که نا امید شد اما باز برم شاید یه راه دیگه ای وجود داشت
    پیشاپیش ممنون.
    خیابان ولیعصر - بعد از چهار راه پارک وی - خیابان شهید فلاحی (زعفرانیه سابق) - کوچه شیرکوه -پلاك 11 جديد

Junior Member

سلام - شما از کجا تاییدیه اختراعاتت رو گرفتی؟ مراحلش چه طوری بود؟
    دیگه اینکه کی اقدام کردی برای بنیاد و آیا کارت تموم شده باهاشون و عضو بنیاد شدی یا نه؟ اگه عضو بنیاد شدی از تاریخ دادن درخواستت تا تاریخ عضویتت چقدر طول کشید؟
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط dino نمایش پست ها
    سلام من 2 تا ثبت اختراع با تاییده ی علمی دارم و عضو بنیاد میشم به زودی ولی اول تیر میرم آموزشی آیا میتونم وسط دوره آموزش یا تو آخر اون بتونم یه پروژه بگیرم و دیگه نرم سربازی و با انجام اون پروژه پایان خدمت بگیرم ؟
    … Life is a Journey

Junior Member

خدارو شکر نخبه زیاد دارم اینجا
    یکی منو راهنمایی کنه
    بنده فارغ اتحصیل کارشناسی ارشدم، کلا هم تو مود این چیزا نبودم و الانم برا سربازی اقدام کردم
    اما شرایطی که گذاشتن یکمقداریش بهم میخوره
    من رتبه اول تو ورودیهای خودم هستم و یک مقاله برا مجله فرستادم که نمیدونم تو چه مرحله ای هست از طرفی اصلا برام مهم نیست که سربازیم معاف بشه یا برم. میخوام طرح امریه بگیرم اما میخوام بدونم از این طریق میشه اقدام کرد؟
    چون بنیاد نخبگان نیروهای مسلح شرطشون فقط رتبه اولی تو ورودیها بود :-؟ اما بنیاد نخبگان کشور یکم سختترش کرده.
    در واقع چون تقاضا امریه دادم میخوام ببینم رتبه اولیم میتونه کمک کنه که تو همون سازمانی که درخواست دادم( وزارت نیرو- شرکت آب و فاضلاب) امریم ردیف بشه و بعدها جذب اونجا بشم تو وب سایت وزارت نیرو هم شرایط نخبگی که آورده برا دانش آموختگان فقط نوشته رتبه اولیاونم تازه برا استخدام نه پذیرش سرباز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyboy نمایش پست ها
    سلام - شما از کجا تاییدیه اختراعاتت رو گرفتی؟ مراحلش چه طوری بود؟
    دیگه اینکه کی اقدام کردی برای بنیاد و آیا کارت تموم شده باهاشون و عضو بنیاد شدی یا نه؟ اگه عضو بنیاد شدی از تاریخ دادن درخواستت تا تاریخ عضویتت چقدر طول کشید؟
    ممنون
    من از معاونت پژوهشی دانشگاه علم وصنعت گرفتم
    ولی هنوز منتظر روزنامه رسمی هستم احتمالا تا دوره ی اموزشیم به پایان برسه عضو بنیاد بشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dino نمایش پست ها
    من از معاونت پژوهشی دانشگاه علم وصنعت گرفتم
    ولی هنوز منتظر روزنامه رسمی هستم احتمالا تا دوره ی اموزشیم به پایان برسه عضو بنیاد بشم
    متشکر،
    از بنیاد نخبگان معرفی تون کردن به معاونت پژوهشی دانشگاه علم وصنعت یا خود سازمان ثبت اختراعات معرفی تون کرد اونجا؟
    مراحل گرفتن تاییدیه از معاونت پژوهشی دانشگاه علم وصنعت چه جوری بود؟
    ممنون می شم یک بیشتر توضیح بدبن.
    … Life is a Journey

Junior Member

دوستان نخبه گرامي سلام
    من امسال رتبه يك دكتري روانشناسي دانشگاه علامه شدم. مقاله isi پذيرش شده هم يكي دارم، دوميش هم به زودي پذيرش ميگيره. 5 تا علمي پژوهشي دارم و معدلم 18/63 است. آيا براي عضويت در بنياد (به غير از رتبه اولي) راهي براي بنده وجود داره؟
    متشكرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)