صفحه 19 از 1402 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829691195191019 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط paseaziz نمایش پست ها
    دوستان نخبه گرامي سلام
    من امسال رتبه يك دكتري روانشناسي دانشگاه علامه شدم. مقاله isi پذيرش شده هم يكي دارم، دوميش هم به زودي پذيرش ميگيره. 5 تا علمي پژوهشي دارم و معدلم 18/63 است. آيا براي عضويت در بنياد (به غير از رتبه اولي) راهي براي بنده وجود داره؟
    متشكرم
    فکر نکنم راه دیگه ای باشه برای شما رتبه اولی می خواد و 2 تا ISI و ریکام . ولی این برای فوق هست شما تا دانشجوی دکترا نشدید به نظرم بهتره برید عضو شید چون احتمالا برای دکترا تعداد مقالات باید بیشتر باشه ولی باز مطمئن نیستم

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من برای خدمت از بنیاد ملی نخبگان برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح نامه گرفتم. من فوق لیسانس الکترونیک هستم و میخواستم بدونم کجا بهتره که از اونجا پروژه بگیرم، مثل اینکه دانشگاه مالک اشتر، صا ایران، دانشکده علوم پزشکی ارتش و ... جاهایی هستند که میشه باهاشون کار کرد.
    راستش میخواستم یه پروژه غیره حضوری بر دارم که خیلی هم اذیتم نکنند! صا ایران و مالک اشتر رفتم ولی هردوجا گفتن که تا زمانیکه معرفی نامه از بنیاد نخبگان مسلح نیارم، لیست پروژه ها رو بهم نشون نمیدن. از طرفه دیگه من تا زمانیکه ندونم از پروژه های کدوم ارگان خوشم میاد که نمی تونم معرفی نامه واسه اونجا بگیرم!
    با تشکر پیشاپیش

با سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و عضو بنیاد هم هستم ولی نمیخام از سربازی نخبگان استقاده کنم-از اول مهر هم دانشجوی دکتری تو ایران میشم-سوالی که دارم اینه که من پس از یکسال خوندن دکتری تو ایران، می تونم انصراف بدم و با گرفتن پذیرش از دانشگاه خارج از کشور ، از ایران خارج بشم؟یعنی 2باره واسم معافیت تحصیلی صادر میشه؟
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6 نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد و عضو بنیاد هم هستم ولی نمیخام از سربازی نخبگان استقاده کنم-از اول مهر هم دانشجوی دکتری تو ایران میشم-سوالی که دارم اینه که من پس از یکسال خوندن دکتری تو ایران، می تونم انصراف بدم و با گرفتن پذیرش از دانشگاه خارج از کشور ، از ایران خارج بشم؟یعنی 2باره واسم معافیت تحصیلی صادر میشه؟
    البته بگما این سول دوستمه و الان شدیدا احتیاج به راهنمایی شما تو این زمینه داره.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

سلام
    یه سوال مهم دارم
    من واسه انجام پروژه به "سازمان صنایع دریایی" معرفی شدم. این سازمان اسمش تو لیست سازمان های تحریم شده نیست اما کارشون نظامیه. با توجه به قضیه ی تحریم ها اگه من واسه اینا پروژه انجام بدم اونوقت برای گرفتن ویزا به مشکل نمی خورم؟

Junior Member

منم تازه اول تصویب پروژه هستم ولی چون این قضیه مثل شما برام مهم بود یه پرس و جویی کردم. شما اگه خواستید واسه ویزا اقدام کنید یا جایی رزومه تون رو بفرستید، اصلا ذکر نکنید که با جاهای نظامی ارتباطی داشتین. اگه خودتون چیزی نگین اونا چیزی نمی فهمن.

نقل قول نوشته اصلی توسط monady نمایش پست ها
    منم تازه اول تصویب پروژه هستم ولی چون این قضیه مثل شما برام مهم بود یه پرس و جویی کردم. شما اگه خواستید واسه ویزا اقدام کنید یا جایی رزومه تون رو بفرستید، اصلا ذکر نکنید که با جاهای نظامی ارتباطی داشتین. اگه خودتون چیزی نگین اونا چیزی نمی فهمن.
    مگه میشه نفهمن؟ اگه اینطوری باشه هیچ کس این مسائل رو نمی گه، اونوقت لیست سیاهی هم معنی پیدا نمی کنه!
    در مورد سوال بالات، من اگه جای شما بودم مالک اشتر رو از گزینه هام حذف می کردم، چون توی لیست سازمان های تحریم شده ی قطعنامه 1929 هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nakhoda_shahed نمایش پست ها
    مگه میشه نفهمن؟ اگه اینطوری باشه هیچ کس این مسائل رو نمی گه، اونوقت لیست سیاهی هم معنی پیدا نمی کنه!
    در مورد سوال بالات، من اگه جای شما بودم مالک اشتر رو از گزینه هام حذف می کردم، چون توی لیست سازمان های تحریم شده ی قطعنامه 1929 هست.
    من از چند نفر که چند ساله آمریکان و میرن و میان پرسیدم، شما فقط قراره یه پروژه واسه خدمتت انجام بدی. اگه شما تویه رزومه حرفی از این پروژه نزنی و خودت نگی، اونا از کجا میتونن بفهمن؟! اونا که از جیک و پوک ما خبر ندارن! البته یه سری مسائل رو هم باید رعایت کنی، مثلا اگه از کارتون مقاله دراومد شما مجبورین اسم یه نفر ار اون ستاد رو هم تو مقالتون بزنین، مواظب باشین اون شخص یه فرد اطلاعاتی یا تابلو نباشه که بعدا برات مشکل پیش بیاد.
    آره من قید مالک اشتر رو زدم و رفتم سراغ یه جایه مطمئن تر.

Junior Member

دوستان نخبه گرامي سلام
    من هفته پيش فارغ التحصيل شدم. رتبه اول رشتمون (كلاسمون يعني ورودي روزانه 86) در دوره روزانه آوردم. به اداره آموزش دانشگاهم مراجعه كردم. آنها مي گفتند ما گواهي رتبه اولي را به دوصورت صادر مي كنيم. يكي خروجي هاست. يعني كسايي كه شهريور 89 از رشتتون فارغ التحصيل مي شند. كه متاسفانه بنده نتوانستم معدل اولي را بدين ترتيب بدست آورم. مورد ديگر ورودي هاست. يعني كسايي كه در رشتتون هم در روزانه و هم در شبانه سال 86 ورود به دانشگاه شدند. در اين مورد هم متاسفانه من رتبه اول كل ورودي ها نيستم و يه فرد در دوره شبانه از من بالاتره. بنده فقط رتبه اول ورودي هاي روزانه 86 رشتمون هستم. با در نظر گرفتن اين شرايط و اينكه بنده رتبه 1 دكتري رشتمون در آزمون امسال شدم (و از لحاظ رزومه هم اوضام خوبه) آيا راهي هست به عضويت بنياد نخبگان درآيم؟
    ممنون از كمكتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط paseaziz نمایش پست ها
    دوستان نخبه گرامي سلام
    من هفته پيش فارغ التحصيل شدم. رتبه اول رشتمون (كلاسمون يعني ورودي روزانه 86) در دوره روزانه آوردم. به اداره آموزش دانشگاهم مراجعه كردم. آنها مي گفتند ما گواهي رتبه اولي را به دوصورت صادر مي كنيم. يكي خروجي هاست. يعني كسايي كه شهريور 89 از رشتتون فارغ التحصيل مي شند. كه متاسفانه بنده نتوانستم معدل اولي را بدين ترتيب بدست آورم. مورد ديگر ورودي هاست. يعني كسايي كه در رشتتون هم در روزانه و هم در شبانه سال 86 ورود به دانشگاه شدند. در اين مورد هم متاسفانه من رتبه اول كل ورودي ها نيستم و يه فرد در دوره شبانه از من بالاتره. بنده فقط رتبه اول ورودي هاي روزانه 86 رشتمون هستم. با در نظر گرفتن اين شرايط و اينكه بنده رتبه 1 دكتري رشتمون در آزمون امسال شدم (و از لحاظ رزومه هم اوضام خوبه) آيا راهي هست به عضويت بنياد نخبگان درآيم؟
    ممنون از كمكتون
    تا اونجاییکه من میدونم هیچ فرقی بین روزانه و شبانه در این موردی که شما گفتید نیست. مشکل اینجاست که شما خودتون میگید رتبه اول هستید و تعریفتون از رتبه اولی درست نیست، چون یک رشته تشکیل شده از ورودی های شبانه و روزانه و نه فقط روزانه.
    از این گذشته شما باید برای عضویت تویه بنیاد علاوه بر معدل اولی، ژورنال مستخرج از پایان نامه (به همراه نامه تائیدیه از استاد راهنماتون) هم داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)