صفحه 2 از 1402 نخستنخست 123456789101112521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

می خواستم بدونم نفرات اول آزمون سراسری کارشناسی ارشد هم جزو نخبگان محسوب می شن یا نه؟
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

Junior Member

بچه ها خوب قوانین بنیاد ملی نخبگان رو بخونید شاید چیزی به دردتون خورد!

مثلا من امروز فهمیدم که برای ویزا هم میشه از طریق بنیاد بدون وثیقه خارج شد. راجع به این موضوع چیزی تو سایت نبود، تلفن زدم همین جوری پرسیدم...

پیش فرض آیا گذراندن سربازی از طرف بنیاد نخبگان در گرفتن ویزا مشکل ایجاد نمی کنه؟؟؟

من در حال حاضر دنبال کارای سربازی بنیاد نخبگانم، من از طریق بند شاگرد اولی + مقاله ISI اقدام کردم که کارم در بنیاد OK شد و بعد رسید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و الان معرفی شدم به صنایع دفاع برای انجام سربازی. اما اخیرا این شبهه توسط یکی از آشنایان در من ایجاد شد که این امکان وجود داره که به دلیل تحقیق برای مراکز نظامی برای گرفتن ویزا واسه ادامه تحصیل در خارج از کشور دچار مشکل بشم... الان سر دو راهی گیر کردم، اگه اینطوری باشه من ترجیح می دم برم سربازی... لطفا اگه کسی در این رابطه اطلاع داره راهنماییم کنه، چون برام خیلی خیلی مهمه...

Junior Member

سلام شايان(SHAYAN)

نگران نباش.من از همين بند استفاده كردم و پروژه هم انجام شد. در پايان هم كارت پايان خدمت رو با لباس ارتشي و رسته نيروي زميني(پياده) صادر كردن(براي همه نخبگان به همين صورته). بنابراين مشكلي براي ويزا ايجاد نميشه.
    جاذبه خاك به ماندن ميخواند، و آن عهد باطني، به رفتن...<br />عقل به ماندن ميخواند و عشق، به رفتن...<br />و اين هر دو را خداوند آفريده است تا وجود انسان، در آوارگي و حيرت ميان عقل و عشق معنا شود.

پیش فرض پاسخ : آیا گذراندن سربازی از طرف بنیاد نخبگان در گرفتن ویزا مشکل ایجاد نمی کنه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_6162
    من در حال حاضر دنبال کارای سربازی بنیاد نخبگانم، من از طریق بند شاگرد اولی + مقاله ISI اقدام کردم که کارم در بنیاد OK شد و بعد رسید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و الان معرفی شدم به صنایع دفاع برای انجام سربازی. اما اخیرا این شبهه توسط یکی از آشنایان در من ایجاد شد که این امکان وجود داره که به دلیل تحقیق برای مراکز نظامی برای گرفتن ویزا واسه ادامه تحصیل در خارج از کشور دچار مشکل بشم... الان سر دو راهی گیر کردم، اگه اینطوری باشه من ترجیح می دم برم سربازی... لطفا اگه کسی در این رابطه اطلاع داره راهنماییم کنه، چون برام خیلی خیلی مهمه...
    سلام
    من دو سال پيش از قانون مشابهى استفاده كردم ولى تو كارتى كه به ما دادند چيزى در مورد جزيياتش نيست.
    يه كارت زرد رنگ هست كه روش نوشته:" مورد معافييت :نفرات برتر مسابقات علمى و آلمپيياد ها"
    موفق باشيد

پیش فرض پاسخ : آیا گذراندن سربازی از طرف بنیاد نخبگان در گرفتن ویزا مشکل ایجاد نمی کنه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aabed
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_6162
    سلام
    من دو سال پيش از قانون مشابهى استفاده كردم ولى تو كارتى كه به ما دادند چيزى در مورد جزيياتش نيست.
    يه كارت زرد رنگ هست كه روش نوشته:" مورد معافييت :نفرات برتر مسابقات علمى و آلمپيياد ها"
    موفق باشيد
    ببخشيد فكر كنم قانون كلا تغيير كرده چون زمان ما دوره اموزشى نداشت :P و كارت رو يك دفعه ميدادند.

من شنيدم كه بعضي از اين پروژه ها باعث ميشه تا چند سال ممنوع الخروج بشيم.كسي اطلاعات دقيق تري داره؟

پیش فرض خروج موقت با استفاده از تسهیلات بنیاد نخبگان

سلام به دوستان،
    من دانشجوی ارشد هستم و تا آخر شهریور ایشالا فارغ میشم. واسه ترم Jan 2009 هم پذیرش دارم. از بنیاد نخبگان هم واسه خروج بدون وثیقه مجاز شناخته شدم؛ اما گفتن که تا قبل از فارغ التحصیلی (یعنی آخر شهریور) مثلا واسه گرفتن ویزا هم نمی تونی خروج موقت داشته باشی. کسی هست که از بنیاد تونسته باشه واسه خروج موقت (قبل از خروج دایم واسه ادامه تحصیل) اجازه بگیره؟ کلکی چیزی داره این قضیه؟
    ای آفتاب آهسته نه، پا در حریم یار من&nbsp; &nbsp; &nbsp; ترسم صدای پای تو، خواب است بیدارش کند

Junior Member

سلام،
    کسی از دوستان می دونه که کسایی که شامل این طرح می شوند، آیا زمان و مکان اعزامشون برای دوره آموزشی، زمان و مکان خاصی هست یا نه می تونه هر زمان و هر جایی باشه؟ نکته دیگه این که آیا بعد از فارغ التحصیلی می تونند بلافاصله دوره رو شروع کنند و یا اینکه همون روال معمولی برای سربازی (ارسال مدارک و اعزام چند ماه بعد) رو داره؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

رتبه های اول تا سوم کنکور ارشد هنوز معاف میشند از سربازی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)