صفحه 204 از 1402 نخستنخست ... 1041541941951961971981992002012022032042052062072082092102112122132142543047041204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
    آخه تایید دو تا توصیه نامه چقدر مگه باید طول بکشه؟؟؟؟؟ الان یک هفته بیشتر هست که این توصیه نامه هامو اپلود کردم ولی جواب نمیدن، از دوستانی که تاییدشو گرفتن چقدر این مرحله طول کشیده براشون؟
    پروسه بنیاد دیگه کاریش نمی شه کرد همیشه و برای همه همین بوده. هر چقدر هم بیشتر بهش فک کنی بد تره اگر مستقیما هم بروی بنیاد هیچ جوابی بهت نمی دند به جز اینکه می گن منتظر باشید از طریق سامانه بهتون اطلاع رسانی می شه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mashinlove نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از شرایط ثبت نام در نخبگان ارائه حداقل یک مقاله هست, مثلا مقاله isi, لیسانس الکترونیک هستم و فقط 1 درسم مونده که پروژه پایانی هست که تا مهر نمره اون هم ثبت میشه:
    1- مقاله حتما باید مرتبط با رشته الکترونیک باشه؟ مثلا مقاله در رشته های دیگه نمیشه؟ یا مثلا فنی مهندسی باشه یا علوم انسانی هم میتونه باشه؟
    2- من از الان واسه مقاله اقدام کنم چه وقت میتونم مقاله خودم رو آماده کنم, یعنی در مجله ثبت شده باشه و مونده که به نخبگان بدم؟
    ممنون
    سلام دوست من،
    جواب شما بارها و بارها در این تاپیک آمده است ولی برای اینکه مجددا جستجو نکنید:
    شما که لیسانس هستید باید قسمت کارشناسی به آیین نامه ی کارشناسی دقت کنید ولی کلا:

1- مقاله ی ISI ی شما باید در راستای تز شما باشد و استاد راهنماتون تون را تایید کنه (که در راستای تز شماست)
    2- مدت زمان جواب مقاله های ارسالی برای مجلات ISI اصلا مشخص نیست و چیزی نیست که بشه 100 درصدی گفت و لی اکثر مجلات از اونجایی که سریع جواب دادن براشون امتیاز محسوب میشه سعی می کنند قبل از 8 ماه نتیجه ی نهایی یک مقاله مشخص یشه. من مقاله ای داشتم که کلا 1 ماهه جوابش اومده و مقاله ی دیگری 1 سال و 2 ماه طول کشید تا اکسبت شد

Junior Member

سلام . اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنماییم کنه
    من یک مقاله isi دارم که elsevier چاپش کرده و توی سایت sciencedirect هستش. حالا میخوام بدونم باید پرینت صفحه اول مقاله رو که elsevier چاپش کرده و پرینت سایت sciencedirect رو که صفحه ای که مقالم نشون میده، ببرم پیش استاد راهنمام بگم توی این پرینت ها امضا کنه ؟؟؟؟
    اینا رو برای آپلود کردن مقالم موقع ثبت مقالات توی سامانه ثریا میخوام.

لطفا راهنمایی کنین دوستان

Junior Member

من فارغ التحصیل ارشد هستم و تازه ماه اول سربازی رو دارم میگذرونم که واقعا سخته برام (هجده ماه پیش رو دارم!). شرایط معدلم برای بنیاد ملی نخبگان مساعده و معرفی نامه هم از استادها میتونم بگیرم. یه مقاله هم دارم که منتظر پذیرشش از یکی از مجله های عملی پژوهشی داخلی هستم. میخوام بدونم آیا بنیاد ملی نخبگان برای کسی که در حین خدمت هست پرونده تشکیل میده و براش پروژه در نظر میگیره؟ اگر بله، شرایط من چطور میشه؟ یعنی با تشکیل پرونده در سازمان و معرفی به یکی از نهادها و تعریف پروژه از پادگان بیرون میام و مشغول انجام پروژه (حضوری یا غیر حضوری) میشم؟ کسی اطلاعات دقیق داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    سلام . اگه کسی اطلاعی داره لطفا راهنماییم کنه
    من یک مقاله isi دارم که elsevier چاپش کرده و توی سایت sciencedirect هستش. حالا میخوام بدونم باید پرینت صفحه اول مقاله رو که elsevier چاپش کرده و پرینت سایت sciencedirect رو که صفحه ای که مقالم نشون میده، ببرم پیش استاد راهنمام بگم توی این پرینت ها امضا کنه ؟؟؟؟
    اینا رو برای آپلود کردن مقالم موقع ثبت مقالات توی سامانه ثریا میخوام.

لطفا راهنمایی کنین دوستان
    سلام
    تا جایی که یادم هست برای مقالات چاپ شده در سامانه این امکان بود که مستقیما لینک مقاله رو قرار می دادید و دیگه نیازی به پرینت و این ها نداشت
    علاوه بر این اصل مقاله رو هم باید آپلود کنید که خوب مقاله چاپ شده قاعدتا فرمت مشخصی داره و شماره جلد و صفحه و ... توش مشخصه که خودش یک تایید دیگه است
    اگه به استادتون هم دسترسی دارید، همین مواردی که گفتید بدین امضا کنه ، ضرر نداره ولی به نظرم ضروری نیست چون مقالتون چاپ شده است، قضیه پرینت و امضا برای کسایی هست که مقالشون پذیرش شده اما هنوز چاپ نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsankh نمایش پست ها
    من فارغ التحصیل ارشد هستم و تازه ماه اول سربازی رو دارم میگذرونم که واقعا سخته برام (هجده ماه پیش رو دارم!). شرایط معدلم برای بنیاد ملی نخبگان مساعده و معرفی نامه هم از استادها میتونم بگیرم. یه مقاله هم دارم که منتظر پذیرشش از یکی از مجله های عملی پژوهشی داخلی هستم. میخوام بدونم آیا بنیاد ملی نخبگان برای کسی که در حین خدمت هست پرونده تشکیل میده و براش پروژه در نظر میگیره؟ اگر بله، شرایط من چطور میشه؟ یعنی با تشکیل پرونده در سازمان و معرفی به یکی از نهادها و تعریف پروژه از پادگان بیرون میام و مشغول انجام پروژه (حضوری یا غیر حضوری) میشم؟ کسی اطلاعات دقیق داره؟
    سلام
    درحین خدمت که تشکیل پرونده میتونید بدین مشکلی هم نیست
    اگه بنیاد تاییدتون کنه از خدمت فعلیتون معاف میشید و باید برین دنبال انجام پروژه ولی از زمان انجام پروژه (10 ماه) کم نمیشه یعنی نمیتونید بگید من چند ماه خدمت داشتم کمتر پروژه انجام بدم چون تو سایت بنیاد نوشته " بر اساس ضوابط ستاد كل نيروهاي مسلح، طول مدت انجام پروژه تحقيقاتي به جاي خدمت سربازي و گذراندن دوره آموزش رزم مقدماتي، مجموعاً به مدت حداقل يك سال مي‌باشد. لذا چنانچه در حال گذراندن دوره خدمت ضرورت هستيد و مدت زمان باقي‌مانده از خدمت شما كمتر از 10 ماه است استفاده از اين تسهيلات به شما توصيه نمي‌شود."
    البته فرآیند تایید دربنیاد هم حداقل 3 ماه طول میکشه
    در مورد مقاله هم به قول خودشون باید از تز ارشدتون باشه و در یک مجله دارای نمایه معتبر (احتمالا isi منظورشونه) باشه به این موضوع هم توجه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط s_farzad نمایش پست ها
    سلام دوست من،
    جواب شما بارها و بارها در این تاپیک آمده است ولی برای اینکه مجددا جستجو نکنید:
    شما که لیسانس هستید باید قسمت کارشناسی به آیین نامه ی کارشناسی دقت کنید ولی کلا:

1- مقاله ی ISI ی شما باید در راستای تز شما باشد و استاد راهنماتون تون را تایید کنه (که در راستای تز شماست)
    2- مدت زمان جواب مقاله های ارسالی برای مجلات ISI اصلا مشخص نیست و چیزی نیست که بشه 100 درصدی گفت و لی اکثر مجلات از اونجایی که سریع جواب دادن براشون امتیاز محسوب میشه سعی می کنند قبل از 8 ماه نتیجه ی نهایی یک مقاله مشخص یشه. من مقاله ای داشتم که کلا 1 ماهه جوابش اومده و مقاله ی دیگری 1 سال و 2 ماه طول کشید تا اکسبت شد
    1) برای کارشناسی لزومی نداره مقاله از تز باشه ، مقاله های دیگه مرتبط با رشته هم قبوله اما غیر مرتبط با رشته رو نمیدونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech نمایش پست ها
    سلام
    درحین خدمت که تشکیل پرونده میتونید بدین مشکلی هم نیست
    اگه بنیاد تاییدتون کنه از خدمت فعلیتون معاف میشید و باید برین دنبال انجام پروژه ولی از زمان انجام پروژه (10 ماه) کم نمیشه یعنی نمیتونید بگید من چند ماه خدمت داشتم کمتر پروژه انجام بدم چون تو سایت بنیاد نوشته " بر اساس ضوابط ستاد كل نيروهاي مسلح، طول مدت انجام پروژه تحقيقاتي به جاي خدمت سربازي و گذراندن دوره آموزش رزم مقدماتي، مجموعاً به مدت حداقل يك سال مي‌باشد. لذا چنانچه در حال گذراندن دوره خدمت ضرورت هستيد و مدت زمان باقي‌مانده از خدمت شما كمتر از 10 ماه است استفاده از اين تسهيلات به شما توصيه نمي‌شود."
    البته فرآیند تایید دربنیاد هم حداقل 3 ماه طول میکشه
    در مورد مقاله هم به قول خودشون باید از تز ارشدتون باشه و در یک مجله دارای نمایه معتبر (احتمالا isi منظورشونه) باشه به این موضوع هم توجه کنید

سلام از بنده‌ست، ممنونم از پاسختون دوست گرامی
    فکر می‌کنم ارزشش رو داشته باشه که اینکار رو بکنم، چون اولا هجده ما از خدمتم مونده و اگه کل این پروسه‌های اولیه تا تشکیل پرونده و تعریف پروژه حتا هفت هشت ماه هم طول بکشه من باز ده ماه اضافی از خدمت پادگانی برام می‌مونه که واقعا ارزش داره به جای حضور در پادگان یه پروژه بیرون انجام بدم..مقاله هم از تز ارشد هست اما برای یه مجله علمی پژوهشی فرستادم و قبلا که حضوری پرسیده بودم گفتن مشکلی نداره. شک اصلی من این بود که آیا تشکیل پرونده در ضمن خدمت شدنیه و اگر هست به چه شکل، که پاسخ شما خیلی از تردیدهام رو برطرف کرد. باز هم ممنونم ازتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    کسی اطلاعی نداره؟
    فکر نکنم اضافه شده باشه
    والا تو بنیاد که همون بود
    بله قبول میکنن

Junior Member

سلام به همگی

نامه پروژه جایگزین خدمتو از ب ن ن م گرفتم. منو به دانشگاه مالک اشتر معرفی کردن. ولی هر چی زنگ می زنم (به خانم عرب نژاد) کسی جواب نمی ده! چند تا بوق می خوره و بعد قطع می شه. خواستم ببینم اخیرا کسی به مالک اشتر معرفی شده و تلفن زده. شاید شماره هاش عوض شده باشه...

بی زحمت بنده رو در جریان بگذارید.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)