صفحه 206 از 1402 نخستنخست ... 1061561961971981992002012022032042052062072082092102112122132142152162563067061206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

با سلام و خسته نباشید

حدود 69 روزه که مدارکمو فرستادم اما جوابش هنوز نیومده. من دانشجوی ارشد هستم اما چون هنوز 2 سال از مدرک لیسانسم نگذشته بود مدارکمو با شرایط کارشناسی فرستادم. یه سوالی داشتم . میخواستم بدونم مقاله ای که برای کارشناسی میخوان باید چطوری باشه ؟ این که دیگه نباید از پایان نامه باشه ؟ درسته ؟ من یک مقاله ISI که توش اسم سوم هستم فرستادم اما ربطی به پایان نامه نداره . مشکلی پیش میاد ؟

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگه شما خودتون با سازمانی هماهنگ باشید ، میتونید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بگید که من با فلان سازمان هماهنگ کردم و این هم نامه اعلام نیازشان به من !! اونها هم پرونده شما را برای اون سازمان تشکیل میدن.
    موفق باشید
    سلام
    ممنون از جوابتون
    از دوستانی که به سازمان های ذکر شده برای پروژه سربازی رفتن و پروژه های مرتبط با رشته مکانیک به چشمشون خورده ممنون میشم اسم سازمان رو بگن، چون تهران ساکن نیستم نمی تونم به همشون سر بزنم(اگر شد 2روز بیام)، تماس گرفتن هم که خودتون بهتر میدونید

Junior Member

سلام دوستان
    من توی سامانه ثریا تا مرحله ثبت مقالات پیش رفتم. توی این قسمت یه جایی داره واسه آپلود فایل مقاله. حالا من نمیدونم که باید فقط صفحه اول مقاله رو آپلود کنم یا کل مقاله رو ؟؟؟
    آخه قبل ثبت نام یه جا خوندم که پرینت صفحه اول مقاله که با امضای استاد راهنما تایید شده باشه نیازه. الان من چیکار کنم؟ کل مقاله رو آپلود کنم یا همون صفحه اول که دادم استادم امضا کرده و اسکن ش کردم؟
    لطفا راهنمایی کنین دوستان

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin23 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از جوابتون
    از دوستانی که به سازمان های ذکر شده برای پروژه سربازی رفتن و پروژه های مرتبط با رشته مکانیک به چشمشون خورده ممنون میشم اسم سازمان رو بگن، چون تهران ساکن نیستم نمی تونم به همشون سر بزنم(اگر شد 2روز بیام)، تماس گرفتن هم که خودتون بهتر میدونید

اصلا لازم نیست در مرحله اول پاشید برید تهران. چون هر سازمان در یک گوشه شهر واقع شده. چطور میخاید همشو (یا حداقل 5-6 تاشو) بگردید !!!؟
    بهترین کار همون تماس گرفتنه. اونقدر تماس بگیرید تا بالاخره جواب بدن. باید پیگیر باشید.
    حتی مراحل اولیه مثل تنظیم پروپوزال و . . . را هم ترجیحا تلفنی و از طریق ایمیل بهتره انجام بدین.
    اینجوری فقط برای تشکیل پرونده باید برید تهران.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

سلام دوستان اگه کسی اطلاعی داره یا تجربه کرده لطفا کمک کنه
    من توی سامانه ثریا تا مرحله ثبت مقالات پیش رفتم. توی این قسمت یه جایی داره واسه آپلود فایل مقاله. حالا من نمیدونم که باید فقط صفحه اول مقاله رو آپلود کنم یا کل مقاله رو ؟؟؟
    آخه قبل ثبت نام یه جا خوندم که پرینت صفحه اول مقاله که با امضای استاد راهنما تایید شده باشه نیازه. الان من چیکار کنم؟ کل مقاله رو آپلود کنم یا همون صفحه اول که دادم استادم امضا کرده و اسکن ش کردم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    من طبیعتا الان دسترسی ندارم و تا جایی که یادم هست هرو دو رو میشد آپلود کرد ، چون من خودم هم فایل کامل مقاله رو آپلود کردم و هم صفحه اول مقاله
    یکم دقیق تر بررسی کنید شاید جای مربوط به هر کدوم رو ببینید، ممکن هم هست توسایت تغییراتی داده باشن اگر نبود زنگ بزنید از بنیاد بپرسید

پ.ن: سوالتون رو هم یکبار مطرح کنید دوستان جواب میدن، ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad11 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

حدود 69 روزه که مدارکمو فرستادم اما جوابش هنوز نیومده. من دانشجوی ارشد هستم اما چون هنوز 2 سال از مدرک لیسانسم نگذشته بود مدارکمو با شرایط کارشناسی فرستادم. یه سوالی داشتم . میخواستم بدونم مقاله ای که برای کارشناسی میخوان باید چطوری باشه ؟ این که دیگه نباید از پایان نامه باشه ؟ درسته ؟ من یک مقاله ISI که توش اسم سوم هستم فرستادم اما ربطی به پایان نامه نداره . مشکلی پیش میاد ؟
    سلام
    اگه نقص مدارک نخوردین و 69 روز طول کشیده، پیگیری کنید چون احتمالا فراموش کردن ولی اگه نقص مدرک خوردین که طبیعیه
    مقالتون هم مشکلی نداره، برای کارشناسی لزومی نداره از تز باشه و نفر سوم بودن هم مشکلی نداره

با عرض سلام
    و تشکر از دوستانی که اینجا راهنمایی می کنند
    به یه مشکلی برخوردم، ممنون میشم راهنمایی کنید
    تو سامانه ثبت نام کردم و در حال تشکیل پرونده هستم، مدارک کارشناسی ناپیوسته و گواهی اشتغال به تحصیل اینجانب اماده هستش
    فقط مشکل اینجا هست که گواهی موقت کاردانی برای من صادر نشده و دیپلم من هم در پرونده دانشگاه کاردانی هستش، و متاسفانه جایی که کاردانی خوندم تا اخر ماه رمضان تعطیل هستش
    و نمی تونم به این مدارک دسترسی پیدا کنم من می خواستم با لیسانس اقدام کنم همراه با دو تا مقاله علمی و پژوهشی و ترم 4 ارشد هم تموم شده و تا اخر تابستون مهلت 2 ساله(زمانی که از کارشناسی باید نگذره) من به پایان می رسه..آیا راهی برای من وجود داره؟ اگر ناقصی مدارک بخورم و از طرفی تا اخر تابستون وقت دارم، می تونم با لیسانس پی گیر باشم؟ و یا اینکه کلا به نتیجه ای نمی رسم؟
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط binahayat_m نمایش پست ها
    با عرض سلام
    تو سامانه ثبت نام کردم و در حال تشکیل پرونده هستم، مدارک کارشناسی ناپیوسته و گواهی اشتغال به تحصیل اینجانب اماده هستش
    فقط مشکل اینجا هست که گواهی موقت کاردانی برای من صادر نشده و دیپلم من هم در پرونده دانشگاه کاردانی هستش، و متاسفانه جایی که کاردانی خوندم تا اخر ماه رمضان تعطیل هستش
    و نمی تونم به این مدارک دسترسی پیدا کنم من می خواستم با لیسانس اقدام کنم همراه با دو تا مقاله علمی و پژوهشی و ترم 4 ارشد هم تموم شده و تا اخر تابستون مهلت 2 ساله(زمانی که از کارشناسی باید نگذره) من به پایان می رسه..آیا راهی برای من وجود داره؟ اگر ناقصی مدارک بخورم و از طرفی تا اخر تابستون وقت دارم، می تونم با لیسانس پی گیر باشم؟ و یا اینکه کلا به نتیجه ای نمی رسم؟
    سپاس
    با سلام
    ملاک تاریخ ارسال درخواست است نه زمان جواب دادنشون

نقل قول نوشته اصلی توسط binahayat_m نمایش پست ها
    با عرض سلام
    سپاس
    سلام
    برای دیپلم صرفا وارد کردن اطلاعات کافیه و اصل مدرک رو لازم نیست آپلود کنید، اگه درست یادم باشه کنار جاهایی که الزامی هست یه علامت قرمز وجود داره ولی کنار آپلود مدرک چنین علامتی نیست
    در مورد کاردانی رو نمیدونم، چک کنید ببینید الزامی هست یا نه، اگر بود با بنیاد تماس بگیرید ببینید پیشنهاد خاصی دارند یا نه
    کلا هم سعی کنید نقص مدارک نخورید، چون نقص مدرک خوردن یعنی شروع مجدد از اول (خودشون میگن کسایی که نقص مدرک می خورن در اولویت هستن اما من موردی ندیدم که این حرف صحت داشته باشه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)