صفحه 207 از 1402 نخستنخست ... 1071571971981992002012022032042052062072082092102112122132142152162172573077071207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad11 نمایش پست ها
    با سلام
    ملاک تاریخ ارسال درخواست است نه زمان جواب دادنشون
    سلام
    می تونم بپرسم این حرف رو از کی شنیدید؟
    یکی از دوستای من همین وضعیت رو داشت (زمان درخواست قبل دو سال بود تا جواب بدن دوسال تموم شد) قبولش نکردن و الان بلاتکلیفه و منتظر پذیرش مقاله ارشد تا با اون اقدام کنه
    اگه لطف کنید بگید کی این حرف زده بهش میگم پیگیری کنه شاید درست بشه کارش
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech نمایش پست ها
    سلام
    من طبیعتا الان دسترسی ندارم و تا جایی که یادم هست هرو دو رو میشد آپلود کرد ، چون من خودم هم فایل کامل مقاله رو آپلود کردم و هم صفحه اول مقاله
    یکم دقیق تر بررسی کنید شاید جای مربوط به هر کدوم رو ببینید، ممکن هم هست توسایت تغییراتی داده باشن اگر نبود زنگ بزنید از بنیاد بپرسید

پ.ن: سوالتون رو هم یکبار مطرح کنید دوستان جواب میدن، ممنون

سلام . ممنونم ولی شما این تصویر رو نگاه کنید فقط یک جا واسه آپلود داره . حالا چی پیشنهاد می کنید ؟؟؟ ممنون sabt.PNG

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    سلام . ممنونم ولی شما این تصویر رو نگاه کنید فقط یک جا واسه آپلود داره . حالا چی پیشنهاد می کنید ؟؟؟ ممنون sabt.PNG
    سلام
    فکر کنم واضح تر از این نمیشه که باید فایل کامل مقاله رو آپلود کنی، صفحه اول فکر کنم برای اکسپتی هاست نه اون هایی که چاپ شدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin23 نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم واضح تر از این نمیشه که باید فایل کامل مقاله رو آپلود کنی، صفحه اول فکر کنم برای اکسپتی هاست نه اون هایی که چاپ شدن

سلام حرف شما رو قبول دارم .ولی من زنگ زدم بنیاد گفت صفحه اول امضا شده. گفتم شاید سر سری جوابمو داده واسه همین سوالمو اینجا پرسیدم. ممنون از راهنمایی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad11 نمایش پست ها
    با سلام
    ملاک تاریخ ارسال درخواست است نه زمان جواب دادنشون
    امیدوارم اینجوری باشه که شما می فرمایید، خود نخبگان شهرمون نتونست در مورد این جواب درستی بهم بده

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech نمایش پست ها
    سلام
    برای دیپلم صرفا وارد کردن اطلاعات کافیه و اصل مدرک رو لازم نیست آپلود کنید، اگه درست یادم باشه کنار جاهایی که الزامی هست یه علامت قرمز وجود داره ولی کنار آپلود مدرک چنین علامتی نیست
    در مورد کاردانی رو نمیدونم، چک کنید ببینید الزامی هست یا نه، اگر بود با بنیاد تماس بگیرید ببینید پیشنهاد خاصی دارند یا نه
    کلا هم سعی کنید نقص مدارک نخورید، چون نقص مدرک خوردن یعنی شروع مجدد از اول (خودشون میگن کسایی که نقص مدرک می خورن در اولویت هستن اما من موردی ندیدم که این حرف صحت داشته باشه)
    در مورد مدرک با بنیاد شهر خودم صحبت کردم، گفتند که همین هایی که فعلا داری بفرست ، یه نامه ساده دال بر فارغ التحصیلی از مقطع کاردانی به دانشگاه کارشناسی ناپیوسته دارم، که تاریخش هم دو سال پیش هست، گفتند همین رو بفرست و بعد ارجاع می دن به ما و اون موقع اصل مدرک بیار تا برابر با اصل کنیم!! البته عملی بودنش مشخص نیست !! این جور که شما می گید من اگه نقص مدرک بخورم که دیگه تمومه ، مهلت دو ساله هم تموم می شه :/
    ممونم

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    سلام حرف شما رو قبول دارم .ولی من زنگ زدم بنیاد گفت صفحه اول امضا شده. گفتم شاید سر سری جوابمو داده واسه همین سوالمو اینجا پرسیدم. ممنون از راهنمایی
    خواهش میکنم
    فکر کنم صفحه اول امضا شده رو برای این میخوان که بدونن اسم شما نفر چندم هست، ولی برای مقالات چاپ شده، سایت ژورنال هست، که راحت خودشون میتونن چک کنن
    موفق باشید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی
    من کارشناس مهندسی صنایع هستم و دانشجوی ارشد مدیریت صنعتی
    میخوام پروژه بگیرم...

به سازمان های تو لیست تلفن بزنم یا حضوری برم اونجا....با توجه به اینکه سازمان نظامی هستن راه میدن داخل؟
    تلفنی پاسخ گو هستن...؟ اصولا حضوری بیشتر جواب میده....

به علاوه اینکه اشنا ندارم.....پروژه رو اگه باشه راحت میدن یا اینکه پارتی بازی زیاده؟
    و اینکه اگه تلفن زدم یا رفتم اونجا چی بگم...؟ بگم برای کسری خدمت پروژه میخوام....؟
    راهنمایی کننید لطفا

Junior Member

با سلام
    بعد 3 ماه پرونده اولیه من کامل شد و برای پروژه جایگزین خدمت تقاضا دادم کسی میدونه چقدر تا تایید نهایی و معرفی به ب ن ن م فاصله داریم تقریبا؟ ممنون از دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط binahayat_m نمایش پست ها
    امیدوارم اینجوری باشه که شما می فرمایید، خود نخبگان شهرمون نتونست در مورد این جواب درستی بهم بده

در مورد مدرک با بنیاد شهر خودم صحبت کردم، گفتند که همین هایی که فعلا داری بفرست ، یه نامه ساده دال بر فارغ التحصیلی از مقطع کاردانی به دانشگاه کارشناسی ناپیوسته دارم، که تاریخش هم دو سال پیش هست، گفتند همین رو بفرست و بعد ارجاع می دن به ما و اون موقع اصل مدرک بیار تا برابر با اصل کنیم!! البته عملی بودنش مشخص نیست !! این جور که شما می گید من اگه نقص مدرک بخورم که دیگه تمومه ، مهلت دو ساله هم تموم می شه :/
    ممونم

سلام
    اگه نامه ساده ای که میگین مهر و امضا داره و به نوعی تایید شده است و تاریخ فارغ التحصیلی و معدل توش ذکر شده کافیه و قاعدتا قبول می کنن
    نیازی نیست که حتما اصل مدرک یا گواهی موقت باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2000 نمایش پست ها
    با سلام
    بعد 3 ماه پرونده اولیه من کامل شد و برای پروژه جایگزین خدمت تقاضا دادم کسی میدونه چقدر تا تایید نهایی و معرفی به ب ن ن م فاصله داریم تقریبا؟ ممنون از دوستان
    سلام
    بیشتر از یک ماه طول میکشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)