صفحه 21 از 1402 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031711215211021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط hrhgroup نمایش پست ها
    سلام
    شما کسی رو دیدی که حقوق هم گرفته باشه؟ من الان 8 ماهه عضوم ولی چیزی درباره حقوق نگفتن!!
    دوست عزیز من نگفتم با عضو بودن بهتون پول میدن، منظورم این بود که اگر از طریق بنیاد نخبگان برای سربازی اقدام کنید ماهی 240 تومن حقوق میگیرید (به یه سرباز عادی با مدرک فوق فکر نکنم بالای 40 تومن بدن).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.p نمایش پست ها
    سلام دوستان، من شاگرد اول ورودی هستم در کارشناسی ارشد، یه مقاله isiهم دارم. جدیدا شنیدم میگن معدل کارشناسی هم باید بالای 16 باشه که ماله من 15.24 هستش. من عضو بنیاد میشم یا نه؟ مرسیییی
    باید یک نامه از استاد راهنماتون داشته باشید که اعلام کنه مقاله مستخرج از پایان نامه بوده.

Junior Member

سلام دوستان. من از طریق رتبه اولی شرایطش را دارم و مدارکم را هم با ایمیل فرستادم. زنگ زدم گفتن که باید تا اواسط مهر صبر کنم تا قوانین جدید بیاد تا درخواستم را بررسی کنند. می خواستم بدونم کسی تازگی ها عضو نشده؟ یعنی واقعاً باید تا اواسط مهر صبر کنم یا اینکه حضوراً برم بنیاد؟ یک سوال دیگه اینکه من اول آبان اعزامم هست. آیا تا اون موقع می تونم کارهام رو برای گذروندن طرح خدمت در بنیاد انجام بدم یا نه؟ با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman85 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از طریق رتبه اولی شرایطش را دارم و مدارکم را هم با ایمیل فرستادم. زنگ زدم گفتن که باید تا اواسط مهر صبر کنم تا قوانین جدید بیاد تا درخواستم را بررسی کنند. می خواستم بدونم کسی تازگی ها عضو نشده؟ یعنی واقعاً باید تا اواسط مهر صبر کنم یا اینکه حضوراً برم بنیاد؟ یک سوال دیگه اینکه من اول آبان اعزامم هست. آیا تا اون موقع می تونم کارهام رو برای گذروندن طرح خدمت در بنیاد انجام بدم یا نه؟ با تشکر.
    من با رتبه اولی و ژورنال ISI مستخرج از پایان نامه تونستم چند ماه پیش عضو بشم و الان هم سرباز بنیاد هستم. مثل اینکه الان یه سری شرایط دیگه واسه عضویت اعلام شده که کار رو آسون تر کرده، شما اگر شرایط عضویت طبق قوانین قبلی رو داری شاید الان هم بتونی عضو بشی و اگر شرایط تو، طبق بخش نامه جدیده باید صبر کنی تا بخش نامه اجرا بشه.
    به نظر من دو کار بکن: اگه تهرانی هستی یه سر بزن به بنیاد چون ضرر نداره و شرایط رو واسشون توضیح بده که آبان اعزامی و ....، و از طرفه دیگه اگر بتونی اعزامت رو یک دوره عقب بندازی فکر کنم مشکلت حل بشه.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط paseaziz نمایش پست ها
    دوستان نخبه گرامي سلام
    من امسال رتبه يك دكتري روانشناسي دانشگاه علامه شدم. مقاله isi پذيرش شده هم يكي دارم، دوميش هم به زودي پذيرش ميگيره. 5 تا علمي پژوهشي دارم و معدلم 18/63 است. آيا براي عضويت در بنياد (به غير از رتبه اولي) راهي براي بنده وجود داره؟
    متشكرم
    اگر معدل کارشناسی شما بالای 16 هست تا دو سال بعد از فارغ التحصیلی از مقطع ارشد می تونید از شرایط مربوط به ارشد(داشتن یک مقاله علمی معتبر به عنوان نفر اصلی یا دو تا به صورت نفر کمکی) استفاده کنید.در ضمن رزومه شما واقعا عالیه می تونید راحت عضو بشید.

Junior Member

سلام
    من الان حضوری نمیتونم برم بنیاد. لطفا کمک.
    شنیدم که شرط شاگرد اولی و یک ISI دار تبدیل میشه به شاگرد اولی و دو ISI. کسی می دونه این واقعیت داره یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

سلام دوستان
    من می خواستم بدونم که حین خدمت هم میشه از مزایا استفاده کرد و رفت پروژه گرفت؟ من هم شامل شاگرد اولی می شم هم شرط معدل! 2تا مقاله ISI هم فرستادم، اما هنور پذیرفته نشده! احتمالا دی یا اسفند اعزام می شم، البته آموزشی رو قبل فوق رفتم، بازم باید برم آموزشی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

کسی از مفاد قوانین جدید خبری داره؟ لطفاً اگر خبری دارید اعلام کنید، مرسی.

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

این شرایط میشه؟

مقالات زیر هنوز فقط سابمیت شده :

2 زورنال خارجی isi
    3 زورنال خارجی غیر isi
    معدل 15
    لیسانس مکانیک

ا اختراع داخلی (البته هنوز ثبت نشده-اگه ثبت کنم هم خود دستگاه رو نمیتونم بسازم چون پولش رو ندارم)

شانسی وجود داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام از عزیزانی که تجربی بالا داران در مورده بنیاد چند تا سوال دارم
    سوال 1. آیا لزوما 2 عضو هیئت علمی که معرفی نامه ارائه می کنند همان کسانی باید باشند که پروژه را با ایشان تکمیل کرده ام؟
    طبق خبرمندرج درسایت بنياد، تحت عنوان"دبير شوراي نخبگان خبر داد:بررسي استعدادهاي برتر آموزشي و پژوهشي آغاز شد" ذکر شده است که در آيين‌نامه ، شرط آموزشي از رتبه اول به داشتن معدل بالاي 17 كاهش پيدا كرده، اما رزومه پژوهشي قوي تري براي احراز شرايط مورد نياز است.سوال 2. منظور از " رزومه پژوهشي قوي تري براي احراز شرايط مورد نياز" چیست؟

این در حالی است که پيش نياز لازم براي بررسي پرونده متقاضيان دوره کارشناسی فقط سه شرط زیرآمده است:
    (جهت دانلود،فایل "آيين نامه انتخاب دانش آموختگان برتر آموزشي- پژوهشي- نوآوري"درهمان صفحه خبر آمده است.)
    1.معدل حداقل 17در دوره کارشناسی یا دانشجوی رتبه اول دررشته.
    2.ارائه معرفی نامه از 2 عضو هیئت علمی.
    3.مشارکت موثر در انتشار یا پذیرش نهایی حداقل یک مقاله کامل دارای نمایه معتبر و مورد تایید بنياد یا داشتن نقش موثر در حل یک مسئله کابردی.
    سوال 3.شرط شماره 3 کمی مبهم وجای سوال است که مشارکت موثر به چه معنی است؟ (آیا به معنیشخص اصلی مقاله است؟ و یا .....)
    سوال 4. منظور از نمایه معتبر چیست؟( آیا به معنیمقاله آی.اس.آی است؟ و اگر چنین باشد دیگر " مورد تایید بنياد " چه مفهومی می تواند داشته باشد؟ چرا که ترکیب "نمایه معتبر و مورد تایید بنياد " مستلزم ارایه لیست مجلات معتبر از سوی بنياد است که هر چه در سایت گشتم چنین لیستی را نیز نیافتم. )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)