صفحه 211 از 1402 نخستنخست ... 1111612012022032042052062072082092102112122132142152162172182192202212613117111211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, former AUT, now USC

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

روند نرمال کار به این شکله که:
    1- مراجعه می کنید به بنیاد نخبگان
    2-در صورت تایید معرفی می شید به ستاد نخبگان نیروهای مسلح
    3-از طرف ستاد معرفی می شید به یک سازمان
    4-برای سارمان پروپوزال میدید و اگر تایید شد دوباره معرفی میشید به ستاد.
    5-مدت 10 ماه شروع میشه.

اما اگر نگرانی تون در مورد 2 سال مهلت بعد از فارغ ااتحصیلی هست باید بگم اگر بنیاد شما رو تایید کرد دیگه کسی کاری به این قضیه نداره و شما پروژه رو شروع می کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط binahayat_m نمایش پست ها
    کسی از دوستان می تونه در این مورد راهنمایی کنه؟
    این ملاک محاسبه کی هستش؟ یه وقت بررسی پرونده 2 ماه طول کشید و تازه بگن که شرایط استفاده دارید و مهلت دوساله بعد از کارشناسی هم تو این مدت تموم بشه! بعد امکان استفاده از تسهیلات هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_gh نمایش پست ها
    راستش من مقالم رو که فرستادم، ژورناله توی لیست تامسون بود (2012)، حالا که اکسپتش اومده اسمش تو لیست تامسون نیست (از 2013)، به تازگی دو تا مقاله دیگه فرستادم، تا اینا اکسپت بشن حداقل 6 ماه طول میکشه! و معافیت تحصیلی من هم که در حال تمام شدن ! گفتم شاید بشه یه صحبتی کرد و این مشکل رو حل کرد یه جوری، به نظرتون چاره ای داره ؟
    توی لیست این لینک رو هم نگاه کن چون معمولا سال به سال به لیست اضافه میشه و کم پیش میاد که ژورنال حذف کنن.لینک :
    http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...HYc22SDBXhAaCQ

با سلام خدمت دوستان
    من میخوام از تسهیلات سربازی بنیاد استفاده کنم، یه مدت پیش رفتم بنیاد، ظاهرا اونجا فقط میشه با کارشناسا صحبت کرد، میخواستم بدونم آیا امکانش هست با کسایی صحبت کنیم که پرونده ها رو بررسی میکنن ؟ یا با کسایی که به طریقی در جریان بررسی پرونده ها هستن ؟ کسی تجربش رو داشته ؟ ممنون
    سلام
    کارشناسای دم در همون کسایی هستن که پرونده ها رو بررسی می کنن، به صورت دوره ای هم عوض میشن، روزهای مختلف آدمای مختلفی رو اونجا میبینی
    همشون هم در جریان بررسی پرونده ها هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط binahayat_m نمایش پست ها
    کسی از دوستان می تونه در این مورد راهنمایی کنه؟
    این ملاک محاسبه کی هستش؟ یه وقت بررسی پرونده 2 ماه طول کشید و تازه بگن که شرایط استفاده دارید و مهلت دوساله بعد از کارشناسی هم تو این مدت تموم بشه! بعد امکان استفاده از تسهیلات هست؟
    سلام
    این حرفم نظر شخصیه براساس نمونه هایی که دیدم
    احتمالا ملاکشون تاریخ درخواست استفاده از تسهیلات هستش نه تاریخ تشکیل پرونده
    به خود بنیاد هم می تونید زنگ بزنید بپرسید،
    یه پیشنهاد هم اینکه شما در هر شرایطی تشکیل پرونده رو بده و امیدوار باش کارت درست بشه و در کنار اون یه plan B هم برای خودت داشته باش که اگه یه وقت نشد بدونی چی کار باید بکنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    توی لیست این لینک رو هم نگاه کن چون معمولا سال به سال به لیست اضافه میشه و کم پیش میاد که ژورنال حذف کنن.لینک :
    http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...HYc22SDBXhAaCQ
    اسم ژورنال من توی این لیست هستش، ولی توی سایت ISI Web of Knowledge نیست، آدرسش اینه دیگه :
    http://ip-science.thomsonreuters.com/
    به نظرتون میشه کاری کرد ؟ ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید

Junior Member

یه سوال دیگه، من مشخصاتم رو تقریبا 1 ماه پیش توی سامانه ثریا ثبت کردم، تا مرحله ثبت مقالات پیش رفتم و مشخصات مقاله رو وارد کردم ما " اتمام ثبت مقالات " رو تایید نکردم. اما امروز رفتم تایید نهایی کنم دیدم که کنار گزینه های مربوط به "تعیین مقطع تحصیلی" ، "ثبت مقالات" و " چاپ مقالات در نشریات علمی معتبر " عدد 1 وارد شده ! این یعنی اینکه دارن پرونده و مقاله رو بررسی میکنن ؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من فارغ از تحصیل کارشناسی هستم و شرایط استفاده از معافیت رو دارم فقط یک چیزی منو به شک انداخته!
    من معدلم بالای 17 هست و ۲ تا توصیه نامه هم از اساتید دانشگاهمون ایشاا... میگیرم و یک مقاله هم در مجله نظام مهندسی استان خراسان به چا\ رسوندم. حالا میخوام بدونم که این مقاله مورد تاءید بنیاد نخبگان قرار میگیرد؟
    از کجا بفهمم؟

Junior Member

اسم ژورنال من توی این لیست هستش، ولی توی سایت ISI Web of Knowledge نیست، آدرسش اینه دیگه :
    http://ip-science.thomsonreuters.com/
    به نظرتون میشه کاری کرد ؟ ممنون میشم اگه بتونید راهنماییم کنید
    ببینید ژورنالی که من خودم توش مقاله چاپ کردم توی همین سایتی که گفتین نبود و توی اون لیستی که لینکشو دادم بود ولی موقع ثبت نام توی سامانه ثریا توی قسمت ثبت مقالات در قسمت انتخاب ژورنال اسمش بود . من فک می کنم که اگه اسم ژورنال تون توی قسمت انتخاب نام ژورنال بود نگران نباشید چون به نظرم اونا بر اساس لیستی که خودشون اونجا قرار دادن ممیزی میکنن. به هر حال باید امیدوار بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-javan نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من فارغ از تحصیل کارشناسی هستم و شرایط استفاده از معافیت رو دارم فقط یک چیزی منو به شک انداخته!
    من معدلم بالای 17 هست و ۲ تا توصیه نامه هم از اساتید دانشگاهمون ایشاا... میگیرم و یک مقاله هم در مجله نظام مهندسی استان خراسان به چا\ رسوندم. حالا میخوام بدونم که این مقاله مورد تاءید بنیاد نخبگان قرار میگیرد؟
    از کجا بفهمم؟
    سلام
    ازونجاکه مقاله شما داخلی هستش باید در یکی از نشریات علمی -پژوهشی معتبر وزارت علوم چاپ شده باشه که لینک زیر اسامی این نشریات هستش :
    http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...49784469,d.d2k
    ولی فک نکنم این مجله ای گفتین توی این لیست باشه ولی بازم جستجو کنید

Junior Member

دوستان من تو آیین نامه خوندم که برای اینکه به عنوان استعداد برتر شناخته بشیم تو مقطع کارشناسی و ارشد و دکترا باید به ترتیب 10 و 20 و 35 امتیاز داشته کسب کنیم.این یعنی برای من که لیسانس هستم برای اینکه بخوام از معافی نخبگان استفاده کنم علاوه بر ۳ تا شرط معدل بالا ۱۷ و ۲تا توصیه نامه و یک مقاله که دارم باید ۱۰ امتیاز هم کسب کنم؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)