صفحه 22 از 1402 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132721225221022 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام بر تمامی دوستان
    لطفا راهنمایی فرمایید
    من شاگرد اول ورودی ارشد مهندسی عمران سازه دانشگاه سراسری ام
    3 تا مقاله تو کنفرانس بین المللی آمریکا، انگلیس، ایران دارم که چاپ هم شدن.
    2 تا مقاله ISI دارم ولی هنوز پذیرش نشدن فقط Submit کردم.
    آیا شانس عضویت و بهرمندی از مزایای بنیاد رو دارم
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    اگه کسی دانشجوی ارشد باشه و مقاله ISI داشته باشه اما شاگرد اول نباشه نمیتونه عضو بنیاد بشه؟

Junior Member

سلام
    اگر من پروژه + آموزشی رو به جای سربازی شروع کنم و در حین اجرای پروژه پذیرشم بیاد، آیا میتونم وسط کار اجازه خروج بگیرم؟ کسی مورد مشابه سراغ داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من دو روزه که به دفتر بنیاد رفت و آمد دارم و شاید بتونم به چندتا سوال پرسیده شده جواب بدم. (البته با اجازه ادمین که چندوقتیه نیستند)
    1- اگر بخواید فقط از تسهیلات سربازی استفاده کنید شاگرد اولی در مقطع ارشد و یک ISI یا شاگرد اولی در کارشناسی و یک کنفرانس مورد قبول و معتبر (یک گزاره کاملا کیفی)
    2- اگر بخواید عضو بنیاد شید تا از یکسری مزایای دیگه استفاده کنید، باید بدونید که از چند راه میشه عضو شد که هرکدوم شما رو به بخشی از مزایا میرسونه. این دسته بندی در این لینک قابل مشاهده است:
    http://www.bmn.ir/downloads/Hemayath...shilateBMN.pdf

و تسهیلات از این لینک هم قابل شناسایی هست:
    http://www.bmn.ir/downloads/Hemayath...shilateBMN.pps
    حالا ببینید که برای خواسته شما کدام ورودی مهم است و چه شرایطی دارد.

در خاتمه یک نکته مهم رو فراموش نکنید: شاید کسی در نگاه اول بتونه از یک مسیر وارد بشه اما بعد بهش بگن که شما یک شرط اولیه رو نداری!!! مثلا همه افتخارات رو دارید ولی معدل کارشناسیتون زیر 16 است، این مورد رو به چشم خودم دیدم.
    بنابراین اول ببینید برای هر دریچه ورودی آیا پیش شرط ها رو دارید و بعد به دنبال مشورت با کارشناسها باشید تا معلوم شه که خدای نکرده پاشنه آشیل تو پروندتون نباشه.
    آرامشتون حفظ کنید. پیگیر باشید. خدا رو فراموش نکنید، منم دعا کنید.
    این سوال منم هر کی موردی سراغ داشت جواب بده لطفا:
    اگر من پروژه + آموزشی رو به جای سربازی شروع کنم و در حین اجرای پروژه پذیرشم بیاد، آیا میتونم وسط کار اجازه خروج بگیرم؟ کسی مورد مشابه سراغ داره؟

سلام
    بله وسط کار اجازه خروج میدن ولی اون مدت که براتون خدمت رد شده محاسبه نمیشه و اگر برگردین دوباره باید از اول شروع کنین، اینو ستاد تخبگان نیروهای مسلح به من گفتن...ولی بازم زنگ بزنین بپرسین چون قوانین متزلزلی دارن...

Junior Member

با سلام. من می خواستم نظر دوستانی که از طریق بنیاد خدمت را گذروندند را درباره وضعیت خودم بمونم. من آموزشی تهران (نیرو زمینی) افتادم و سربازی هم به احتمال بسیار زیاد برای اصفهان (شهر سکونتم) درست میشه. شرایط استفاده از تسهیلات بنیاد رو هم دارم. می خواستم بدونم بنظر شما سربازی رو بصورت عادی برم یا اینکه مزایای خدمت از طریق بنیاد بیشتر است؟ لطفاً سریعتر جواب بدید. چند روز دیگه اعزام دارم !!! با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikam55 نمایش پست ها
    سلام
    من الان حضوری نمیتونم برم بنیاد. لطفا کمک.
    شنیدم که شرط شاگرد اولی و یک ISI دار تبدیل میشه به شاگرد اولی و دو ISI. کسی می دونه این واقعیت داره یا نه؟
    سلام دوست عزیز
    توی بیانیه شرایطی که بنیاد در 31 شهریرور 89 اعلام کرده فقط یک مقاله خواسته شده است

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

سلام به همه دوستان
    بچه ها کسی جدیدا اقدام نکرده؟ مثل اینکه از شرایطش برا ارشد ها معدل کارشناسی بالای 16 و ارشد بالای 17 به همراه یک مقاله است؟
    من معدل ارشدم بالای 17 است ولی کارشناسی متاسفانه به 16 نرسید یه چند دهمی فاصله داره مقاله هم 2 تا دارم به نظرتون میتونم عضو بشم؟
    خواهش میکنم هی کی میدونه جواب بده حسابی قاطی کردم
    با تشکر از همه

یعنی هیچ کس نیست جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

سلام.
    دوستان کسانی که از امکانات بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (نه بنیاد نخبگان اصلی) استفاده کرده اند، در کل پیشنهاد میکنند این سیستم رو یا نه؟
    من دیروز تو یکی از شرکتهای مهندسی مشاور وابسته به قرار گاه خاتم الانبیا (که از بخت بد تحریم هم شده) بابت همین کارهای سربازیم بودم، البته گفتن ظاهراً قانون اینه که باید 6 ماه از درست مونده باشه و من نهایتاً خیلی بخوام طول بدم دو ماه دیگه دفاع کنم. حالا اون رو با توجه به بی ثباتی قوانین بشه شاید کاری کرد.
    کلاً از نظر خروج از کشور، توی لیست سیاه رفتن توسط اونوری ها مشکلی وجود داره بعد از پایان خدمت؟ بعد اگر مثلاً بخوام از این کاری که کردم یه مقاله بدم، از طرف سیستم مشکلی وجود نداره؟ البته یه جا دوستان اشاره کرده بودند که اون شخصی که اسمش تو مقاله میاد اگه مشکل امنیتی و اطلاعاتی نداشته باشه مشکلی نیست.
    کسی اطلاع داره از این موضوع؟ من میخوام برای دکترا برم اونور، اگر دردسر میشه که همون امریه و این صحبتها رو پیگیری کنم. درسته که 9 ماه از خدمت کسر میشه ولی اگه مشکلات جنبی داشته باشه ارزش نداره.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط qwerty123456 : November 15th, 2010 در ساعت 12:39 PM دلیل: اصلاح کلمات نامناسب

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

Red face پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام دوست عزیز
    این که گفتی 9 ماه کسر خدمت داره برا تمام کسایی است که از طریق بنیاد برا سربازی اقدام می کنن، یا بستگی به سطح توی بنیاد داره؟(منظورم همون سطح 1،2 و 3 هست) ممنون میشم جواب بدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان کسانی که از امکانات بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (نه بنیاد نخبگان اصلی) استفاده کرده اند، در کل پیشنهاد میکنند این سیستم رو یا نه؟
    من دیروز تو یکی از شرکتهای مهندسی مشاور وابسته به قرار گاه خاتم الانبیا (که از بخت بد تحریم هم شده) بابت همین کارهای سربازیم بودم، البته گفتن ظاهراً قانون اینه که باید 6 ماه از درست مونده باشه و من نهایتاً خیلی بخوام طول بدم دو ماه دیگه دفاع کنم. حالا اون رو با توجه به بی ثباتی قوانین بشه شاید کاری کرد.
    کلاً از نظر خروج از کشور، توی لیست سیاه رفتن توسط اونوری ها مشکلی وجود داره بعد از پایان خدمت؟ بعد اگر مثلاً بخوام از این کاری که کردم یه مقاله بدم، از طرف سیستم مشکلی وجود نداره؟ البته یه جا دوستان اشاره کرده بودند که اون شخصی که اسمش تو مقاله میاد اگه مشکل امنیتی و اطلاعاتی نداشته باشه مشکلی نیست.
    کسی اطلاع داره از این موضوع؟ من میخوام برای دکترا برم اونور، اگر دردسر میشه که همون امریه و این صحبتها رو پیگیری کنم. درسته که 9 ماه از خدمت کسر میشه ولی اگه مشکلات جنبی داشته باشه ارزش نداره.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)