صفحه 227 از 1402 نخستنخست ... 1271772172182192202212222232242252262272282292302312322332342352362372773277271227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(لطفا پیش از طرح سوال در این تاپیک حتما ویکی را مطالعه ف

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamozlar نمایش پست ها
    با عرض سلام
    دانشجوی دکتری مکانیک دانشگاه شریف می باشم.
    معدل لیسانس: 17.1
    فوق لیسانس: 17.30
    دکترا: 17.6
    یک مقاله ISI در مجله ای با ضریب نفوذ 2.5 دارم (مربوط به پایان نامه نیست)
    حدود 5 ماه نیز در ناجا خدمت کرده ام
    لطفا راهنمایی فرمائید که آیا حائز شرایط بنیاد برای استفاده از تسهیلات سربازی می باشم؟ از کجا شروع کنم
    بله می باشید... ویکی رو مطالعه کنید در بخش تسهیلات سربازی.
    اما به طور کلی اگر در حال خدمت هستید پروزه های تحقیقاتی گزینه مناسبی است
    در غیر این صورت از تسهیلات بنیاد نخبگان جهت طرح جایگزین خدمت اقدان نمایید...

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(لطفا پیش از طرح سوال در این تاپیک حتما ویکی را مطالعه ف

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamozlar نمایش پست ها
    با عرض سلام
    دانشجوی دکتری مکانیک دانشگاه شریف می باشم.
    معدل لیسانس: 17.1
    فوق لیسانس: 17.30
    دکترا: 17.6
    یک مقاله ISI در مجله ای با ضریب نفوذ 2.5 دارم (مربوط به پایان نامه نیست)
    حدود 5 ماه نیز در ناجا خدمت کرده ام
    لطفا راهنمایی فرمائید که آیا حائز شرایط بنیاد برای استفاده از تسهیلات سربازی می باشم؟ از کجا شروع کنم
    اگه کمتر از 2 سال از تاریخ فارغ التحصیلیتون از مقطع ارشد می گذره با ضوابط ارشد ارزیابی میشید که با شرایطش رو دارید منتها مقاله بایستی از پایان نامه ارشد باشه که این رو استاد راهنما تایید می کنه و ضمنا ایمپکت فکتور مقاله مهم نیست و مقاله شما بایستی تو لیست مقاله های بنیاد باشه.
    اگه بیش از دو سال از تاریخ فارغ التحصیلی ارشدتون می گذره با ضوابط دکترا ارزیابی میشید که 2 مقاله ISI نیاز هست.

موفق باشید

Junior Member

سلام

امروز بعد از حدود 3 ماه بنیاد بهم اس ام اس داد و مدارکم فعلا تایید شد . امروز توصیه نامه رو براشون ارسال کردم . چند سوال داشتم.
    1. این مرحله به چه معنیه و چقدر تا مرحله بعد طول میکشه ؟
    2. الان باید از گرفتن پروژه مطمئن باشم و به اون ارگان مورد نظرم برم و نامه نیازو بگیرم ؟
    3. الان دیگه نباید استرس این که حدود 20 روزه که 2 سال از مدرک کارشناسیم گذشته رو داشته باشم ؟ (البته خودم دوباره 4 روز پیش تماس گرفتم گفتن تاریخ ارسال مدارکتون مهمه)

ممنون میشم به همه سوالام جواب بدین

پیش فرض کسر چندماهه خدمت سربازی برای دانشجویان دوره کارشناسی

سلام دوستان
    ببخشید برای دانشجویان دوره کارشناسی امکانی وجود دارد که با انجام پروژه یا پروژه هایی بتوان از خدمت سربازی چند ماهی را کسر نمود؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad11 نمایش پست ها
    سلام

امروز بعد از حدود 3 ماه بنیاد بهم اس ام اس داد و مدارکم فعلا تایید شد . امروز توصیه نامه رو براشون ارسال کردم . چند سوال داشتم.
    2. الان باید از گرفتن پروژه مطمئن باشم و به اون ارگان مورد نظرم برم و نامه نیازو بگیرم ؟
    3. الان دیگه نباید استرس این که حدود 20 روزه که 2 سال از مدرک کارشناسیم گذشته رو داشته باشم ؟ (البته خودم دوباره 4 روز پیش تماس گرفتم گفتن تاریخ ارسال مدارکتون مهمه)

سلام دوست عزیز
    زمانی که برای شما اس ام اس اومد که مدارکتون تایید شده چه تغییری در پرتال سامانه ثریا تون ایجاد شد؟ قسمت ارسال توصیه نامه برای شاخه کارشناسی عدد (1) شد یا قسمت ارسال توصیه نامه برای شاخه کارشناسی ارشد؟ یا اینکه خودتون تصمیم گرفتین از طریق چه شاخه ای توصیه نامه هارو بفرستین ؟؟/
    سپاس گزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niazeman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    زمانی که برای شما اس ام اس اومد که مدارکتون تایید شده چه تغییری در پرتال سامانه ثریا تون ایجاد شد؟ قسمت ارسال توصیه نامه برای شاخه کارشناسی عدد (1) شد یا قسمت ارسال توصیه نامه برای شاخه کارشناسی ارشد؟ یا اینکه خودتون تصمیم گرفتین از طریق چه شاخه ای توصیه نامه هارو بفرستین ؟؟/
    سپاس گزارم
    سلام
    قسمت توصیه نامه برای شاخه کارشناسی عدد (1) شد. هدف من هم همین بود

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzad11 نمایش پست ها
    سلام

سلام
    1) بین 2 روز تا 2 هفته طول میکشه تا توصیه نامه ها تایید بشه و بعدش برابری اصل مدارک هستش (برای خود من 2 روز طول کشید، برای برخی دوستان فروم تا دوهفته)
    2) تازه بعد از اصل مدارک باید درخواست استفاده از تسهیلات سربازی رو بدین که حدود 45 روز طول میکشه جواب بدن، و تایید اونا به معنای اطمینان از گرفتن پروژه هست
    3) نمیدونم

جهت اطلاع:
    مسئول من تو یکی از سازمانهای برای انجام پروژه کسری می گفت که بخش نامه جدید اومده (دو هفته پیش) که از ابتدای مهر به بعد پروژه سوم برای کسی تعریف نشه
    به عبارت دیگه هر کس تنها میتونه دو پروژه برای کسری انجام بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_ab نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من آخرای دوره ارشدم هست و شرایط معدل استفاده از تسهیلات سربازی نخبگان رو دارم. یه مقاله ژورنال سابمیت کردم اما چون داوریش طولانی مدت هست زیاد به درد الانم نمیخوره. واسه همین تصمیم گرفتم یه مقاله دیگه از پایان نامم رو توی یه ژورنال چینی سابمیت کنم که 3-4 ماهه اکسپت بشه . این ژورنال ISI هست با ایمپکت فکتور 0.9 . مقالاتش هم به صورت Open access منتشر میشه. از اونجایی که شنیدم بنیاد روی بعضی ژورنال های چینی حساسه و قبول نمیکنه خواستم نظر شمارو بدونم. به نظر شما این ژورنال رو ممکنه بنیاد قبول نکنه؟ میخوام با خیال راحت سابمیت کنم.
    سلام

من بهتون توصیه نمیکنم این کار رو . یکی از دوستای من چون فقط مقالش open access بود رد شد!!! به نظرم اگه روی مقاله اصلیتون سرمایه گذاری کنین بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech نمایش پست ها
    جهت اطلاع:
    مسئول من تو یکی از سازمانهای برای انجام پروژه کسری می گفت که بخش نامه جدید اومده (دو هفته پیش) که از ابتدای مهر به بعد پروژه سوم برای کسی تعریف نشه
    به عبارت دیگه هر کس تنها میتونه دو پروژه برای کسری انجام بده
    یعنی کلاً فقط 2 تا پروژه میتونه تعریف بشه؟ یا اینکه مربوط به یه سازمان هست که فقط میتونه 2 پروژه تعریف کنه؟
    مثلاً میشه از یه سازمان 2 تا گرفت و بعدش از یه سازمان دیگه 2 تا پروژه دیگه گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)